کارت پايان خدمت جعلي ارتباطي با فدراسيون ندارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کارت پايان خدمت جعلي ارتباطي با فدراسيون ندارد

 1. #1


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک

  کارت پايان خدمت جعلي ارتباطي با فدراسيون ندارد


  نايب رييس فدراسيون فوتبال گفت:کشف واقعيت ماجراي کارتهاي پايان خدمت جعلي در صلاحيت دادسرا است و فدراسيون در گام اول نميتواند در اين باره کاري انجام دهد.

  سيد محمد هادي آيت اللهي در خصوص شايعه استفاده تعدادي از بازيکنان فوتبال از کارت هاي پايان خدمت مشکلدار گفت:طي گزارشي محرمانه به ما اطلاع داده شد که برخي بازيکنان شاغل در ليگ هاي مختلف ايران از طريق ارائه گواهي ايثارگري و حضور در جبهه مربوط به پدرشان توانسته اند معافيت از خدمت کسب کنند. در اين گزارش آمده بود که اصل کارت هاي پايان خدمت ايرادي ندارد و اين نبوده که خود افراد بدون دخالت متوليان نظام وظيفه مبادرت به جعل کارت پايان خدمت کرده باشند بلکه يک باند وجود داشته که گواهي هاي سابقه جبهه را براي پدران اين بازيکنان صادر کرده اند و طبق قانون هر کس 30 ماه سابقه جبهه داشته باشد فرزندش معاف مي شود و آنها هم همين گونه معاف شده اند.

  به نقل از فارس، وي افزود:اينکه گواهي هاي پدران بازيکنان قانوني بوده يا خير و يا اصلا سابقه جبهه به ميزان مقرر در قانون بوده يا خير موضوعي نيست که فدراسيون فوتبال بتواند به آن رسيدگي کند. اين امر اگر رخ داده باشد يک جرم است که رسيدگي به جرايم در صلاحيت دادسراهاي عمومي يا نظامي است. اگر آنها تاييد کنند که چنين اتفاقي رخ داده ، کساني که از اين جرم در فوتبال متضرر شده اند مي توانند راي مراجع قضايي را به عنوان دليل و مدرک به ارکان قضايي فدراسيون تحويل دهند تا طبق مقررات رسيدگي شود

  آيت اللهي اضافه کرد: تاکنون هيچ باشگاهي در اين باره طرح شکايت نکرده و سند و مدرکي هم تحويل فدراسيون نشده است. ما طبق گزارشي که دريافت کرده بوديم موضوع را به آقاي حميسي و حراست ارجاع داديم تا يک تحقيقات ميداني انجام بدهد و ببينيم ماجرا در چه وضعيتي است.به هرحال برخي از اين بازيکناني که نامشان در گزارش آمده بود بازيکن رده هاي مختلف ملي هستند و ما در قبال مدارک آنها مسئوليت داريم ولي کشف واقعيت ماجرا همانگونه که گفتم ارتباطي به فدراسيون ندارد.

  نايب رئيس فدراسيون فوتبال تصريح کرد:ابتدا بايد ثابت شود که تخلف صورت گرفته و اين کار را مراجع قضايي انجام مي دهند.الان آن نفرات پايان خدمت قانوني الصاق به مهر نظام وظيفه دارند.هرگاه مراجع قضايي ذيصلاح جرم را تشخيص بدهند قطعا راي به ابطال آن کارت ها مي دهند و آنجاست که باشگاههاي شاکي مي توانند ادعا کنند افراد با کارت پايان خدمت غير قانوني بازي کرده اند و در فدراسيون شاکي شوند پس بهتر است باشگاهها به جاي هجمه به سمت فدراسيون، سراغ مراجع قضايي بروند و اصل پرونده را آنجا پيگيري کنند.تا جايي که من مطلع هستم و در آيين نامه آمده براي اثبات اينکه باشگاه از ماجرا خبر داشته يا خير هم مدعيان بايد دليل و مدرک بياورند وگرنه حتي با فرض اثبات تخلف، نمي توان در نتايج خللي ايجاد کرد زيرا بايد ثابت شود باشگاه هم از ماجرا با خبر بوده است.

