رحمتي : تصميم اشتباه گرفتم اما قتل که نکردم!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رحمتي : تصميم اشتباه گرفتم اما قتل که نکردم!

 1. #1


  محل سکونت
  خــونـــمـــون !
  نام واقعی
  بــهــــــــــــــــــروز
  استاتوس
  عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
  شغل و حرفه
  درس خـونـدن !
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  2,935
  تشکر
  6,561
  تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک

  رحمتي : تصميم اشتباه گرفتم اما قتل که نکردم!  دروازه بان تيم فوتبال استقلال گفت: من در مورد کناره گيري ام از تيم ملي اشتباه کردم اما قتل که انجام نداده ام.


  سيد مهدي رحمتي در خصوص گذشته زندگي خود اظهار داشت: هيچوقت گذشتهام را پنهان نکردهام و همه جا گفتهام که شغلم چه بود و پدر خيلي زحمتکش داشتهام و از يک مادر خوب بهره ميبرم. من مسافرکشي ميکردم و اين کار را عار نميدانم.

  به گزارش فارس، وي در خصوص اينکه گفته ميشود رحمتي صداي خيليها را ضبط ميکرده، گفت: در يک مقطعي همه چيز خيلي حساس شده بود و چون باب شده هر شخصي حرفي ميزند، بلافاصله زير حرفش ميزند و اگر من گفتم که صداي کفاشيان را دارم، به اين دليل بود که حرفم را به مردم بزنم. روي صحبت من با مردم است و من دوست دارم همه چيز را آنها بدانند، امشب هم ميخواهم با صداقت حرف بزنم و هم با سياست ولي شايد اگر تيم ملي به جام جهاني نميرفت من بايد پاسخگوي 70 ميليون نفر بودم.

  وي ادامه داد: زماني با افشين قطبي مشکلاتي داشتيم و از سال 2002 که به اردوي تيم ملي به بوسان دعوت شدم 5 سال ذخيره ميرزاپور بودم و 77 بازي رسمي بجز بازيهاي تيم ملي اميد در کارنامه دارم. هميشه با جان و دل براي تيم ملي بازي کردم و مصدوميتها و بيماريها هيچ زماني مانع بازي کردنم در تيم ملي نشد. در آن برهه اتفاقي مشابه افتاد و افشين قطبي به صراحت گفت که من براي تيم ملي خوب بازي نميکنم و براي سپاهان عالي هستم. هنگامي که با تيم ملي به قطر رفته بوديم، مشکلاتي در اردو بوجود آمد که آقاي تاج بلافاصله به اين موضوع ورود کرد و من هم مقابل تاج و قطبي گفتم که سرمربي تيم ملي به من تهمت زده ولي آقاي تاج از اصطلاحي استفاده کرد و گفت نبايد اين حرف زده شود و شما چيزي نگو حتي در پايان مسابقات جام آسيا قطبي من را در آغوش گرفت و گفت:تو خيلي ززحمت کشيدي و من طرز فکري که در مورد تو داشتم اشتباه بود.

  وي در پاسخ به اينکه آيا او از کيروش انتقاداتي کرده و ظاهرا در جايي گفته که او يک کمکمربي بزرگ است يا سرمربي، گفت: تمام حرفهايي را که ميزنم مسئولان فوتبال ميدانند روزي که مصاحبه کردم، گفتم که من از تيم ملي کنارهگيري موقت کردم و شايد نتوانم مدتي در خدمت تيم ملي باشم، شما هيچ جايي نميتوانيد نقلقولي از من پيدا کنيد که گفته باشم از تيم ملي خداحافظي کردم، اما در آن مقطع يک سري از دوستان براي آن که به جايگاهي برسند، بين من و جواد نکونام مشکلاتي بوجود آوردند که با وجود مشکلاتي که در باشگاه استقلال داشتم، حرفي نزدم.

  وي افزود: خدا شاهد است، قبل از بازي با پرسپوليس در يک هفته زانويم دو بار پيچيد و حتي يک بار فکر کردم رباط صليبيام پاره شده، اما هيچوقت براي تيم ملي کم نگذاشتم. بعد از ديدار با لبنان، پس از آن گلي که خورديم کيروش سر ميز شام گفت، که فيلم بازي را بياوريد و صحنه گل را پخش کنيد در آن شرايط فشارها روي من زياد بود و پيشکسوتان هم انتقاد ميکردند، اما بخاطر تيم ملي حرفي نزدم و بعد از بازي با ازبکستان با گلي که خورديم شانس صعودمان خيلي کم شد و پس از اين بازي بود که حرفي که بگوشم رسيد خيلي روي من تاثير گذاشت و آن اين بود که کيروش از من انتقادي کرده و حرفي زده که منبعاش هم خيلي موثق بود و بخاطر همين حرف تصميم گرفتم که اگر چنين ذهنيتي در مورد من وجود دارد راهکاري جلوي پاي کيروش بگذارنم.

