نبي: حريفان تدارکاتي با نفرات اصلي ميآيند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نبي: حريفان تدارکاتي با نفرات اصلي ميآيند

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

نبي: حريفان تدارکاتي با نفرات اصلي ميآيند

دبيرکل فدراسيون فوتبال اعلام کرد حريفان تدارکاتي مليپوشان تا پيش از آغاز جام جهاني با نفرات اصلي خود مقابل شاگردان کيروش قرار ميگيرند.

مهدي محمدنبي در حاشيه تمرين امروز (جمعه) تيم ملي فوتبال ايران در مورد اردوي اتريش مليپوشان گفت: اردوي اتريش ميتواند زمينه خوبي براي اردوي برزيل باشد و ميتوانيم از اين اردو کمال استفاده را ببريم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا حريفان تدارکاتي تيم ملي در اتريش با بازيکنان اصلي به ميدان ميروند، اظهار داشت: بلاروس، ترينيداد و توباگو، مونتهگرو و آنگولا که در اردوهاي اتريش و برزيل با ما بازي ميکنند توافقي با فدراسيون فوتبال داشتهاند که براساس آن در اين ديدارها با بازيکنان اصلي به ميدان خواهند آمد.

به گزارش تسنيم، دبيرکل فدراسيون فوتبال در خصوص اينکه آيا حمايت رسانهها و مردم از تيم ملي خوب بوده يا خير خاطرنشان کرد: چند وقت پيش خدمت آقاي ضرغامي بوديم و ايشان تأکيد داشتند که از تيم ملي حمايت شود. رسانهها هم در اين مدت به خوبي از تيم ملي حمايت کردند اما فقط ما بايد اين حمايتها را ساماندهي کنيم تا مشکلي ايجاد نشود و خداي ناکرده انتقاد تبديل به سوءتفاهم نشود.

نبي درباره اينکه آيا هنوز علي کريمي و مهدي رحمتي شانسي براي حضور در جامجهاني دارند، تأکيد کرد: مشخصاً کيروش در مورد مسائل فني تصميمگيري ميکند و من و کفاشيان هم در اين بخش اختيار کامل را به کيروش دادهايم ولي من خودم احساس ميکنم کيروش در جام ملتهاي آسيا روي اين بازيکنان نظر داشته باشد. قطعاً او و کادر فنياش تصميم ميگيرند که چطور از تمامي ظرفيتهاي فوتبال ما استفاده شود.

وي در مورد انتقادهايي که به کيفيت لباسهاي تيم ملي ميشود، عنوان کرد: با کيروش و کفاشيان جلسهاي را در خصوص کيفيت لباسهاي تيم ملي برگزار کرديم و در اين جلسه نامهاي را براي آلاشپورت ارسال کرديم تا هم کيفيت لباسها بالا برود و هم در مورد تعدادش کمي بيشتر شود با توجه به آخرين مکاتبهاي که با آلاشپورت داشتيم انشاءالله لباسهايي که در اتريش به بازيکنان تحويل داده ميشود همه از کيفيت آلمان است.

دبيرکل فدراسيون فوتبال ادامه داد: برخي از بازيکنان گفتهاند که لباسها آب رفته است که البته من فکر نميکنم اينطور باشد بلکه به نظرم بچهها رشد کردند!

نبي در پاسخ به اين سوال که جواد نکونام چه زماني به اردوي تيم ملي ملحق ميشود، گفت: يک بازي ديگر از تيم جواد نکونام در AFC کاپ باقيمانده است. من دو شب پيش با جواد نکونام صحبت کردم. بعد از قهرماني اين تيم در اميرکاپ کويت احتمال دارد با مساعدت مسئولان اين باشگاه نکونام به اردو اضافه شود. همچنين در مورد ديگر لژيونرها هم هماهنگيها صورت گرفته است.

وي در مورد اينکه آيا کارلوس کيروش با ديرتر اضافه شدن مسعود شجاعي به اردوي تيم ملي موافقت کرده است، اظهار داشت: ما اين مسئله را به کيروش منعکس کرديم و منتظر هستيم تا نظرش را اعلام کند.

دبيرکل فدراسيون فوتبال در پايان اعلام کرد: همراه مليپوشان به اردوي اتريش ميرود.

2. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*sir amirhossein* (9th May 2014)