  وي در مورد دستياران وينگادا در تيم ملي اميد و اينکه افاضلي در گفتوگو با خبرگزاري فارس، گفته افاضلي در کادر فني او جاي ندارد، گفت: ايشان تازه امروز وارد تهران شده و فعلا عجله نکنيد. ما فردا با ايشان جلسه داريم و سعي ميکنيم اين مسائل را برطرف کنيم. ما از آقاي افاضلي خواهش کرده بوديم تا تيم اميد را جمع کند و او هم مرحله به مرحله تلاش کرده اين تيم را جمع کند و نفراتي که بايد رجيستر ميکرديم انجام شده و حالا منتظر هستيم تا نشستي با وينگادا داشته باشيم تا نسبت به دستياران او صحبت کنيم.

  نائبرئيس اول فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سؤال که هزينههاي تيم ملي اميد را فدراسيون فوتبال ميدهد يا نه،اظهار داشت: تا الان که فدراسيون فوتبال اين کار را کرده اما بخشي از هزينهها هم در اختيار کميته ملي المپيک است که ما در جلسات آن را حل ميکنيم اما نهايتا خود ما در فدراسيون اين کار را انجام ميدهيم چرا که براي ما فرقي ندارد و ما ميخواهيم در مسابقات مقدماتي المپيک ريودوژانيرو موفق باشيم و عزممان هم جزم است تا آماده سازي خوبي در اين راه صورت گيرد چرا که اين خلائي که در فدراسيون فوتبال است را ميخواهيم پر کنيم. سالهاست تيم المپيک ما نتوانسته وارد المپيک شود و ميخواهيم با سازماندهي خوبي که انجام ميدهيم نماينده خوبي براي فدراسيون آسيا در المپيک 2016 برزيل باشيم.

  آيتاللهي در ادامه درباره تعامل باشگاههاي فوتبال با تيم ملي اميد گفت: تقويمي که ما تدارک ديدهايم در آن تمام روزهاي فيفادي لحاظ شده است و اين تقويم براي سالهاي 2014 و 2015 آماده شده و آن را هم به سازمان ليگ ارسال کرديم تا آنجا هم ديده شود. برنامههاي اردويي و بازيهاي تدارکاتي هم در اين تقويم پيشبيني کرديم که البته بايد بگويم همه اين کارها را آقاي افاضلي انجام داده و برنامه کاملي را تا سال 2016 آماده کرديم تا اين برنامه را به کميته ملي المپيک ارسال نموديم و اميدوارم خللي در اجراي اين برنامهها ايجاد نشود و با تعامل همه بتوانيم نتايج خوبي بگيريم.

  وي درباره اينکه گفته ميشود او قرار است روي نيمکت تيم ملي اميد به عنوان سرپرست بنشيند، اظهار داشت: من روي نيمکت نمينشينم اما مديريت فدراسيون فوتبال به من ماموريتي داده و وظيفه دارم به همراه دبيرکل فدراسيون و رئيس سازمان ليگ آن را انجام دهم تا تيم اميد در شرايط مطلوبي در مسابقات شرکت کند. قرار نيست من روي نيمکت باشم اما قرار شده تا از تيم اميد پشتيباني کنم و هر چه صلاح باشد همان کار را انجام خواهم داد. از الان هم زود است که بخواهيم در اين باره صحبت کنيم اما هر چه صلاح فدراسيون فوتبال باشد من آن کار را انجام ميدهم.

  نائبرئيس اول فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سؤال که آيا مشکل مالياتي وينگادا به صورت قطعي برطرف شده که او توانسته وارد ايران شود و يا حل مشکل او مقطعي بوده، تصريح کرد:ما با امور مالياتي و آقاي رحيمي مديرعامل پرسپوليس صحبتهايي داشتيم تا وينگادا بعد از اردوي تيم ملي اميد بتواند در ايران فعاليت کند و بعد از آن جلسه مشترکي با حضور آقاي رحيمي برگزار خواهيم کرد تا اين مسئله حل شود. اما بايد بگويم رفع مشکل ايشان فعلا مقطعي است.