  وي در پاسخ به اين سؤال که آيا در مورد اين تصميمت با کسي مشورت کردي، گفت:خودم شخصا اين تصميم را گرفتم چون نميتوانستم با آن همه بازي ملي اين همه مسائل را با کسي در حال درددل بگويم جالب برايم اينجا بود که بسياري از دوستان در رسانهها تلاش کردند که به کيروش بگويند که من از تيم ملي خداحافظي کردم و در اولين مصاحبه از ايشان پرسيدند رحمتي از تيم ملي خداحافظي کرد، نظر شما چيست، شايد من اشتباه کردم که رو در رو با کيروش حرف نزدم ولي با اميد نمازي صحبت کردم و او به من کيروش زياد از دست تو ناراحت نيست فقط گلايهاش از مصاحبه تو است، من هم گفتم که عصباني بودم و حتي در برنامه نود هم سه بار گفتم که عصباني بودم و از مردم هم عذر ميخواهم.

  وي در خصوص ارتباطش با کفاشيان در اين مدت تاکيد کرد:رابطه من با کفاشيان خيلي خوب بود و او گفت که ناراحت نباش و ما جلسه ميگذاريم و تو حرفهايت را رو در رو با کيروش بگذار بعد از چند روز که گذشت همه گفتند چرا از تيم ملي رفتي و اشتباه کردي اما جالب است که بدانيد من به فدراسيون رفتم و نامهاي را تنظيم کردم که با خودکار سبز آقاي نبي نوشته شده بود. آنها به من گفتند صحبتهايي که در برنامه نود انجام دادي بايد کتبا به کيروش ارائه کنيم، که من هم آن را انجام دادم و يک نسخه از آن را دارم،

  رحمتي افزود: ليست تيم ملي اعلام شد و قرار شد که به من خبر بدهند، در اين بين ما در امارات بوديم و منصوريان تماس گرفت و گفت کيروش اين نامه ترا قبول نکرده است او متن ديگري را تنظيم کرده و قرار است آقاي نبي 20 دقيقه ديگر با تو تماس بگيرد و اما همه بدانند که هنوز آن 20 دقيقه فرا نرسيده و من همچنان منتظر تماس اين آقايان هستم شايد از آن روز موبايلها آنتن نميداد!

  دروازهبان تيم استقلال در ادامه صحبتهايش گفت: کيروش بعد از آن در يک نشست خبري نامهاي را که قرار بود به من بدهند و امضاء کنم منتشر کرد و گفت ديگر نيازي به رحمتي ندارد. من هم پس از اين اتفاق با کفاشيان تماس گرفتم که او با شوخي و با خنده به من گفت، ما از طرف شما(رحمتي) به کيروش گفتيم که نامه را امضاء نميکني، البته من در ابتدا نميخواستم آن نامه را امضاء کنم، ولي روزي که تيم ملي در مراسم بدرقه بود، علياکبري با من تماس گرفت و از من خواست که متن نامه را امضاء کنم، من متن نامه را ديده بودم و انصافا خيلي نسبت به کاري که انجام داده بودم تند بود اما هيچکس دليل خداحافظي من را نپرسيد. همان روز کريمي و منصوريان و اميد نمازي تماس گرفتند و پيگير بودند که من نامه را امضاءکنم ميخواستم با کيروش حرف بزنم که او پيغام داده بود که نيازي به صحبت نيست، رحمتي نامه را امضاءکند و برگردد.

  وي تاکيد کرد: من با عمرانزاده در شمال حضور داشتم و با منصوريان نيز در ارتباط بودم. يک صبح تا ظهر تلفن من خاموش بود ولي منصوريان به واسطه رابطه خانوادگي که داريم از طريق همسرم من را پيدا کرد و گوشي را به کفاشيان داد. رئيس فدراسيون خيلي اصرار داشت که من به تيم ملي برگردم و حتي آقايان، حسنزاده، عزيز محمدي و عليپور همگي خواستار اين موضوع بودند اما من همچنان منتظر آن تماسي بودم که اشاره کردم. وقتي کفاشيان از من خواست نامه را امضاء کنم، به او گفتم، آقاي کفاشيان وقتي شماي رئيس فدراسيون فوتبال از من چنين چيزي ميخواهيد من مشکلي ندارم و از طرف من نامه را امضاء شده بدانيد. او هم تشکر کرد و گفت، امروز با کيروش صحبت ميکنم و تو هم از شمال به تهران بيا و کارهايت را انجام بده.

