پنجعلی: دلیلی ندارد که دایی از پرسپولیس جدا شود / 80درصد بازیکنان میمانند - See more
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پنجعلی: دلیلی ندارد که دایی از پرسپولیس جدا شود / 80درصد بازیکنان میمانند - See more

نام واقعی
    AsAl
    استاتوس
    گذشت اون روزا تو حرفا بودی حرف اول
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,285 بار در 332 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

پنجعلی: دلیلی ندارد که دایی از پرسپولیس جدا شود / 80درصد بازیکنان میمانند - See more

برایم بهتر است که بازیهای پرسپولیس را از روی سکو ببینم
    پنجعلی: دلیلی ندارد که دایی از پرسپولیس جدا شود / 80درصد بازیکنان میمانند
    سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلیلی ندارد که علی دایی بخواهد از پرسپولیس جدا شود.

محمد پنجعلی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص جلسه امروز با علیرضا رحیمی، مدیرعامل قرمزپوشان اظهار داشت: در جلسه امروز که با رحیمی و استیلی برگزار کردیم اولین صحبت این بود که گرفتاریهای بازیکنان و کادر فنی حل شود. بالاخره طلب و بدهیها را باید صاف کرد تا بتوانیم با بچهها مذاکره کنیم. من با اکثر بچهها در ارتباطم و آنها دوست دارند در پرسپولیس بمانند اما باید حساب و کتابها شفاف شود و مقرر شده که هرچه سریعتر این مسائل با بررسی قراردادها و پرداختیها حل شود.
    وی در پاسخ به سؤالی که آیا علی دایی ماندگار در پرسپولیس است یا خیر،گفت: دلیلی ندارد حالا که نایبقهرمان شدیم و به آسیا رفتیم دایی نباشد. حالا بهترین فرصت است تا دایی در آسیا پرسپولیس را به هدفش برساند و ثابت کند که در مربیگری هم مرد آسیاست.
    پنجعلی درباره وضعیت خودش نیز گفت: واقعیت این است که در جلسه امروز رحیمی و استیلی و حتی دایی تأکید دارند که من بمانم اما مهم پرسپولیس است نه محمد پنجعلی.
    وی افزود: انشالله یکی بیاید بهتر از من تا امورات را برعهده بگیرد. من از همان روی سکو بازیهای پرسپولیس را ببینم برایم بسیار بهتر است. راحت مینشینم و لذت میبرم وقتی که پرسپولیس میبازد، ناراحت میشوم و وقتی که میبرد خوشحال میشوم. الآن متأسفانه مشکلات زیادی داریم که باید حل کنیم. با این پتانسیل اگر مشکلات حل شود من به شما قول میدهم با لیست دایی میتوانیم قهرمان آسیا شویم. اما در کل باید ببینیم چه اتفاقی میافتد.
    سرپرست قرمزپوشان در پاسخ به سؤالی که چند درصد از بازیکنان با توجه به لیست دایی ماندگار هستند، گفت: اکثر بازیکنان میمانند اما به نظرم 80درصد از بازیکنان در پرسپولیس ماندگار شوند اما همه چیز در روزهای آینده و پس از جلسه نهایی کادر فنی با مدیرعامل مشخص خواهد شد.
    وی در پایان در پاسخ به سؤال دیگری که بالاخره شما در این تیم میمانید یا خیر،گفت: همه چیز دست خداست و خدا رو شکر رحیمی و استیلی و حتی دایی به من لطف دارند اما از آنها خواهش کردم اول گرفتاری بچهها حل شود.

همیشه ساده رنجیدی

همیشه سخت بخشیدی

تورو میبخشم این لحظه

شاید بازم منو دیدی

2. کاربر مقابل از AsAle -1377 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yalda88 (29th April 2014)