رویانیان: فایل صوتی تهدید فردوسیپور برای رفتن به 90 را دارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: رویانیان: فایل صوتی تهدید فردوسیپور برای رفتن به 90 را دارم

 1. #1


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  رویانیان: فایل صوتی تهدید فردوسیپور برای رفتن به 90 را دارم

  مدیرعامل مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مجری برنامه 90 مرا تهدید کرد که اگر به برنامه اش نروم اینقدر مرا می زنند که مجبور شوم روی خط بروم و فایل صوتی این تهدید را نیز دارم.
  محمد رویانیان در مورد اتفاقات برنامه 90 و معذرت خواهی خادم مبنی بر اینکه بدهیهای وی 43 میلیارد تومان است نه 50 میلیارد تومان اظهار داشت: با کم کردن 5 یا 6 میلیارد از بدهیهای پرسپولیس که یک روز 50 میلیارد میشود و یک روز 80 میلیارد و روز بعد 43 میلیارد هیچ چیزی عوض نمیشود. من دنبال عذرخواهی و معذرتخواهی نیستم، فقط میخواهم اعلام کنید که مردم بدانند که ما به کجاها این پولها را بدهکاریم.

  وی افزود: 18 میلیارد بدهی مالیاتی دارند و این موضوع به من ربطی ندارد، از طرف دیگر باشگاه 12 میلیارد تومان به بازیکنان بدهکار است که من هم مشخص است که از چه زمانی در پرسپولیس پست و مقامی ندارم، مگر مدیران قبلی بدهی بازیکنان را دادند و رفتند؟ البته من به قبلیها هیچ کاری ندارم. من دوست دارم همینطور که فشار می آورند که چنین مبلغ سنگینی بدهی به بار آورده ام، به آنهایی که این اعداد و ارقام را مطرح کرده اند نیز فشار بیاورند که ریز این مبالغ هم اعلام شود.

  رویانیان ادامه داد: چرا شفاف اعلام نمیکنید که 43 میلیارد بدهی من که تا دیروز میگفتید 50 و 70 میلیارد است، به کجاها بوده و یا به چه کسی بدهکاریم؟ اگر راست میگویند به خبرنگاران اعلام کنند که ایشان فلان میلیون یا میلیارد به جاهای مختلف بدهکار است. آیا این کار سختی است؟ به نظر من آقایان این عدد و ارقام را اعلام میکنند تا وقتی که پرسپولیس را واگذار کردند دچار مشکل نشوند و به فکر مسائل دیگر هستند.

  مدیر اسبق باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: به دنبال عذرخواهی نیستم و نمیخواهم کسی هم از من عذرخواهی کند که در اعلام مبالغ اشتباه کرده است، خیلی ها می گویند چرا حرفهایت را در 90 نزدی، من به فردوسی پور گفتم که مشکلاتی دارم و حتی مریض داشتم، نمیخواستم این مسائل را بیان کنم اما مجبورم شفاف صحبتهایم را انجام دهم.

  وی افزود: من حتی این موضوع را به اطلاع مسئولان رده بالای صدا و سیما رساندم و حتی بارها هماهنگ کردم که نمیتوانم در 90 حضور پیدا کنم اما همه حرفهای خود را مطرح کردند. مردم نمیدانند که من چرا به نود نرفتم. من از فردوسی پور فایل صوتی دارم که حتی من را تهدید کرده است. مگر من به صدا و سیما نگفتم که نمیتوانم دوشنبه به برنامه 90 بروم پس چرا مرا زدند؟

  وی یادآور شد: فردوسی پور میتوانست بگوید امشب به دلیل برخی مشکلات رویانیان نمیتواند به برنامه ما بیاید، اما بجای این کار مرا زد. مشکل بسیار حادی داشتم و به مسئولان صدا و سیما اعلام کردم، نمیتوانم به 90 بروم. میدانم مسئولان صدا و سیما هم به فردوسی پور گفتند که چون رویانیان در برنامه نیست، درباره ایشان صحبت نشود و همه چیز بماند برای هفته بعد اما فردوسیپور دست به لجبازی زد و نشان داد که فقط با حرف خودش رو به جلو میرود و با سیاستهای صدا و سیما کاری ندارد. من مریضی داشتم که نمیتوانستم با حضورم در نود او را تنها بگذارم و به وی استرس وارد کنم، نمیخواستم این حرفها را بزنم اما باید جواب سؤال مردم را بدهم، این همه از آقایان خواهش کردم بعد آقای فردوسی پور تا دلش خواست ما را زد.

  وی خطاب به خادم گفت: آقای امیر خادم، شما پهلوان این دیار هستید اما چرا کسی را می زنی که کنارت نیست؟ من فایل صوتی فردوسی پور را دارم که به من گفت اگر به برنامه نیایی، آنقدر تو را میزنم تا وادارات کنم که به پشت خط بیایی، آیا این موضوع مورد تأیید مسئولان صدا و سیما است، آیا این تهدید نیست؟ من نمیخواستم در مورد برخی مسائل حرف بزنم. ایشان حتی به من گفت "تو مانند یک عروس هستی و من 5 بار به خواستگاری شما آمدم. برای آخرین بار به تو میگویم به برنامه ما بیا" من نیازی به دروغ گفتن ندارم. محترمانه گفتم آقای فردوسی پور! نمیتوانم به 90 بیایم، شما هر کاری کنید دست خودم نیست، نمیتوانم در خدمت شما باشم. سپس ایشان به من گفت، آنقدر تو را میزنم تا وادارت کنم پشت خط بیایی، به نظر شما این یعنی چه؟

  وی افزود: من تمام مدارک حرفهایم را دارم. به مسئولان صدا و سیما زنگ زدم و آنها که بسیار حرفهای و مسلمان هستند به فردوسیپور اعلام کردند که این بنده خدا به دلیل مشکلاتی نمیتواند به برنامه بیاید، فردوسی پور هم موافقت کرده بود ولی کار خودش را کرد که واقعا نمیدانم چه حرفی باید بزنم. حتی این موضوع باعث شد پشت خط این برنامه نروم این را فقط میگویم تا هواداران و آنهایی که فوتبال را دنبال میکنند و در کوچه و خیابان از من سؤال میکنند بدانند که چرا من به 90 نرفتم ولی آقای فردوسیپور و معاون وزیر یک طرفه من را زدند.