  وي در ادامه صحبتهايش افزود: از آنجا که ما با تيم ملي در امارات در ارتباط بودم به کفاشيان چندين بار زنگ زدم و ايشان گفت که به آقاي نبي پيغام داده که به کيروش بگويد که تو منامه را امضاء کردي و قرار است دوباره به من خبر بدهد. ساعت 5 بعدازظهر دوباره با امارات تماس گرفتم که دوستان گفتند که کيروش خيلي عصباني است و ميگويد که ديگر نميخواهد رحمتي برگردد. من نمي خواهم کسي را محکوم کنم، ولي ظاهرا به آقاي کفاشيان پيغام اشتباهي داده بودند که کيروش در اردو نيست. وقتي با آقاي کفاشيان حرف زدم، ايشان گفت کيروش در اردو حضور ندارد، ولي من به او گفتم آقاي کفاشيان از امارات خبر دارم که اتفاقا آقاي کيروش منتظر تماس شما است ولي در اين بين يک نفر به کيروش گفته که رحمتي نميخواهد نامه را امضاء کند. در اين بين مدام با رئيس فدراسيون در ارتباط بودم و پيگير ميشدم که جواب کيروش چه شد حتي او به من گفت اگر من دير تماس بگيرم تو نميخواهي بخوابي، که من گفتم بيدار هستم و ظاهرا به آقاي کفاشيان گفتهاند که کيروش ناراحت است و دوروز همه را معطل کرده اعصاب من به هم ريخته است. بعد از اين صحبتها به کفاشيان گفتم که حداقل به شما ثابت شد که من نامه را امضاء کردم و او گفت،، تو هر جا دوست داري بگو که نامه را امضاء کردي و مشکلي وجود ندارد و ما هم ميگويم که تو نامه را امضاء کردي و کيروش خودش نميخواهد که تو برگردي.

  وي افزود: بعد از اين اتفاقات هيچکس سراغ من نيامد تا اينکه خودم با کيروش صحبت کردم و او گفت ساعت 2 ظهر به من گفتهاند که تو نامه را امضاء نميکني درحالي که من تا نيمههاي شب منتظر پاسخ کيروش بودم همه اينها را گفتم که رحمتي هيچوقت به تيم ملي پشت نکرد و من هم تا لحظه آخر منتظر بودم که نامه را امضاء کنم. شما ميتوانيد از مربيان وقت تيم ملي بپرسيد که چقدر براي کشورم زحمت کشيدم و به کيروش حق ميدهم چون او يک مربي حرفهاي است اتفاقا بخاطر مصاحبه خوبي که به نفع من انجام داد از او تشکر ميکنم ولي در دلم مانده بود که به کيروش بگويم بيتقصيرم و اي کاش ميتوانستم با او رو در رو صحبت کنم ولي او در ايران حضور نداشت و من هم به ايشان دسترسي نداشتم شايد اطرافيان و دور رو بريها باعث جدايي من از تيم ملي شدند ولي مردم بدانند من براي تيم ملي ناز نکردم و آمدم بگويم که تا آقاي ايکس به تيم ملي آمد من خودم را کنار کشيدم من خودم را مديون 75 ميليون مردم ايراني ميدانم و حتي به کفاشيان گفتم زماني که اين اتفاقات رخ ميدهد هيچکس نيست که از من حمايت کند و شنيدم که چند روز پيش مصاحبه کرده و گفته رحمتي خودش نخواست نامه را امضاء کند.

  وي تاکيد کرد: من سرباز بودنم را زماني به فوتبال ايران ثابت کردم که همه در استراحت بودند و آن زمان من حتي نميتوانستم راه بروم ولي بخاطر تيم ملي ايران به بازيهاي آسيايي رفتم و براي تيم اميد بازي کردم.

  وي با اشاره به بازي استقلال و الجزيره امارات، گفت: بعد از بازي والتر زنگا آمد طرف من و از طريق مترجمش گفت، مشکلي که تو داري من سه دوره در ايتاليا داشتم و به جام جهاني نرفتم. تو محکم باش ولي من سرانجام توانستم به جام جهاني بروم ميخنواهم اين را به شما بگويم که ممن هماکنون 31 سال دارم و اينقدر توان در خودم ميبينم که بتوانم دوباره به تيم ملي باز گردم و جام جهاني را تجربه کنم.

