روبن: بايرن تشنه قهرماني است

مهاجم هلندي بايرن مونيخ اعلام کرد در ديدار برگشت از مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا ورزشگاه آليانتس آرهنا را براي رئاليها تبديل به جهنم خواهند کرد.

آرين روبن، مهاجم تيم فوتبال بايرن مونيخ در آستانه ديدار اين تيم مقابل رئال مادريد در دور برگشت از مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا با حضور در کنفرانس خبري پيش از بازي گفت: من در تيم رئال بودهام و ميدانم که رئاليها چقدر علاقمند به کسب دهمين عنوان قهرماني خود در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا هستند. ميدانم اين موضوع چقدر برايشان اهميت دارد ولي از طرفي ديگر ما در چهار سال گذشته سه بار به فينال ليگ قهرمانان اروپا رسيدهايم و با وجود اينکه سال گذشته به عنوان قهرماني رسيديم همچنان تشنه قهرماني در اين رقابتها هستيم. ما ميتوانيم تاريخساز شويم.

به نقل از تسنيم، وي افزود: من دو سال خيلي خوب را با رئال سپري کرده و با اين تيم به قهرماني لاليگا هم رسيدم. با اين وجود هميشه از اين صحبت ميشود که چرا سانتياگوبرنابئو را ترک کردم. بايد بگويم که رابطه خوبي با رئاليها داشته و کينهاي از آنها به دل ندارم. به هر حال ما در اين بازي در ورزشگاه خودمان مقابل کهکشانيها بازي خواهيم کرد و فردا آليانتس آرهنا را تبديل به جهنمي براي آنها خواهيم کرد. از حالا هم قول ميدهم در بازي فردا با تمام وجود بازي خواهيم کرد و هيچکس نميتواند بگويد که ما در بازي رفت خيلي تلاش نکرديم. باور دارم که به فينال ليگ قهرمانان اروپا در ليسبون صعود خواهيم کرد.

مهاجم 30 ساله سرخپوشان مونيخ همچنين در تشريح وضعيت تيم خود اظهار داشت: در دو سه هفته گذشته شرايط بايرن خوب نبوده است ولي براي بازي فردا اوضاع فرق ميکند و احساسم بر اين است که ما با روحيه خوبي به ديدار رئال ميرويم ولي اين را هم ميدانيم که کار سادهاي در پيش نداريم. قول ميدهم که با تمام وجود به مصاف رئال برويم و هر کاري که از دستمان برميآيد انجام خواهيم داد تا به فينال ليگ قهرمانان برسيم. آنها هم خوب ميدانند که کار هنوز به پايان نرسيده است.

روبن تصريح کرد: در اين فصل دو بازيکن جديد به نامهاي ماريو گوتسه و تياگو آلکانتارا به ترکيب بايرن اضافه شدهاند و با حضور گوارديولا فصل خوبي را تاکنون پشتسر گذاشتهايم. بايد در بازي فردا خوب عمل کنيم و مزد يک فصل تلاش خود را با صعود به فينال بگيريم.

وي در ادامه گفت: از اينکه رئال در بازي رفت مقابل ما اينقدر دفاعي بازي کرد غافلگير شدم ولي براي بازي برگشت نقاط قوت و ضعف آنها را بررسي و روي آن تمرکز کردهايم. بايد تهاجمي بازي کنيم و مراقب ضدحملات مادريديها باشيم. ما در گذشته سابقه خوبي در گلزني مقابل تيمهاي بزرگ داشتهايم و در نيوکمپ چهار گل به بارسلونا و در آليانتس آرهنا سه گل به منچستريونايتد زديم. حالا براي بازي مقابل رئال هم روحيه خوبي داريم.

مهاجم هلندي باوارياييها در پايان در حمايت از همتيمي فرانسوياش خاطرنشان کرد: ريبري ميداند که تيم از او حمايت خواهد کرد ولي در بايرن حتي اگر بازيکني روز بدي داشته باشد تيم پشت او خواهد بود. اصلاً نگران نيستم و فردا همگي با هم به دروازه رئال هجوم خواهيم برد.