خلعتبري: رحيمي کاري که ميگويد انجام ميدهد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خلعتبري: رحيمي کاري که ميگويد انجام ميدهد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

مهاجم تيم ملي فوتبال گفت: به غير از مشکل لباس مشکل ديگري در اردوي تيم ملي نداشتيم.

محمدرضا خلعتبري بعد از بازگشت تيم ملي فوتبال از اردوي آفريقاي جنوبي گفت: صبح و عصر در اردو تمرين کرديم و يکي از بهترين اردوهاي ما بود. امکانات کمپ و محل تمرين عالي بود و هيچ مشکلي نداشتيم.

به نقل از تسنيم، وي افزود: در مورد لباس تيم ملي خيلي وقت است که مشکل وجود دارد و اميدوارم فدراسيون فوتبال تلاش کنند تا بتوانيم البسهاي که در حد و اندازه نام تيم ملي ايران باشد استفاده کنيم و شرايط بهتر شود.

خلعتبري درباره ديدارهاي تدارکاتي تيم ملي يادآور شد: 4 بازي ما در آفريقاي جنوبي بسيار خوب بود و من توانستم گلزني هم کنم. هم تمرينات و هم بازيهاي تدارکاتي فشار زيادي به ما آورد؛ البته تمرينات بيش از بازيهاي تدارکاتي ارزشمند بود. يک ديدار مقابل تيم صدرجدول آفريقاي جنوبي داشتيم که آن را واگذار کرديم اما در ساير بازيها نتايج خوبي گرفتيم.

بازيکن تيم ملي تصريح کرد: تمام تلاش خود را انجام ميدهيم تا به آنچه کيروش ميخواهد برسيم و معتقدم از نظر تاکتيکي در شرايط راضيکنندهاي هستيم.

خلعتبري درباره انتخاب رحيمي به عنوان مديرعامل پرسپوليس گفت: من يک سال ديگر با اين تيم قرارداد دارم اما بحث اصلي مشکل باشگاه عجمان است که اميدوارم حل شود و بايد طلب آنها پرداخت شود. گفته شده که قرار است اين کار انجام شود.

وي ادامه داد: ميدانم رحيمي مديري است که وقتي کاري را ميگويد آن را انجام ميدهد و اکنون هم اميدوارم با وجود اين مدير مشکلات بازيکنان حل شود.

2. 4 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (3rd May 2014), mansoor66 (3rd May 2014), مريم 9 (3rd May 2014), yalda88 (3rd May 2014)