  وي رد پاسخ به اين سؤال که بازتاب دعوت نشدن به تيم ملي در خانوادهات چطور بود، گفت: من در خانه نميتوانستم ناراحتيام را نشان دهم ولي همسرم خيلي ناراحت بود و آن هم دلايل خودش را داشت و به من گفت تو فهميدي که علي کي 7 ساله شد وقتي عطا بدنيا آمد کجا بودي، اين همه سختي کشيدم ولي در نهايت کار تو به اينجا کشيد. که البته من وقتي صحبتهاي همسرم را شنيدم به او حق دادم. من باز هم ميگويم با کيروش هيچ مشکلي نداشتم و ميگويم که يکاش با او با واسطه صحبت ميکردم.

  رحمتي با تاکيد بر اينکه به کيروش بابت تصميمش حق ميدهد، گفت:از روز اول به کيروش آمار اشتباه دادند البته باز تاکيد مي:نم که شايد کفاشيان هم در آن برهه حسن نيت داشته ولي اطرافيان کيروش به اين مسئله لطمه زدند. من بايد بگويم که کفاشيان را دوست دارم هرگاه به او زنگ زدم جوابگو بود.

  دروازهبان تيم استقلال با اشاره به اينکه وقتي کيروش اعلام کرد رحمان احمدي دروازهبان اول تيم ملي به وي تبريک گفته، اظهار داشت: شايد براي خانواده رحمان من اولين نفري بودم که به او زنگ زدم و اين مسئله را به او تبريک گفتم من هيچوقت رابطه بدي با او نداشتم،ما در سپاهان هم همبازي بوديم. وقتي در تيم ملي به جام جهاني رفت نميدانم چه اتفاقاتي افتاد که پس از بازگشت به تيم ملي همه عليه من مصاحبه کردند.

  وي در خصوص اينکه در برههاي گفته بود برخي را به خدا واگذار ميکند، عنوان کرد: دوست ندارم اسم کسي را بياورم و اصلا نميخواهم تيم ملي را به چالش بکشم، تنها مسئلهاي که من را خيلي ذدر اين مدت اذيت کرد اين بود که رحمتي به تيم ملي پشت کرده است در حالي که خدا شاهد است اصلا چنين چيزي نبود و امشب هم اگر حرفي زدم ميخواهم حلالم کنند چون بايد اين صحبتها را ميکردم شايد تقديرم اين بودکه فوتبالم تمام شود و نتوانم در جام جهاني بازي کنم.

  وي افزود: من از روز اولي که با کفاشيان بابت اين موضوع صحبت کردم گفت که با کيروش جلسه ميگذارد تا ما صحبتهايمان را انجام دهيم، ولي هيچوقت اين اتفاق نيفتاد، شايد دوست نداشتند يا شرايطش را نداشتند اما يک جلسه گذاشتن فکر نميکنم اينقدر کار سختي باشد.

  رحمتي در خصوص اينکه زبان سرخي دارد، گفت: هيچ اشکالي ندارد به نظرم بايد حرف حقيقت را هميشه گفت درست است من در برههاي گفتم مسبب نتيجه نگرفتن استقلال وزارت ورزش است، من استقلال را دوست دارم، هر بازيکني هخدفي دارد. شايد سالهاي قبل از آن بخاطر پول بازي کردم اما سال قبل براي دل خودم بازي کردم من يک بار با سپاهان به مرحله يک هشتم نهايي آسيا رسيده بودم ولي با تغيير مديريت سپاهان و اتفاقاتي که افتاد به اين تيم لطمه زدم درحالي که آن سال سپاهان ميتوانست قهرمان آسيا شود اگر در آن برهه عليه وزارت صحبت کردم به اين خاطر بود که واقعا استقلال اذيت شد و در روزهايي که نياز به پول داشت تا جمع و جور شود کسي پاسخگو نبود.

  وي در پاسخ به اين سوال که جام جهاني را در کجا تماشا مي کند گفت:به کربلا مي روم و سال 2006 هم کربلا بودم.

  وي همچنين در خصوص شايعه اختلافش در مقطعي با قلعه نويي گفت: من با دايي رابطه خوبي دارم و همين يک هفته پيش با او در ارتباط بودم. با قلعه نويي هم 7 سال است که کار مي کنم و هيچوقت با او مشکل نداشتم. اگر هم مصاحبه اي در مقطعي انجام دادم منظورم به او نبوده و روي حرفم با شخص ديگري بوده است.

  رحمتي در پايان گفت: مهم نيست بزرگ باشم و يا به جام جهاني بروم، مهم اين است که تا هستم و براي تيم محبوبم بازي مي کنم مفيد باشم.
  . . .

 2. 4 کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *sir amirhossein* (10th May 2014), ali_@sghar (10th May 2014), Majid:62 (10th May 2014), Mohammadreza (10th May 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا