خبر فوری//// احتمال رسیدن جام قهرمانی در فصل گذشته به تیممون
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: خبر فوری//// احتمال رسیدن جام قهرمانی در فصل گذشته به تیممون

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک

سلام دوستان

با خبر شدیم بعضی از تیم ها برای بازیکنای جوانشون که باید در تیم های نظامی بازی میکردن کارت پایان خدمت جعلی درست کردن اگه این خبر درست باشه چون تیم خاطی خلاف مقررات این کار را کرده واگه ثابت بشه جام قهرمانی از تیم خوزستانی باز پس گرفته خواهد شد و به تیم دوم که پرسپولیس باشه خواهد رسید

حتی مدیر عامل سپاهان هم خواهان رسیدگی به این موضوع شده چون با این کار اونا هم به عنوان نماینده چهارم ایران در فصل بعد لیگ قهرمانان شرکت خواهند کرد

از دوستان پرسپولیسی و سپاهانی میخوام در تمام فضای مجازی این اخبار را پخش کنن تا با فشار ما هوادارا به این خبر به شکل خیلی رسمی بررسی شود
    به امید رسیدن تیممون به جام قهرمانی در لیگ 13 که با نایب قهرمانیمون تموم شد

خدا خودش میدونه که قهرمانی حق تیممونه

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

2. 24 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (3rd May 2014), mohammad6 (3rd May 2014), *Nooria* (3rd May 2014), 1khatereh1 (2nd May 2014), 888 (2nd May 2014), Amir_Ali (3rd May 2014), A_MI_N (2nd May 2014), bahareh88 (3rd May 2014), Behroozz (3rd May 2014), elɴαz-нαɢнιɢнι (3rd May 2014), Mahla (2nd May 2014), MaHnaZ_KhaLiLi (2nd May 2014), Majid:62 (2nd May 2014), mansoor66 (2nd May 2014), pedy (3rd May 2014), RaMiN (3rd May 2014), SALAMI-FC (3rd May 2014), Terminator2731 (19th June 2014), مريم 9 (2nd May 2014), پیروزی (2nd May 2014), پرسپولیس.قهرمان (3rd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014), zahralos (3rd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    استيلي:حق باشگاه پرسپوليس را پيگيري ميکنيم

سخنگوي باشگاه پرسپوليس گفت: قصد نداريم قهرماني فولاد را زير سؤال ببريم اما حق باشگاه پرسپوليس را دنبال خواهيم کرد.

حميد استيلي در خصوص خبري که مبني بر جعل کارتهاي پايان خدمت برخي بازيکنان مطرح شده، اظهار داشت: من از صحت و سقم اين خبر اطلاعي ندارم و از رسانهها و مطبوعات اين موضوع را شنيدهام اما از آنجايي که مسئوليتي بر گردن ما هست، به هواداران قول ميدهم که حقوق باشگاه پرسپوليس را پيگيري کنيم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: ما براي فولاد و مربي بزرگي چون حسين فرکي احترام خاصي قائل هستيم و هيچ گاه نميخواهيم قهرماني اين تيم را زير سؤال ببريم، اما حقوق باشگاه پرسپوليس را مدنظر داريم و اقدامات لازم را در اين زمينه انجام خواهيم داد.

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

4. 11 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (3rd May 2014), *Nooria* (3rd May 2014), 888 (2nd May 2014), Mahla (2nd May 2014), RaMiN (3rd May 2014), Terminator2731 (19th June 2014), مريم 9 (2nd May 2014), پیروزی (2nd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014), zahralos (3rd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    پرسپوليسيها پيگير کارتهاي پايانخدمت جعلي

مسئولان باشگاه پرسپوليس فردا پيگير موضوع جعل کارت پايان خدمت بازيکنان فولاد خواهند شد.

پس از اينکه گزارشي مبني بر صدور جعلي کارت پايان خدمت برخي بازيکنان منتشر شد مسئولان باشگاه پرسپوليس فردا پيگير اين موضوع خواهند شد.

