عباس انصاریفرد، مدیرعامل سابق پرسپولیس در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حاشیه مراسم تجلیل از مقام معلم در دانشگاه پرسپولیس، در مورد انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس گفت: رحیمی تجربه مدیریت دارد و انشاءالله موفق باشد ما به او اعلام کردیم هر کمکی از دستمان بربیاید انجام میدهیم تا پرسپولیس به سرانجام و وضعیت خوبی برسد. پرسپولیس باشگاه پرهواداری است و باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا هواداران از موفقیت باشگاه خوشحال شوند.


وی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس مدیران زیادی را تغییر داده و در 7 سال گذشته رحیمی یازدهمین مدیرعامل این باشگاه است، عنوان کرد: این مشکلات وجود دارد. ای کاش این بار همین تشکیلات خصوصی میشد، یعنی خصوصی سازی را انجام میدادند تا پرسپولیس در آینده به ثبات خوبی برسد.


انصاریفرد در پاسخ به این سؤال که آیا امکان خصوصیسازی باشگاه پرسپولیس وجود دارد و گفته میشود برند پرسولیس متعلق به وزارت وزش نیست، خاطر نشان کرد: اگر بخواهند پرسپولیس را خصوصی کنند فقط باید برند آن را واگذار کنند. پرسپولیس چیز دیگری ندارد و تنها برند آن است.


وی در ورد اینکه گفته میشود برند پیروزی متعلق به وزارت ورزش است و اینکه برند پرسپولیس متعلق به چه کسانی است، یادآور شد: اگر میخواهید از حقیقت موضوع مطلع شوید، برند پرسپولیس متعلق به ما بوده است اما ما اعلام کردیم نمیخواهیم وارد این بحثها شویم، ما میخواهیم خصوصیسازی پرسپولیس صورت بگیرد و اگر برای برند قیمتگذاری شود ما حاضریم این خصوصیسازی انجام شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد.


مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه پرسپولیس 50 میلیارد بدهی دارد و خیلیها این باشگاه را ورشکسته میدانند و آیا میتوان در این شرایط خصوصیسازی انجام داد، گفت: پرسپولیس آنقدر پتانسیل دارد که میتواند همه مشکلات را جبران کند. امیدوارم بالاخره به آنجایی برسیم که باشگاه پرسپولیس خصوصی شود و این تیم با رسیدن به ثبات و آرامش از این بلاتکلیفی دربیاید. هواداران میتوانند سهامدار شوند و با موفقیت پرسپولیس بیشتر خوشحال شوند.