  رویانیان تاکید کرد: بدهی من به پرسپولیس 5 میلیارد تومان است و من روی حرفم هستم. من درباره برنامه 90 هم هر طوری شده اطلاعات را به رئیس رسانه ملی دادم، ایشان هم که مرد بسیار با شرافت و پهلوانی است، به من پیغام داد که نگران نباشم. البته باید این را بگویم قبل از برنامه که پیگیری کردم فردوسی پور درباره من حرفی نزند، همه به من گفتند خیالت راحت باشد، من حتی با رئیس دفتر ضرغامی هم حرف زدم و به من گفتند خیالت راحت، همه چیز حل میشود و اسم من را در برنامه نمیآورند، اما ایشان ابلاغی هم که از دفتر رسانه ملی به او شد را نادیده گرفت. پس از اینکه 90 پخش شد، مجددا پیگیریهای لازم را داشتیم و متوجه شدم که مسئولان صدا و سیما برای این موضوع و پیگیریاش وارد عمل شدند و حتی این برنامه در شبکه جام جم پخش نشد. مطمئن باشید من شکایت و برخوردم را خواهم کرد و این موضوع را پیگیری میکنم.

  وی افزود: من در تاریخ 18 فروردین به وزارت ورزش نامه دادم و خواهش کردم ریز بدهیها را اعلام کند. پس از اینکه متوجه شدم پیگیری نمیشود باز هم نامه دادم که بدهیهای من را شفاف اعلام کنید. من این نامه ها را اول به خادم دادم و سپس به پروین. در این خصوص البته رونوشتهایی هم زدم که حساب و کتابها سریع انجام شود اما دریغ از یک پیگیری و جواب. حالا سؤال من اینجاست که چرا معاون وزیر به نامه رسمی و قانونی من جواب نمیدهد و بجای آن در تلویزیون درباره آن حرف میزنند و سپس میگوید ببخشید؟ اگر بدهی من 43 میلیارد است، منتشر کنید. از چه چیزی میترسید. بگویید به کجا بدهکارم، من که منتشر کردم که از کجا پول آوردم و چگونه هزینه کردم، دوست دارم یک بار دیگر آن را منتشر کنم، اما چرا شما یک بار اعداد اعلام شده را منتشر نمیکنید؟

  وی تاکید کرد: من از برج 10 سال گذشته هیچ پستی در پرسپولیس نداشتم. من حتی در آن موقع در پرسپولیس ماندم تا خدای ناکرده این تیم زمین نخورد و یک نفر به این تیم بیاید، اما شما دست به کارهای دیگر زدید. به من چه ربطی دارد که پرسپولیس 12 میلیارد به بازیکنانش بدهکار است. اصلا من میگویم بدهیها را میدهم اما شما چرا نمیگویید این بدهی برای چه چیزی است؟ حتی از 15 سال پیش بدهیهای مالیاتی مانده اما همه را به پای من نوشتند. این حرف آخر من است که در 3 سال 5 میلیارد بدهکارم و مابقی مبالغ را نمیدانم از کجا آوردهاند. بزودی در باره مسائل در رسانه ملی هم صحبت خواهم کرد تا مشخص شود که حق با کیست.

  فارس


 2. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ayeh$ (25th April 2014), RaMiN (25th April 2014), SALAMI-FC (26th April 2014), Terminator2731 (26th April 2014), ZahrA-ReD (26th April 2014), zahralos (25th April 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  سِـلـول اِنفـرادی
  نام واقعی
  استاد امیرحسینــ
  استاتوس
  هویج
  شغل و حرفه
  ...
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  1,628
  تشکر
  1,767
  تشکر شده 4,566 بار در 1,270 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  هه
  تو خودت اصن تهدیدی ......تیمو به ماک دادی ! 4. کاربر مقابل از ¤ zed baz ¤ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  NumBer1 (26th April 2014)

 5. #3


  نام واقعی
  وریا شکراللهی
  نوشته ها
  75
  تشکر
  0
  تشکر شده 51 بار در 31 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  اگه مردی رو کن اگه رو نکنی به ما نه به خودت خیانت کردی. اگه حرفات واقعیت داشته باشه میتونی عادل برنامه اش رو ببری فضا. ولی متاسفانه مرد نیست دوست عزیزمون اشاره مستقیم ندارم. از این بگم بگم ها زیاد شنیدیم.

 6. کاربر مقابل از variashok عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ZahrA-ReD (26th April 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  اگه مدرک داره سردار باید رو کنه وگرنه همه چی بر علیه ش شده

 8. 2 کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Terminator2731 (26th April 2014), ZahrA-ReD (26th April 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,487
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک
  درصدبیشتر بدهی های پرسپولیس در زمان ایشان هست
  ایشان ماموریت داشته که بیاد گند بزنه به تیم وباشگاه بره
  شما اگه مقصر نبودی مثل آدم سرتو مینداختی میرفتی تو برنامه ترسی نداشته که


 10. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ZahrA-ReD (26th April 2014)

 11. #6


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  سردار اگه مدرکی داره باید رو کنه .....
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


 12. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ZahrA-ReD (26th April 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا