کاپيتان تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نبايد مقابل السد قطر بيمحابا حمله کنيم و بايد مراقبت باشيم در ديدار برگشت گل نخوريم.

بختيار رحماني در مورد تساوي بدون گل مقابل السد قطر در ديدار رفت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا گفت: خدا را شکر به هدفمان رسيديم السد تيم بسيار خوبي است که حتي توانايي پيروزي در ديدار رفت را داشتيم البته آنها نيز يکي، دو موقعيت خوب داشتند که سوشا مکاني به همراه مدافعان ما عملکرد بسيار خوبي ارائه دادند و مانع از باز شدن دروازهمان شدند.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه در ديدار برگشت فولاد خوزستان نياز به پيروزي دارد عنوان کرد: نتيجه صفر بر صفر بازي را به پنالتي ميکشاند و هر تساوي ديگري که با نتيجه غير از صفر - صفر رقم بخورد السد را پيروز ميکند البته نبايد به سمت دروازه اين تيم بيمحابا حمله کنيم و در ابتدا بايد حواسمان به اين باشد که دروازهمان باز نشود اميدوارم هواداران با حضور در ورزشگاه حمايت خوبي از تيم انجام دهد.

کاپيتان فولاد خوزستان در ادامه تأکيد کرد: بعد از بازي وقتي روزنامهها را ميخواندم ميديدم توجه چنداني به اين مسابقه نداشتند اگر تيم ديگري به غير از فولاد خوزستان در اين مرحله حاضر ميشد رسانهها چهها که نميکردند ما نماينده فوتبال ايران هستيم و رسانهها بايد توجه بيشتري به تيم ما داشتند البته اگر قرار بود به خواست رسانهها جلو برويم نه قهرمان ليگ برتر ميشديم و نه نتيجه خوبي در ليگ قهرمانان ميگرفتيم. متأسفانه کم لطفي ميبينيم ما به عنوان نماينده ايران تمام تلاشمان را ميکنيم و نبايد بين تيمها فرق بگذاريم.

وي در مورد اينکه قرار است چه زماني به اردوي تيم ملي در اتريش اضافه شود خاطرنشان کرد: حسين فرکي اعلام کرده بود در صورت پيروزي دو بر صفر در ديدار رفت اجازه بدهد ما به اردوي تيم ملي برويم اما با توجه به مکاتباتي که انجام شده قرار است روز پنجشنبه به اردوي اتريش بپيونديم. در اين مدت خيلي اذيت شديم پس از اردوي آفريقا تنها 8 ساعت آزاد بوديم و سپس به اهواز رفتيم بعد از آن دوباره به تهران بازگشتيم تا همراه فولاد خوزستان به قطر برويم انتظار دارم فرکي به ما چند روز اجازه استراحت بدهد فکر کنم در يک ماه گذشته 10 پرواز داشتم.

رحماني در پاسخ به اين سؤال که آيا فکر ميکنم بتوانم همراه تيم ملي به برزيل سفر کند يادآور شد: تا همين جا که توانستم کنار تيم ملي باشم جا دارد از مربيان تشکر کنم باور کنيد هفت، هشت سال پيش افرادي کنارم حضور داشتند و ميگفتند ميتوانم مسافر جام جهاني باشم خدا رحمت کند قنبري يکي از مربياني که تأثير زيادي در کار من داشت ميگفت تو ميتواني در سال 2014 به جام جهاني بروي الان به اين مسئله خيلي نزديک شدم و اميدوارم اين اتفاق رقم بخورد.

وي در مورد خط خوردن نام مهرداد جماعتي از اردوي اتريش خاطرنشان کرد: مهرداد بازيکن بسيار خوبي است و در آينده هم ميتواند براي تيم ملي مفيد باشد متأسفانه پس از حضور در آفريقاي جنوبي جماعتي وضعيت خوبي نداشت و به دليل بيماري نتوانست 5 روز تمرين کند اگر من هم مريض ميشدم شايد اکنون از اردوي تيم ملي خط خورده بودم. جماعتي بازيکن بسيار خوبي است و از عدم دعوت او به اردوي تيم ملي ناراحت شدم به خود او اين مسئله را گفتم اما بدون شک او ميتواند در سالهاي آينده به تيم ملي کمک کند.

هافبک فولاد در پايان خاطرنشان کرد: اميدوارم فولاد خوزستان در مسابقات تيم قهرمان آسيا موفق شود ما قهرماني در ليگ را مديون هواداران هستيم اميدوارم در بازي مقابل السد بار ديگر هواداران حضور پرشکوهي در ورزشگاه داشته باشند و بتوانيم در اين ديدار به موفقيت برسيم.