عليرضا رحيمي، مديرعامل باشگاه پرسپوليس در اين زمينه گفت: تاکنون چيزي مسجل نشده است و اجازه بدهيد فردا اين مسئله را پيگيري خواهيم کرد و نميخواهيم قبل از آن صحبتي انجام داده باشيم.

وي تاکيد کرد: تا زماني که اين مسئله نهايي نشده باشد و به صورت رسمي اعلام نشود ما در اين باره صحبتي نخواهيم کرد.

6. 11 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (3rd May 2014), *Nooria* (3rd May 2014), 888 (2nd May 2014), Mahla (2nd May 2014), RaMiN (3rd May 2014), Terminator2731 (19th June 2014), مريم 9 (2nd May 2014), پیروزی (2nd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014), zahralos (3rd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    با اشاره به شايعه کارت جعلي بازيکنان تيم هاي فوتبال؛
    خليليان: انتظار بررسي سريع و دقيق داريم

مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: درباره شايعه کارت جعلي بازيکنان تيم هاي فوتبال اميدوارم فدراسيون فوتبال با سرعت و دقت به اين موضوع رسيدگي کند.

پس از اينکه گزارشي مبني بر صدور جعلي کارت پايان خدمت برخي بازيکنان منتشر شد باشگاه سپاهان هم به اين گزارش واکنش نشان داد.

مهرزاد خليليان در اين باره گفت:مسلما ما هم اعتقاد داريم بايد بر اساس قوانين عمل کنيم و انتظار ما هم از مسئولان ذيربط، رسيدگي به اين پرونده است.

وي ادامه داد: ما فرافکني نمي کنيم و اميدواريم اگر حقي ضايع شده بازگردانده شود اما ما مدعي در اين باره نيستيم چون مدرکي نداريم. فقط اميدوارم فدراسيون فوتبال با سرعت و دقت به اين موضوع رسيدگي کند.

8. 9 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (3rd May 2014), Mahla (2nd May 2014), RaMiN (3rd May 2014), Terminator2731 (19th June 2014), مريم 9 (2nd May 2014), پیروزی (2nd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014), zahralos (3rd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    بمب خبری ورزش
    قهرمانی فولاد پس گرفته می شود/پرسپولیس قهرمان جدید لیگ برتر

با اعلام ماده ۴۵ قانون خدمت سربازی یکی از فرزندان افرادی که ۳۰ ماه سابقه حضور در جبهه داشته باشند از خدمت معاف خواهد شد.این شروع مطلبی است که یک سایت خبری آن را درج کرده تا به یک خبر عجیب برسد .

سایت جام جم ورزشی و به نقل از خبر پارسی چندی قبل اعلام شد گروهی جاعل با استفاده از مدارک تقلبی برای افرادی مدارک سابقه حضور در جبهه را تهیه کرده بودند که اعضای این گروه به جرم خودشان اعتراف کرده اند و نکته جالب اینجاست که در میان اعترافات شان نام های جالبی به چشم می خورد.ظاهرا چند بازیکن فولاد خوزستان به همین شیوه معافیت گرفته اند ضمن اینکه نام یکی از بازیکنان پیکان که در بازی رفت و برگشت پلی آف لیگ برتر به میدان رفت و نقش تاثیر گذاری در صعود تیمش داشت هم در فهرست معافیت های ساختگی قرار دارد.
    حالا طبق ماده ۳۶ آیین نامه انضباطی فدراسیون وجود بازیکن مشمول در ترکیب تیم ها به عنوان مصادیق بازیکن غیر مجاز تلقی و بازی هایی که با حضور این نفرات باشد سه بر صفر به نفع رقبا می شود.گفته می شود پرونده این موضوع در دادسرای نظامی اهواز در دست بررسی است و اگر تیم های فجر و پرسپولیس پیگیر ماجرا شوند بعید نیست فجر سپاسی به لیگ برتر برگردد و فولاد هم جام قهرمانی را به پرسپولیس تقدیم کند!( شما این خبر را باور می کنید؟)

گفته می شود علی دایی این هفته نزد سرلشگر فیروز آبادی فرمانده ستاد نیروهای مسلح خواهد رفت تا موضوع را بررسی کند ضمن اینکه فجری ها هم از طریق سپاه فارس پیگیر ماجرا شده اند.