  آيتاللهي درباره سقوط فجرسپاسي شيراز به ليگ دسته اول اظهار داشت: من الان 9 ماه است در ورزش شيراز نيستم و بايد مسئولان استان فارس در اين باره صحبت کنند اما سقوط فجر ضايعهاي براي ورزش و فوتبال استان فارس است که بايد جبران شود چرا که اين استان 5 ميليون نفر جمعيت دارد و بد است اگر تيمي در ليگ برتر نداشته باشد. فکر ميکنم مسئولاني که ميتوانستند کمک کنند و نکردند بايد به ياري اين تيم بشتابند تا سال آينده دوباره فجرسپاسي بتواند به ليگ برتر صعود کند.

  وي در پايان درباره مربيگري فرهاد کاظمي در ليگ برتر گفت: ايشان اگر مشکل داشتند که تا همين جا هم فعاليت نميکردند و به نظرم مشکل خاصي ندارند.
  . . .

 2. 7 کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mohammad6 (3rd May 2014), Arash 1990 (3rd May 2014), bahareh88 (3rd May 2014), Love2013 (3rd May 2014), پرسپولیس.قهرمان (3rd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014), صادق مالمیر (3rd May 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  نگفتم؟
  خدایی الکی سر و ته قضیه رو هم میارن
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 4. 2 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  پرسپولیس.قهرمان (3rd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014)

 5. #3


  محل سکونت
  ایران
  نام واقعی
  nima
  استاتوس
  10دقیقه10نفر برای ما کافیست
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  3,968
  تشکر
  3,083
  تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 6 تاپیک
  وقتی یه سری آدمای استقلالی فدراسیونو دست گرفته باشن باید هم همینو بگن به غیر از اینکه این کار جرم هست از نظر فوتبالی تخلف محسوب میشه تخلف با جرم 2 موضوع جدا از همن این تخلف در صلاحیت فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی و استینافه که تو آئین نامه فوتبال ایران پیش بینی شده نه در صلاحیت دادسرا که از رسیدگیش کنار میکشی اما جدا از اینا نمیخوان ما قهرمان بشیم کم حقمونو نخوردن هم داوری هم 1 امتیاز ازمون کم شد هم تو اوج مسابقات اومدن بحث بدهی باشگاه و اینکه بازیکنا چقد پول گرفتنو پیش آوردن و نذاشتن قهرمان بشیم و گرنه حداقل 3 هفته قبل از پایان لیگ قهرمان بودیم

 6. 2 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (3rd May 2014), ZahrA-ReD (3rd May 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  varna
  نام واقعی
  z@hra
  استاتوس
  من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
  شغل و حرفه
  فوتسال
  بازیکن محبوب
  Mohsen Khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,782
  تشکر
  5,956
  تشکر شده 3,109 بار در 1,387 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 29 تاپیک
  اصولا خدایی نکرده..زبونم لال اگه موضوعی باشه ک یه درصد احتمال موفقیت پریپولیسو زیاد کنه دیگه ربطی ب آقایون نداره..
  با ما به از این باش ک با خلق جهانی...
  پیگیریتونو نخواستیم..فصل دیگ قهرمان3تا جامیم..
  آره!


 8. کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Arash 1990 (3rd May 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  خدا کنه برسیم به جام


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 10. #6


  محل سکونت
  همینجا تو اف سی!!
  نام واقعی
  bahareh
  استاتوس
  این نیز بگذرد!!!!
  شغل و حرفه
  دانش آموز
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  3,280
  تشکر
  8,440
  تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 10 تاپیک
  از اینا چیزی بیش از این انتظار نمیره!

  دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
  تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
  مثل حس یه عشق تازه بودی
  مثل افسانه بی اندازه بودی


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا