در حالی که روز گذشته برخی از نشریات اسپانیایی از احتمال پیوستن متس هوملس به بارسلونا در تابستان پیش رو خبر دادند، مدافع ملی پوش دورتموند بار دیگر جدایی از وستفالن را رد کرد.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران و به نقل از Bild، متس هوملس مدافع ملی پوش بروسیا دورتموند به اصلی ترین هدف باشگاه بارسلونا برای نقل و انتقالات تابستانی مبدل شده، ولی گویا این ستاره 25 ساله قصد جدایی از جمع طلایی پوشان را ندارد.

هوملس با رد شایعه منتشر شده روز گذشته در برخی از نشریات اسپانیایی از جمله AS گفت: "من قبلا هم گفته ام. یک قهرمانی با دورتموند را به کسب چندین قهرمانی در تیم دیگری ترجیح می دهم. من هشت عنوان قهرمانی با دورتموند به دست نیاورده ام که بگویم به روزهای پایانی دوران بازیگری ام رسیده ام و می توانم تجربه ای جدید داشته باشم، اکنون هم اتفاق خاصی رخ نداده و پیش از این نیز این شایعات در خصوص من وجود داشت."

هوملس افزود: "به شخصه میخواهم در زندگی فوتبالی ام کاری خاص کرده باشم و از حضور در دورتموند بسیار راضی ام، به همین دلیل هرگز به ترک باشگاهم فکر نمی کنم."

گفتنی است با جدایی پویول از بارسلونا در پایان فصل، این تیم قصد داشت متس هوملس را به عنوان جانشین کاپیتان خود در قلب خط دفاعی کاتالان ها جذب کند.