آزمون: صحبتهاي کيروش به من انگيزه داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آزمون: صحبتهاي کيروش به من انگيزه داد

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

آزمون: صحبتهاي کيروش به من انگيزه داد

مهاجم ايراني تيم فوتبال روبينکازان روسيه گفت: صحبتهاي آقاي کيروش به من انگيزه بيشتري داد تا تلاشم را بيشتر کنم و بتوانم به تيم ملي کشورم دعوت شوم.

سردار آزمون در خصوص شرايطش و مصدوميتي که دچار آن شده بود، اظهار داشت: خدا را شکر اکنون شرايط خوبي دارم و در يک هفتهاي که مصدوم بودم چند جلسه زير نظر پزشک باشگاه تمرينات فيزيوتراپي را انجام دادم تا بهبود يابم.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: يک هفته از تمرينات تيم دور بودم اما از امروز (سهشنبه) تمريناتم را با تيم آغاز کردهام. بدنم آماده است اما تلاش ميکنم تا شرايطم بهتر از اين شود و بتوانم در سه هفته باقيمانده به روبينکازان کمک کنم.

مهاجم تيم فوتبال روبينکازان که تيمش اين هفته در غياب او برابر زسکا مسکو شکست خورد، در خصوص ديدار هفته آينده روبينکازان برابر اورال گفت: شرايط ما در جدول ردهبندي به گونهاي است که هر نتيجهاي بگيريم تفاوت چنداني به حالمان ندارد اما ديدار با اورال برايمان حيثيتي است. نميخواهيم ديگر از رتبه دهم پايينتر بياييم و به همين دليل براي پيروزي در هفته آينده تلاش خواهيم کرد.

آزمون در خصوص اينکه به خاطر غيبت در تمرينات يک هفته اخير ميتواند برابر اورال بازي کند يا نه، خاطرنشان کرد: اين مسئله بستگي به نظر سرمربي تيممان دارد. آقاي بيليالدينوف تصميم داشت در بازي برابر زسکا هم از من استفاده کند و حتي به پزشک باشگاه گفته بود مرا براي اين ديدار برسانند اما اين اتفاق رخ نداد. پزشک باشگاه براي اينکه مصدوميتم تشديد نشود فشار زيادي را وارد نکرد تا روند درمانم را در شرايط عادي دنبال کنم.

وي با اعلام اينکه براي حضور در ترکيب روبينکازان مشکلي ندارد، افزود: از نظر بدني کاملاً آماده هستم و ميتوانم برابر اورال بازي کنم اما بايد ببينم شرايطم در تمرينات به چه شکل است. اگر سرمربي تصميم بگيرد بازي کنم تمام تلاشم را براي پيروزي روبينکازان به کار ميگيرم و اگر هم پزشک باشگاه اجازه بازي کردن ندهد در دو هفته پاياني در خدمت تيم خواهم بود.

مهاجم جوان تيم ملي فوتبال کشورمان در خصوص صحبتهاي کيروش مبني بر اينکه وي را براي حضور در تيم ملي بزرگسالان زير نظر گرفته است، گفت: اين مسئله براي من بسيار خوشحالکننده است. صحبتهاي آقاي کيروش به من انگيزه بيشتري داد تا تلاشم را بيشتر کنم و بتوانم به تيم ملي کشورم دعوت شوم. مطمئناً اگر به تيم ملي دعوت شوم مانند يک سرباز در خدمت تيم ملي خواهم بود و تمام تلاشم را ميکنم تا رضايت کادر فني را جلب کنم.

آزمون در پاسخ به اين سؤال که چقدر احتمال دعوت شدنش به اردوي تيم ملي در اتريش و حضور در جام جهاني را ميدهد، عنوان کرد: من نميتوانم در اين خصوص نظر بدهم و فقط بايد منتظر تصميم آقاي کيروش باشم. من در طول اين فصل در روبينکازان تلاش زيادي کردم تا علاوه بر کمک به تيم باشگاهيام، بتوانم نظر کادر فني تيم ملي را هم جلب کنم. اين اتفاق يک بار هم افتاد و از سوي آقاي کيروش به تيم ملي دعوت شدم اما به دليل تداخل بازيهاي تيم جوانان نتوانستم براي تيم ملي بازي کنم.

وي تاکيد کرد: اکنون نيز با انگيزهاي که دارم اميدوارم بتوانم در ليست آقاي کيروش باشم تا در تمرينات و بازيهاي دوستانه خودم را اثبات کنم. مطمئناً حضور در جام جهاني براي هر بازيکني يک آرزوست و دوست ندارم فرصت حضور در برزيل را از دست بدهم. اگر به تيم ملي دعوت شوم تمام تلاشم را خواهم کرد تا در ليست نهايي حضور داشته باشم.

مهاجم جوان تيم ملي فوتبال کشورمان درباره آيندهاش و پيشنهاد تيمهاي آرسنال، ميلان و ديگر باشگاههاي اروپايي نيز گفت: در حال حاضر به اين مسائل فکر نميکنم و تمرکزم روي بازيهاي باقيمانده روبينکازان است. پيشنهادهاي آرسنال و ميلان هم بايد از سوي باشگاه پيگيري شود، چون من با روبينکازان قرارداد دارم و هر تصميمي که باشگاه بگيرد به آن عمل ميکنم.

2. 4 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (29th April 2014), ayeh$ (29th April 2014), bahareh88 (29th April 2014), پرسپولیس.قهرمان (29th April 2014)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    ایشالا که تو اردوی بعدی هستی سردار

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    کیروش دیگه دعوتش نمیکنه چون یه نظمی داره اگه قرار باشه بازیکنی دعوت بشه باید تو همه اردوها شرکت داشته باشه بازیکنایی که تو این اردو هستن دعوت میشن شاید یه چند تایی کم بشن اما زیاد نمیشن مگر اینکه بازیکنی مصدوم بشه

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    وایی من اصن این بچه رو میبینم ذوق زده میشم!!
    امیدوارم تو جام جهانی ببینمش!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرسپولیس.قهرمان نمایش پست ها
    کیروش دیگه دعوتش نمیکنه چون یه نظمی داره اگه قرار باشه بازیکنی دعوت بشه باید تو همه اردوها شرکت داشته باشه بازیکنایی که تو این اردو هستن دعوت میشن شاید یه چند تایی کم بشن اما زیاد نمیشن مگر اینکه بازیکنی مصدوم بشه
    البته کیروش این اردو رو بدون لژیونر هاش بر گذار کرد..

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده