توضیح دایی درباره مصاحبه امروزش؛ منظورم بد برداشت شده است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: توضیح دایی درباره مصاحبه امروزش؛ منظورم بد برداشت شده است

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

توضیح دایی درباره مصاحبه امروزش؛ منظورم بد برداشت شده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «از حرف های من بد برداشت شده، من همیشه به خبرنگاران پرتلاش که قلم خودشان را نمی فروشند احترام میگذارم.»
    به گزارش سرويس ورزشي جام نيوز، علی دایی درباره مصاحبه امروزش با خبرنگاران و اشاره به برخی از دریافتی های خبرنگاران اظهار داشت: «همیشه احترام بر خبرنگاران و روزنامه نگاران واقعی را بر خود واجب میدانم.»

وی افزود: «وزارت ورزش در اظهارنظری گفته بود بودجه ما کم است و به هر هیأت ورزشی کشور فقط 100 هزار تومان پرداخت میکنیم. من هم بر اساس مستنداتی که در اختیار دارم گفتم پس چرا بودجه 51 هیأت ورزشی را به برخی رسانه ها دادید؟»

دایی خاطرنشان كرد: «من باز هم تأکید میکنم به برخی رسانه ها داده اید. من نگفتم چرا برخی رسانه ها گرفته اند، به قول خودشان پول را به هرکسی بدهند، میگیرند. این به قول خودشان است. مهم مدیریت پرداخت هاست.»

دایی ادامه داد: «فکر نکنم هر استان بیش از 51 هیأت ورزشی استانی داشته باشد. این پول میتوانست بودجه هیأت های یک استان را دو برابر کند. بحث من بر سر مدیریت و گفته دوستان است در غیر اینصورت من همیشه به خبرنگارانی که قلم خود را نمی فروشند احترام خاصی قائل هستم و معتقدم در این قشر افراد خیلی زحمتکش و با شرفی وجود دارد که قلمفروشی نمیکنند. باز هم تأکید میکنم آنچه گفتم در مورد نحوه مدیریت برخی آقایان است.»

GooDBYe CapTaiN

2. 4 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (26th April 2014), Mohammadreza (26th April 2014), Terminator2731 (27th April 2014), پیروزی (26th April 2014)