رجب زاده: خاک بر سر ورزش استان فارس شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رجب زاده: خاک بر سر ورزش استان فارس شد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

رجب زاده: خاک بر سر ورزش استان فارس شد

رجبزاده: خاک بر سر ورزش استان فارس شد

مهاجم سابق تيم فوتبال فجرسپاسي گفت: با سقوط فجرسپاسي به ليگ دست اول خاک بر سر ورزش فارس شد.

مهدي رجبزاده درخصوص سقوط تيم فوتبال فجرسپاسي به ليگ دسته اول اظهار داشت: اين ديگر واقعا شاهکار مسئولان شيراز بود خود را به خواب زده اند و نميدانم چه زماني ميخواهند بيدار شوند. برق شيراز که تيم اول اين شهر بود به آن روز افتاد و حالا هم نوبت فجرسپاسي شده نميدانم آنها در چه فکري و چه عالمي هستند. در همه جاي دنيا مسئولان از تيمها حمايت ميکنند زيرا دلخوشي هواداران است اما در شيراز معلوم نيست چه خبر است.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: فجرسپاسي سقوط کرد و هيچکس ککش هم نگزيد. جعفري مديرعامل باشگاه فجرسپاسي بارها گفته که تنها است و تنهايي هم نميتوان کاري کرد. فجرسپاسي با مشکلاتي روبه رو بود که در نيمفصل مجبور ميشد بازيکنان خود را به ساير تيمها بدهد فقط ميتوانم بگويم براي اين شرايط متاسفم. هيچکس از هواداران و مردم ورزشي فارس مسئولان را نميبخشند و حلال نميکنند زيرا با کم محليهاي مسئولان فجرسپاسي به اين شرايط دچار شد.

مهاجم سابق فجرسپاسي تاکيد کرد: فکر ميکنم اصلا مسئولان نميدانند فجرسپاسي هم اکنون به ليگ دست اول سقوط کرده است اصلا آنها در اين واديها نيستند با اين اتفاقي که افتاد خاک بر سر ورزش فارس شد و واقعا حيف شد که چنين اتفاقي رقم خورد. اي کاش مسئولان کمي دلسوز بودند و به فکر ورزش.

رجبزاده در مورد اينکه چرا با وجود مشکلاتي که فجرسپاسي دارد ساير شرکتهاي حاضر در اين شهر از تيم حمايت نميکنند گفت: تاکنون يک نفر در شيراز پيدا نشده که از تيم حمايت کند بحث واگذاري هم مربوط به سياستهاي باشگاه ميشود اينکه باشگاه واگذار شود هم شرايط ديگري را رقم ميزد شايد باشگاه از شيراز خارج ميشد و اين امر به ضرر شهر ميشد. فجرسپاسي باشگاه به تمام معنا فرهنگي-ورزشي است خيلي از بازيکنان به اين تيم آمدند و زندگيشان تغيير کرد با اين اتفاقي که رخ داد فاجعه بزرگي رقم خورد و خدا کند اين مسئله حداقل باعث شود تا مسئولين بيدار شوند سرشان زير برف کردهاند و نميدانم دنبال چه چيزي ميگردند ما زماني که در انتهاي جدول قرار داشتيم اول نگران تيم ذوب آهن بودم و بعد نگران فجرسپاسي که سقوط نکند.

وي در مورد اينکه مسئولان فجرسپاسي تصميم دارند تيمداري در ليگ دسته اول نکنند تاکيد کرد: اميدوارم اين تصميم جدي نباشد و اين تيم را به امان خدا رها نکنند. فجرسپاسي يک سال تجربه چنين موضوعي را دارد و توانست به خوبي از پس اين مسئله برآيد و بار ديگر راهي ليگ برتر شود به هر حال در ورزش هميشه پيروزي و شکست وجود دارد اين هم شکست بزرگي بوده که ميتوان با تدبير از کنار آن عبور کرد. ميتوان اين جنازه را بار ديگر سرپا کرد و با همت دوباره فجرسپاسي قدرتمندي ساخت.

مهاجم ذوب آهن در مورد شرايطش در مورد فصل آينده گفت: من يک سال ديگر با اين تيم قرارداد دارم البته قرارداد من مشروط است جالب اينجاست که اين شرط از طرف باشگاه است و گفته ام اگر باشگاه من را نخواهد بروم در حالي که ساير بازيکنان برعکس اين موضوع است و اعلام ميکنند اگر خودشان قصد داشتند از تيم جدا شوند.

ویرایش توسط s A r A : 4th May 2014 در ساعت 17:41

2. 4 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bahareh88 (4th May 2014), s A r A (4th May 2014), SALAMI-FC (4th May 2014), ZahrA-ReD (4th May 2014)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده