فرشاد احمد زاده :90/ حاضرم 100 ميليون بدهم براي تراکتور بازي کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرشاد احمد زاده :90/ حاضرم 100 ميليون بدهم براي تراکتور بازي کنم

نام واقعی
    amin
    استاتوس
    من تركم غيرتي جدي عادي هركيم باهام طرف شد آغلادي گتدي ي
    شغل و حرفه
    !!Tiraxturi sevmak
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 12 بار در 6 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

فرشاد احمد زاده :90/ حاضرم 100 ميليون بدهم براي تراکتور بازي کنم

90/ حاضرم 100 ميليون بدهم براي تراکتور بازي کنم
    شماره خبر : 96596

فرشاد احمدزاده بازيکن جوان و آيندهدار تراکتورسازي در ليگ چهاردهم بازيهاي خوبي براي تيمش ارائه داد و در مجموع 4 گل هم به ثمر رساند. به بهانه انتشار فهرست قرارداد بازيکنان تراکتور با او همکلام شديم.
    اکبر کريمي
    فرشاد احمدزاده بازيکن جوان و آيندهدار تراکتورسازي در ليگ چهاردهم بازيهاي خوبي براي تيمش ارائه داد و در مجموع 4 گل هم به ثمر رساند. به بهانه انتشار فهرست قرارداد بازيکنان تراکتور با او همکلام شديم.
    90: ظاهرا يکسال ديگر از قراردادت با تراکتور باقي مانده!
    بله من سرباز هستم و فصل آينده را هم در تبريز خواهم بود.
    90: نظرت در مورد فهرست منتشر شده و رقم قراردادهاي تراکتور چيست؟
    چيزي ندارم بگويم. هر کسي هر چقدر گرفته نوش جانش!
    90: برخي معتقدند بعضي از بازيکنان براي باشگاه گران تمام شدهاند!
    تراکتورسازي بازيکنان بزرگي دارد و اگر اين بازيکنان در هر تيم ديگر بازي ميکردند همين مبالغ را دريافت ميکردند. شايد هم بيشتر از اينها گيرشان ميآمد.
    اما اگر واقع بين باشيم ميبينيم که بازيکني که 850 ميليون گرفته شايد 5 بازي هم به صورت فيکس بازي نکرده اما به دليل تجربه يا محبوبيتي که داشته اين مبلغ را دريافت کرده است.
    90: البته روي خود تو هم بحث زيادي مطرح است.
    من که سرباز هستم و خدا را شکر قرارداد ميلياردي نداشتهام. کل قرارداد من با تراکتور صد ميليون تومان بوده که حدود 60 درصد آن را گرفتهام.
    90: کجاي دنيا ديدهايد که کسي برود سربازي و سالي صد ميليون هم پول بگيرد؟!
    حامد لک هم سرباز بوده ولي 300 ميليون گرفته البته او مليپوش است و بايد هم رقم قراردادش بالاتر از من باشد.

من به قدري عاشق تراکتورم که حاضرم صد ميليون هم بدهم و براي تيم محبوبم بازي کنم.

90: بازارگرمي ميکني؟
    واقعا نه من فصل خيلي خوبي با تراکتور داشتم. يک گل آسيايي زدم و سه گل هم در ليگ ثمر رساندم. من به آينده خوشبين هستم و مطمئنم که با تراکتور به سطح اول فوتبال ايران ميرسم و روزي در تيمملي جايگاه ثابتي به دست ميآورم.
    90: امسال هم ميتوانستي به تيمملي دعوت شوي؟
    به نظرم امسال فوتبال قابل قبولي ارائه دادم. اما همه چيز به سليقه سرمربي تيمملي بستگي دارد. شايد کيروش اعتقادي به بازي من ندارد که مرا نديد!
    90: از کيروش دلخوري؟
    دلخور نيستم اما به نظرم ميتوانست مرا به اردو دعوت کند و يکبار به من فرصت بدهد. اما به هيچ عنوان نااميد نيستم.
    90: اما کيروش گفته ديگر از بازيکنان داخلي کسي را دعوت نميکند...
    دنيا که به آخر نرسيده. گفته که من جوانم و اگر خدا بخواهد چند جام جهاني ديگر را ميتوانم تجربه کنم. ضمن اينکه بعد از جام جهاني،جام ملتهاي آسيا را در پيش داريم. ميخواهم آنقدر خوب باشم که اعتماد کيروش را جلب کنم.
    90: و تراکتورسازي همچنان بدون مربي است؟
    من از باشگاه بياطلاعم. چند روزي است براي استراحت به اروميه آمدهام. اما خوب ميدانم همه آذربايجان خواهان حضور توني هستند.
    90: ظاهرا رابطه خوبي با توني داري؟
    من بازيکن تيم هستم و هر کسي که سرمربي تيم باشد وظيفه دارم بهترين بازيام را انجام دهم. خود شما هم ميدانيد که توني مجبوبيت زيادي دارد و همين ميتواند ضامن موفقيتش باشد.
    90:و اگر توني سرمربي نشد؟
    اين ديگر به مديران باشگاه برميگردد ولي کار در تبريز براي مربي غيربومي خيلي سخت است. همه ديدند که براي آقاي جلالي چه مشکلاتي به وجود آمد. به نظرم اگر قرار است مربي داخلي در راس تيم قرار بگيرد چه بهتر که بومي باشد تا حمايت هواداران را به همراه داشته باشد.

ویرایش توسط TÜRK : 2nd May 2014 در ساعت 18:34
    <a href=http://www.perspolisfc.net/forum/image.php?type=sigpic&userid=7559&dateline=1398971855 target=_blank>http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1398971855</a>

2. 3 کاربر مقابل از TÜRK عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (2nd May 2014), RaMiN (2nd May 2014), SALAMI-FC (2nd May 2014)