بائو: در استقلال به من گفتند با راننده قلعه نویی رفیق شو تا پول بگیری
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بائو: در استقلال به من گفتند با راننده قلعه نویی رفیق شو تا پول بگیری

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

بائو: در استقلال به من گفتند با راننده قلعه نویی رفیق شو تا پول بگیری

پرسپولیسیها : میثم بائو : درفوتبال ایران لابی حرف اول رو میزند

هافبک تراکتورسازی در فصلی که گذشت دل پری از این تیم دارد.

میثم بائو که در اوایل فصل جایگاه ثابتی در ترکیب تراکتورسازی داشت اما رفته رفته این جایگاه را از دست داد، قصد دارد هرطور شده از تراکتورسازی برود. او می گوید:«فصلی که گذشت اصلا برای من جالب نبود. در هفتههای ابتدایی خوب کار کردم اما یکسری اتفاقات دستبهدست هم داد تا نتوانم سال خوبی داشته باشم. من میخواستم از حقم دفاع کنم که دو هفته اخراج شدم و بعد از آن جریمهام کردند. همان اتفاق سبب شد در دوران جلالی به من بازی نرسد. جالب بود که جلالی به من میگفت روی تو حساب ویژهای باز کردم اما دیدید با من چه کرد.»او در ادامه به انتقاد از مجید جلالی و تونی اولیویرا می پردازد: «مدیریت مجید جلالی واقعا ضعیف است. او اصلا نمیتوانست تیم را جمع کند و باید بگویم ثبات ندارد. او در هر بازی تغییر ایجاد میکرد و دیدید که آخرش هم موفق نشد و جایش را به اولیویرا داد. او اسدی که یک مدافع بود را جای من گذاشت و مرا نیمکت نشین کرد چون نمیدانست چطور با مدافع مطرح نیمکتنشین رفتار کند. با حضور تونی هم شرایط فرقی نکرد چون ذهنیتی که جلالی به وجود آورده بود باعث شد تونی هم دید خوبی به من نداشته باشد. باید بگویم صد رحمت به جلالی، تونی از نظر مدیریت تیمی فاجعه است!»هافبک فصل گذشته تراکتورسازی از اوضاع فعلی فوتبال ایران مینالد: «در فوتبال ما لابی حرف اول را میزند. من آدمی نیستم که آویزان مدیرعامل شوم تا پولم را بگیرم و به خاطر همین مسأله هرجا رفتم پولم را خوردند. در استقلال به من میگفتند برو با راننده قلعهنویی رفیق شو تا پول بگیری. این مسائل زشت است. شخصیت آدمها چه میشود؟ الان میروند التماس مدیرعامل را میکنند تا تمدید کنند. این مسائل را که میبینم دلم به درد میآید. در کل میخواهم بگویم وضع فوتبال ایران اسفناک است.»
    بائو درباره آیندهاش نیز صحبت میکند: «قطعا در تراکتورسازی نمیمانم. میخواهم جایی بروم که پیشرفت کنم. شاید بیایم تهران چون مشکلات خانوادگی نیز دارم. بیتردید هرجا بروم از تراکتورسازی بهتر است.»

خداحافظ 24 ابدی

2. 2 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (26th April 2014), Zayed FC (26th April 2014)