سيمئونه: اين شکست زمان خوبي رقم خورد


سرمربي آرژانتيني آتلتيکو مادريد با وجود شکست شاگردانش در ديدار برابر لوانته از عملکرد آنها رضايت دارد. او ميگويد که اين شکست در زمان خوبي رقم خورد چرا که فرصت جبران را به آنها ميدهد.


آتلتيکو مادريد در هفته سي و ششم رقابتهاي ليگا با دو گل برابر لوانته تن به شکست داد و سه امتياز حساس را در کوران رقابت با بارسلونا و رئال مادريد از دست داد. البته از شانس خوب شاگردان سيمئونه دو تيم مدعي رئال مادريد و بارسلونا هم برابر حريفان خود متوقف شدند و امتياز از دست دادند.

به نقل از ايسنا، ديگو سيمئونه، سرمربي آرژانتيني آتلتيکو مادريد معتقد است که باخت برابر لوانته مي تواند به شاگردانش کمک کند. او گفت: اين شکست مي تواند بهترين چيز براي بازيکنان آتلتيکو مادريد باشد؛ چرا که باعث ميشود انگيزه آنها را در چند بازي باقيمانده چند برابر کند. بازيکنان آتلتيکو مادريد ميخواهند در ديدارهاي باقيمانده جبران کنند و توانايي و قدرت بالايي خود را نشان دهند. دو هفته باقيمانده سرشار از شور و هيجان خواهد بود. اين شکست در زمان خوبي رخ داد. بايد در دو ديدار آينده جبران کنيم.

او افزود: هر چند برابر لوانته با دو گل تن به شکست داديم اما بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم. ميتوانيم در دو ديدار آينده جبران کنيم و در نهايت جام قهرماني را بالاي سر بريم. ما در اين ديدار تن به شکست داديم اما نبايد فراموش کنيم که سه هفته رويايي را پشت سرگذاشتيم. نشان داديم که چه تيم باروحيه و خوبي هستيم. فوتبال فراتر از انتظار را به نمايش گذاشتيم و با شايستگي جواز صعود به ليگ قهرمانان اروپا را به دست آورديم. بايد به خود آمده و اجازه ندهيم صدر جدول ردهبندي به تيم ديگر برسد.

سرمربي آرژانتيني آتلتيکو مادريد در پايان سخنان خود گفت: از عملکرد شاگردانم با وجود شکست برابر لوانته راضي هستم. فرصت هاي زيادي را بر روي دروازه حريف خلق کرديم اما نتوانستيم از آنها استفاده کنيم. دروازهبان آتلتيکو مادريد شب خوبي را پشت سر گذاشت. ما بدشانس بوديم و نتوانستيم از فرصتهاي به دست آمده استفاده کنيم. لوانته بازي بسيار خوبي را پشت سر گذاشت. الان نوبت آن است که ديدار هفته آينده برابر لوانته فکر کنيم و اين شکست را هر چه سريعتر فراموش کنيم.

در جدول ردهبندي رقابتهاي ليگا آتلتيکو مادريد با 88 امتياز صدرنشين است. بارسلونا با 85 امتياز در جايگاه دوم قرار دارد. رئال مادريد هم با 83 امتياز و يک بازي کمتر در جايگاه سوم ايستاده است.