رحیمی : از آزاکس و آرسنال الگوبرداری میکنیم / به من چند ماه فرصت دهید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: رحیمی : از آزاکس و آرسنال الگوبرداری میکنیم / به من چند ماه فرصت دهید

نام واقعی
    آیدین
    استاتوس
    مرا از دور تماشا کن ، من از نزدیک غمگینم!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 257 بار در 103 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

رحیمی : از آزاکس و آرسنال الگوبرداری میکنیم / به من چند ماه فرصت دهید

به گزارش ورزش سه، حرفهاي شجاعانه عليرضا رحيمي در همان ابتداي برنامه ورزش و مردم نويد يک مديريت خوب و اتفاقات خوب را در پرسپوليس مي دهد.

رحيمي که حالا توسط وزارت ورزش مامور شده تا پرسپوليس را از مشکلات نجات دهد در همان اول برنامه به صراحت مي گويد من نيامده ام از مشکلات موجود حرف بزنم من امده ام مشکلات را حل کنم و اين کار راهم انجام مي دهم.

رحيمي در اين برنامه حرفهاي جالبي مي زند حرفهايي نو در فوتبال ايران که هميشه از مديريت هاي اشتباه ضربه خورده است.

مدير عامل پرسپوليس تاکيد مي کند آکادمي باشگاه پرسپوليس بايد در سال 2بازيکن به تيم بزرگسالان بدهد و اگر اين اتفاق نيفتد همان بهتر که آکادمي تعطيل شود و اين موضوع نشان مي دهد که با اين وجود خيلي از دلالي ها در تيمهاي پايه پرسپوليس جمع مي شود.

از حرفهاي رحيمي اينطور بر مي آيد که سياسي مرد مهم تيم هيئت مديره پرسپوليس است.

سياسي که يک ساختما ساز است مي تواند عضو موثر هيئت مديره پرسپوليس باشد.

همچنين افرادي مثل مونسان که قطبي اقتصادي در کيش به شمار مي آيد و سليمي شهردار منطقه 11 که او هم در هيئت مديره پرسپوليس مي تواند نقش ويژه اي داشته باشد.

رحيمي به وضوح تاکيد مي کند که من مصوبات هيئت مديره را اجرا مي کنم و قانون از همه چيز بالاتر است.

همچنين مدير عامل پرسپوليس هفته اي 1روز را به مطبوعات و اهالي رسانه اختصاص مي دهد و اين نشان از احترام رحيمي به شآن اهالي رسانه است.

يکي از نکات مديريت خوب رحيمي دادن آزادي عمل و اختيار تام به کادر فني است و مي بينيم که رحيمي در برنامه ورزش و مردم تاکيد مي کند دايي نبايد دغدغه اي جز بحث فني داشته باشد و در انتخاب بازيکن به دايي اختيار تام مي دهد.

آيين نامه فني باشگاه پرسپوليس هم الگو برداري از آيين نامه باشگاه آژاکس و آرسنال است و اين مسئله مي تواند در پيشرفت باشگاه پرسپوليس نقش مثبتي داشته باشد.

تشکر ويژه بهرام شفيع مجري برنامه ورزش و مردم از رحيمي براي مشاوره ها و کمک هاي رحيمي زماني که رييس فدراسيون هندبال بود و شفيع رييس فدراسيون هاکي بود از نکات قابل توجه اين برنامه بود که شفيع تاکيد کرد من خودم را شاگرد شما مي دانم و در آن مقطع مشاوره هاي شما خيلي به من کمک کرد البته در لا به لاي برنامه هر از چند گاهي هم شفيع به خاطر جواب ندادن هاي رحيمي به برخي از سوالات تيکه هايي را به مدير عامل پرسپوليس مي انداخت.

در پايان برنامه هم شفيع در مورد بحث بدهکاري پرسپوليس به عجمان پرسيد که رحيمي پاسخي به اين سوال نداد همچنين شفيع در مورد حضور عابديني در پرسپوليس و علاقه او به بحث فني و مسئله جا نشدن 2پادشاه در يک حريم از رحيمي پرسيد که مدير عامل پرسپوليس خيلي کوتاه پاسخ داد هيچ کس از قانون بالاتر نيست و به نوعي به همه فهماند در پرسپوليس هرکسي جايگاهي دارد و بايد در حيطه وظايفش عمل کند.

رحيمي در پايان صحبتهايش با برنامه ورزش و مردم از هواداران پرسپوليس خواست تا به او يک فرصت چند ساله که نه بلکه چند ماهه بدهند و بعد در مورد او نظر بدهند. چرا که اعتقاد داشت هواداران پرسپوليس هنوز از او شناخت کافي ندارند در پايان برنامه مجري برنامه رحيمي را يک مدير کار بلد دانست و اسم کوچک مديرعامل پرسپوليس را خطاب قرار داد و گفت عليرضاي عزيز پرسپوليس را مي سازد.

2. 2 کاربر مقابل از aidin0131 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (9th May 2014), SEYEDHAMED (9th May 2014)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    خدایا این شفیعی و خیابانی تا کی میخوان اینجوری چرت و پرت بگن تو تلویزیون

من نمیدونم اینا بعد اینهمه کار کردن تو رسانه ها چجوری هنوز حرفه ای نشدن

حال آدم بهم میخوره با حرفاشون و طرز مجری گریشون

4. 2 کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (9th May 2014), توتی (9th May 2014)

نام واقعی
    نیما
    استاتوس
    به سلامتی هرکسی که از خانوادش دوره نخ سوزن از عشقش
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 535 بار در 268 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    یعنی وقتی نمیزاره مهمان برنامه حرفشو بزنه میخوام دهنشو جر بدم
    http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1398527532در مکه دیدم خدا چندسالی از شهر مکه رفته وانسان ها به دور خویش میگردند!درمکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دورگرد نیست!دوست دارند زودتر به خدا برسند و گناهان خویش را بزدایند غافل از اینکه آن دور گرد خود خدا بود!درمکه دیدم خدا نیست!وچقدرباید دوباره راه طولانی راطی کنم تابه خانه ی خویش برگردم ودرهمان نماز ساده ی خویش تصویر خدارا درکمک به مردم جستجو کنم...آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی درآن نیست