فنخال هفته آينده سرمربي منچستر ميشود

يک سايت انگليسي ادعا کرد باشگاه منچستريونايتد شروط سرمربي تيم ملي هلند را براي هدايت شياطين سرخ پذيرفته است و او هفته آينده رسماً به عنوان سرمربي جديد شياطين سرخ معرفي ميشود.

سايت گل انگليس اعلام کرد لوئيز فن خال ماه گذشته پذيرفته جانشين ديويد مويس در منچستريونايتد شود اما آن را علني نکرده تا زماني که همه چيز جنبه رسمي پيدا کند.

به گزارش اين سايت، باشگاه منچستريونايتد که ماه گذشته مويس را اخراج کرد هفته آينده به طور رسمي فنخال را به عنوان سرمربي جديد خود معرفي ميکند و اين مربي هلندي در ماه جولاي با پايان ماموريتاش براي هدايت تيم ملي هلند در جام جهاني 2014 شغل جديد خود را آغاز خواهد کرد.

از قرار معلوم شايعاتي که درباره حضور فنخال در اولدترافورد منتشر شده است چندان با حقيقت فاصله ندارند و منچستريها از مدتها پيش با سرمربي پيشين تيمهاي بايرن مونيخ و بارسلونا به توافق رسيدهاند اما منتظرند تا رقابتهاي ليگ برتر به پايان برسد و آن گاه اين توافق را علني کنند.

در حال حاضر رايان گيگز، هافبک ولزي منچستريونايتد به عنوان مربي - بازيکن هدايت شياطين سرخ را برعهده دارد و در سه بازي که به عنوان سرمربي موقت شياطين سرخ روي نيمکت اين تيم نشسته است دو پيروزي و يک شکست در کارنامه خود ثبت کرده است.