استیلی: تا هفته آینده مشکل حسابها را برطرف میکنیم/ عواملی قصد ضربه زدن به پرسپولیس دارند


لیست دایی را ندیدهام
استیلی: تا هفته آینده مشکل حسابها را برطرف میکنیم/ عواملی قصد ضربه زدن به پرسپولیس دارند
سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تا هفته آینده یا حساب جدیدی باز خواهیم کرد یا مشکل مسدود بودن حسابهای پرسپولیس را برطرف میکنیم.

حمید استیلی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه گفته میشود امید ابراهیمی، احسان حاجصفی، رضا نوروزی، علی عزتی و... در لیست خرید علی دایی قرار دارند عنوان کرد: لیست علی دایی را ندیدهام و او این مسئله را با علیرضا رحیمی هماهنگ کرده است. مدیرعامل تیم از این موضوع اطلاع دارد و اعضای هیاتمدیره در جریان لیست سال آینده نیستند.
وی در پاسخ به این سوال که وضعیت حسابهای مسدودشده باشگاه پرسپولیس به کجا انجامید عنوان کرد: مسئله اصلی در باشگاه پرسپولیس در حال حاضر رسیدگی به وضعیت حسابهای مسدودشده است و در حال حاضر تمام حسابهای باشگاه مسدود است. اعضای هیات مدیره، وزارت ورزش و... در تلاش هستند تا هرچه زودتر این مشکل را برطرف کنیم.
سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد ناراحتی برخی بازیکنان از شرایط باشگاه و اینکه اعلام میکنند باشگاه باید هرچه زودتر وضعیت آنها را مشخص کند خاطرنشان کرد: صددرصد همینطور است، اولین دغدغه ما تسویهحساب با بازیکنان سال قبل است و سپس باید برای سال بعد تیم قویای را ببندیم همانطور که گفتم مهمترین مشکل ما مسدود بودن حسابهای باشگاه است که باعث شده نتوانیم فعالیتی داشته باشیم. تلاش میکنیم تا در یک هفته آینده یا این مشکل را برطرف کنیم یا حساب جدیدی را افتتاح کنیم.
استیلی در مورد اینکه گفته میشود او اعلام کرده پرسپولیس نباید سال بعد با نیلسون کوریا و پیام صادقیان قرارداد ببندد خاطرنشان کرد: یکبار در اینمورد صحبت کردم این دو بازیکن جزو بهترین نفرات پرسپولیس و ایران هستند و مگر میشود چنین مسئلهای را مطرح کرده باشم؟ نیلسون و صادقیان در نتایج خوب سال قبل تاثیرگذاری زیادی داشتهاند عوامل و عدهای حاشیهپرداز این مسائل را مطرح میکنند تا به پرسپولیس ضربه بزنند. خودم یک مربی فنی هستم و از توانایی فنی این دو بازیکن اطلاع دارم. نیلسون و به خصوص صادقیان بازیکنان بسیار خوبی هستند که باشگاه با آیندهنگری درصدد بهرهبرداری بسیار مناسب از توانایی این نفرات است.
وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چه زمانی فعالیت خود را در نقل و انتقالات آغاز میکند خاطرنشان کرد: این بستگی به نظر مدیرعامل، سرمربی و کمیته فنی باشگاه دارد آنها در این رابطه فعالیت میکنند و تصمیم میگیرند که چه زمانی کار خود را آغاز خواهند کرد.