لام: براي بازکردن بازي عجله کرديم

کاپيتان تيم فوتبال بايرن مونيخ گفت دليل شکست تيمش در خانه برابر رئال مادريد عجله کردن اين تيم براي ارائه يک بازي باز بوده است.

فيليپ لام، کاپيتان و مدافع تيم فوتبال بايرن مونيخ پس از شکست خانگي 4 بر صفر تيمش برابر رئال مادريد که باوارياييها را از رسيدن به فينال ليگ قهرمانان اروپا محروم کرد، گفت: يأس و ناراحتي که از اين شکست در ما ايجاد شد بسيار بزرگ است. ما واقعاً به حضور در فينال اميد داشتيم و آن را ميخواستيم اما رئال مادريد در عرض 20 دقيقه دو گل زد که هر دوي آنها حاصل دو ضربه شروع مجدد بود.

به نقل از تسنيم، لام افزود: تلخي اين شکست و ناراحتي که براي ما به وجود آورد باور نکردني است. به نظر من به هنگام ضربات شروع مجدد دفاع منطقهاي بهتر جواب ميدهد. ما در اين بازي مانند بازي رفت گل زودهنگام خورديم و خيلي طول نکشيد که گل دوم را هم دريافت کرديم. بايد گفت که بايرن مونيخ از نظر تاکتيکي خوب بازي نکرد. ما براي باز کردن بازي بيش از حد عجله کرديم.

کاپيتان باوارياييها در خاتمه تصريح کرد: برخلاف بازي رفت که همه چيز تحت کنترل ما بود، در بازي برگشت توپ از اين محوطه به محوطه ديگر فرستاده ميشد که اين شيوه بازي ما نيست. البته مادريديها چنين بازي را ميپسنديدند.

فيليپ لام و يارانش در بايرن مونيخ با قبول شکست خانگي برابر رئال مادريد فرصت تبديل شدن به اولين تيمي که دو بار پياپي عنوان قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را کسب ميکند، از دست دادند.