پیگیری ها با یکی از بازیکنانی که نامش در این گزارش قید شده ، نشان می دهد این خبر خیلی هم قابل اتکا نیست .
    اما اگر شکایت رسمی ای صورت بگیرد، کمیته انضباطی وارد عمل خواهد شد . بازیکنی که در خبر نامش قید شده سعید حلافی است که قبل از پیکان در داماش و خود پرسپولیس بازی می کرده!

10. 12 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (3rd May 2014), mohammad6 (3rd May 2014), *Nooria* (3rd May 2014), 888 (2nd May 2014), Mahla (2nd May 2014), pedy (3rd May 2014), RaMiN (3rd May 2014), Terminator2731 (19th June 2014), مريم 9 (2nd May 2014), پیروزی (2nd May 2014), zahralos (3rd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    پس ما هوادارای پرسپولیس باید به کمک تیمای دیگه و هواداراشون مثل فجر و سپاهان به حقمون برسیم

12. 4 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (3rd May 2014), مريم 9 (2nd May 2014), پیروزی (2nd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    لیگ برتر در سایه کارتهای پایان خدمت جعلی
    احتمال سونامی در فوتبال ایران
    حراست فدراسیون فوتبال به دنبال رد یا تائید شایعهای است که گفته میشود تعدادی از بازیکنان فولاد خوزستان و یکی از بازیکنان پیکان با کارتهای پایان خدمت جعلی برای تیمهایشان بازی کردهاند.

در حالی که تب فوتبال باشگاهی در کشورمان فروکش کرده و فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر شده و پیکان هم توانست به عنوان آخرین تیم جواز حضور در لیگ برتر را به دست بیاورد اما حاشیهای جدید در فوتبال به وجود آمده که اگر قطعیت پیدا کند شاید شاهد سونامی تازهای در فوتبال کشورمان باشیم.

چندی قبل خبر رسید گروهی در اهواز دستگیر شده اند که برای افراد مختلف سابقه حضور در جبهه را به صورت ساختگی تهیه کردهاند و بر همین مبنا موجبات معافیت فرزندان آنها را فراهم آوردهاند.

آنها به جرم خودشان اعتراف کرده اند و در میان اعترافاتشان نام های جالبی وجود دارد.

طبق شنیدهها با متلاشی شدن باندی که در تهیه و تولید کارتهای جعلی پایان خدمت نقش داشته اسامی تعدادی از بازیکنان فوتبال هم لو رفته که آنها گویا با کارتهای پایان خدمت جعلی در لیگ برتر فعالیت میکردند که اگر این موضوع اثبات شود شاید باید شاهد اتفاقات تازهتری در این زمینه باشیم.

طبق شنیدهها «ب . ر»، «آ. الف»، «س. الف» و «ف. د» بازیکنان تیم فولاد بازیکنانی هستند که از آنها به عنوان کسانی که از این کارتهای پایان خدمت استفاده میکردند نام برده میشود.

«س . ح» بازیکن تیم پیکان هم دیگر بازیکنی است که گفته میشود شرایطی مشابه بازیکنان فولاد داشته است.

