منتقمي: رويانيان بازداشت نشده است


قائم مقام باشگاه پرسپوليس ميگويد رويانيان بازداشت نشده است.


بهروز منتقمي که در حال خروج از باشگاه پرسپوليس بود در جمع خبرنگاران با بيان اينکه فعلا قائم مقام باشگاه هستم اظهار کرد: با توجه به اينکه تازه مديرعامل جديد آقاي رحيمي منصوب شدهاند و با من نيز جلسهاي برگزار نکردهاند من فعلا به وظايف گذشته خود عمل ميکنم تا اينکه در روزهاي آينده با برگزاري جلسهاي درباره آينده خود تصميمگيري کنم.

به نقل از ايسنا، وي همچنين افزود: فعلا دنبال پرداخت بدهي وينگادا هستيم و فردا صبح بايد مبلغي را بابت بدهي وينگادا به حساب فيفا واريز کنيم تا دچار مشکل نشويم. من به عنوان يکي از کارمندان وزارت ورزش به مسئوليت خودم عمل ميکنم و هرجا که نياز باشد به باشگاه پرسپوليس کمک خواهم کرد.

وي همچنين در مورد پرداخت بدهي محمدرضا خلعتبري نيز گفت: الان مديرعامل جديد باشگاه آمده، بايد منتظر تصميمات مديرعامل جديد باشيم.

منتقمي در مورد رويانيان نيز گفت: ما با ايشان ارتباط داريم و در هفته گذشته دو بار او به باشگاه آمده است. پريروز هم با آقاي پروين براي حل مشکلات باشگاه نشستي را برگزار کردم.

وي با رد شايعه بازداشت رويانيان گفت: اگر ميخواهيد ميتوانم همين الان با او تماس بگيرم تا صدايش را بشنويد. او بازداشت نشده است.

قائم مقام باشگاه پرسپوليس در مورد کادر فني پرسپوليس نيز گفت: مطمئنا حضور علي دايي بر مسند مربيگري پرسپوليس نيازمند تصميمات هيات مديره اين باشگاه است. در روزهاي آينده بايد منتظر تصميمات هيات مديره باشگاه باشيم.

منتقمي در پاسخ به اين سوال که از سعيد شيريني خبري داريد گفت: من در مورد شيريني هيچ اطلاعي ندارم.