در همین زمینه با حسین ابنقاسم سرپرست تیم فوتبال خوزستان تماس گرفتیم که او در این باره گفت: من برای اولین بار است که این موضوع را از شما میشنوم و امیدارم خیر باشد! البته تیمی که قهرمان میشود معمولا خیلیها میخواهند برایش حاشیه و دردسر درست کنند اما من با قاطعیت میگویم این موضوع صحت ندارد چرا که اگر بازیکنان ما دچار این مشکل بودند چطور اینقدر راحت و بدون دردسر سفرهای خارج از کشور انجام میدهند؟ الان دیگر شرایط مثل گذشته نیست که کارها دستنویس انجام شود و خوشبختانه همه چیز الکترونیک شده و جای خطا باقی نمیگذارد.

البته برایم عجیب است که ما چطور این موضوع را نشنیدهایم چرا که در اهواز هر اتفاقی بیفتد به گوش ما میرسد و البته چون از این موضوع هم بیاطلاع هستیم و نمیخواهیم قصاص قبل از جنایت کنیم. ما به این مسائل ورود نمیکنیم چرا که از این دست شایعات زیاد شنیده میشود.

رضا رهقی، سرپرست تیم فوتبال پیکان هم در مورد شایعه استفاده «س . ح» بازیکن این تیم از کارت پایان خدمت جعلی افزود: من از این موضوع بیاطلاع هستم اما ما کارت پایان خدمت این بازیکن را به کمیته مسابقات ارجاع دادیم و فکر میکنم حالا که با فوتبال پاک توانستهایم راهی لیگ برتر شویم. این سناریو و سریال جدید را به راه انداختهاند تا کار ما را کم اجر جلوه دهند. ما اگر بازیکن دانشجو هم جذب کنیم حتما از دانشگاه مورد نظرش استعلام او را میگیریم. این مسائل شایعات پوچی است که علیه ما به راه انداختهاند. پیکان تیم باسابقهای در ارائه مدارک و کنترل آن است و ما همیشه استعلامهای لازم را برای بازیکنانمان کسب میکنیم.

احمدرضا براتی کارشناس حقوقی فوتبال هم در خصوص اینکه اگر این موضوع صحت داشته باشد از نظر حقوقی تکلیف این تیم ها چیست، اظهار داشت: استفاده از چنین بازیکنانی مصداق بارز استفاده از بازیکنان غیرمجاز است وتمام احکامی که برای بازیکنان غیرمجاز وجود دارد، در مورد این گونه تیمها اجرایی خواهد شد. منتهی باید اثبات شود که چنین موضوعی صحت دارد و چنانچه این موضوع احراز شود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال میتواند نتایج بازیهایی که این بازیکنان در آن تاثیرگذار بودند را به نفع تیم مقابل برگرداند. چراکه استفاده از این بازیکنان نقض آشکار مقررات است و باید با مجازات خطاکاران همراه باشد.

در همین رابطه با محمد حسین حمیسی، رئیس حراست فدراسیون فوتبال هم تماس گرفتیم و او گفت: برای من جالب است این خبر چطور منتشر شده! چرا که آقای آیتاللهی قصد داشت این خبر پنهان بماند و رسانهای نشود اما باید بگویم که ما این خبر را شنیدهایم و در حال پیگیری آن هستیم اما هنوز صحت و سقم آن بر ما هم مشخص نیست و همه چیز در حد حرف است. فعلا 48 ساعت است که این خبر به ما گفته شده و مشغول پیگیری هستیم و هنوز نمیدانم چقدر زمان لازم است که این موضوع تائید یا تکذیب شود. ما در حال گرفتن استعلام از ارگانهای ذیربط هستیم و دست ما نیست که بدانیم کی و چه زمانی این خبر تائید یا رد خواهد شد. هر چند که بعید میدانم چنین موضوعی صحت داشته باشد اما ما بر حسب وظیفهمان این موضوع را پیگیری میکنیم تا رفع شبهات انجام شود. هر نتیجه ای هم حاصل شود آن را به اطلاع فدراسیون فوتبال می رسانیم تا آن ها درباره آن تصمیم بگیرند. فکر میکنم تا 10 الی 15 روز آینده بتوانیم پاسخ این شنیدهها را بدهیم و مشخص شود چنین موضوعی وجود دارد و یا شایعه است. به هر حال تا مشخص شدن قطعی این خبر نمیتوان گفت که این شایعه صحت دارد یا نه.

به گزارش خبرگزاری فارس، حالا باید دید که تکلیف این پرونده جنجالی در صورت صحت آن به کجا خواهد رسید و باید دید این شنیده شایعه است و یا صحت دارد. باید دید اگر این قضیه صحت داشته باشد آیا این پرونده هم مطابق سایر پروندههای جنجالی فوتبال شامل مرور زمان و به فراموشی سپرده خواهد شد و یا برخورد قاطعانهای با متخلفان صورت میگیرد و اگر این موضوع شایعه باشد بهتر است مقامات ذیربط با شایعهپردازان برخورد قاطعی انجام دهد تا به راحتی با آبرو و حیثیت باشگاههای فوتبال بازی نشود. هر چند که اگر این موضوع ثابت شود شاید تغییراتی در بالا و پایین جدول رخ بدهد.

14. 6 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (3rd May 2014), *Nooria* (3rd May 2014), 888 (2nd May 2014), مريم 9 (2nd May 2014), zahralos (3rd May 2014), Zayed FC (2nd May 2014)

نام واقعی
    مريم
    استاتوس
    ReD 9
    شغل و حرفه
    در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    خدا ميدونه قهرمانى حق ما بود
    کاش به جای جدایی مردن بود ،

چون مردن یک لحظه است

و

جدایی

ذره ذره مردن .

16. کاربر مقابل از مريم 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (6th July 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    عجب استرسی گرفتم
    ینی میشه؟؟؟

18. 2 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (3rd May 2014), پیروزی (2nd May 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: درباره شایعه کارت جعلی بازیکنان تیم های فوتبال امیدوارم فدراسیون فوتبال با سرعت و دقت به این موضوع رسیدگی کند.
    به گزارش مشرق، پس از اینکه گزارشی مبنی بر صدور جعلی کارت پایان خدمت برخی بازیکنان منتشر شد باشگاه های پرسپولیس و سپاهان به این گزارش واکنش نشان دادند.

مهرزاد خلیلیان در این باره گفت: مسلما ما هم اعتقاد داریم باید بر اساس قوانین عمل کنیم و انتظار ما هم از مسئولان ذیربط، رسیدگی به این پرونده است.

وی ادامه داد: ما فرافکنی نمی کنیم و امیدواریم اگر حقی ضایع شده بازگردانده شود اما ما مدعی در این باره نیستیم چون مدرکی نداریم. فقط امیدوارم فدراسیون فوتبال با سرعت و دقت به این موضوع رسیدگی کند.

به گزارش مشرق، علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این زمینه گفت: تاکنون چیزی مسجل نشده است و اجازه بدهید فردا این مسئله را پیگیری خواهیم کرد و نمیخواهیم قبل از آن صحبتی انجام داده باشیم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که این مسئله نهایی نشده باشد و به صورت رسمی اعلام نشود ما در این باره صحبتی نخواهیم کرد.

به گزارش مشرق، حمید استیلی سخنگوی باشگاه پرسپولیس هم اظهار داشت: من از صحت و سقم این خبر اطلاعی ندارم و از رسانهها و مطبوعات این موضوع را شنیدهام اما از آنجایی که مسئولیتی بر گردن ما هست، به هواداران قول میدهم که حقوق باشگاه پرسپولیس را پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: ما برای فولاد و مربی بزرگی چون حسین فرکی احترام خاصی قائل هستیم و هیچ گاه نمیخواهیم قهرمانی این تیم را زیر سؤال ببریم، اما حقوق باشگاه پرسپولیس را مدنظر داریم و اقدامات لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد.

20. 3 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (3rd May 2014), مريم 9 (2nd May 2014), zahralos (3rd May 2014)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین