در جام جهانی کار نشد ندارد
حقیقی: در مورد لباس تیمملی صحبتی ندارم/ هر کسی به جام جهانی برود تمام تلاش خود را انجام میدهد
دروازهبان تیمملی فوتبال ایران گفت: در مورد لباسهای تیم ملی صحبت خاصی ندارم.
به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقی در همایش حمایت از تیمملی گفت: اردویی را در کشور آفریقا برگزار کردیم و اردوی اتریش در پیش است سپس به برزیل میرویم تا با کسب آمادگی صد درصد آماده حضور در جامجهانی شویم. 4 دروازهبان در اردوی تیمملی حضور دارند که نام یک نفر خط خواهد خورد هر کسی که خط بخورد مشکل خاصی وجود ندارد چه من چه فرد دیگری که در تیمملی بازی کند فرقی نمیکند و مهم موفقیت تیمملی است.
وی در مورد اینکه قرار است چطور لیونل مسی را کنترل کنند عنوان کرد: به نظر من مهمترین بازی تیمملی مقابل نیجریه برگزار میشود و همه فکر و ذهن ما معطوف به این مسابقه است آرژانتین هم تیم شناخته شدهای است و برای هر تیمی قرار گرفتن مقابل آنها سخت است. مسی نیز بازیکن بزرگی است و بدون شک کیروش راه مقابله با آنها را میداند.
دروازهبان تیمملی در مورد اینکه چقدر صعود ایران به مرحله بعد را محتمل میداند خاطرنشان کرد: فوتبال قابل پیشبینی نیست همانطور که همه قبل از رقابتهای مقدماتی جام جهانی فکر نمیکردند بتوانیم در 3 بازی آخر مقابل کره، قطر و لبنان نتیجه بگیریم و همه فکر میکردند حذف شویم میتوانیم در جام جهانی نیز به موفقیت برسیم. بازیکنان در آن 3 بازی همت کردند و تیمملی راهی جام جهانی شد البته ما تیم دست و پا بسته نیستیم و شانس موفقیت داریم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: بازیکنان تیمملی خیلی وقت است در حال تلاش و زحمت هستند تا بتوانند به موفقیت برسیم. ما تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.
حقیقی در مورد همایش حمایت از تیمملی خاطرنشان کرد: مراسم بسیار خوبی بود و اشخاص زیادی در این مراسم حضور داشتند امیدوارم در جام جهانی به موفقیت برسیم و بعد از جام جهانی نیز چنین مراسمی را با سربلندی برگزار کنیم. بازیکنان تیمملی بدون شک حمایت از تیمملی را حفظ میکنند.
وی در پاسخ به این سوال که کیفیت لباس تیمملی چگونه است و انگار زیپ لباس او خراب شده است پس از اینکه سر خود را به نشانه نارضایتی تکان داد، اعلام کرد: صحبت خاصی در این مورد ندارم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: باید بازیکنان تیمملی حمایت شوند امیدوارم لطف خدا شامل حال ما شود تا بتوانیم در جامجهانی و هر رقابتی به موفقیت برسیم، کار نشد ندارد و میتوانیم در جام جهانی از گروهمان هم بالا برویم.
وی در پایان در مورد اینکه مهدی رحمتی ابراز تمایل به بازگشت دوباره به تیمملی داشته است، خاطرنشان کرد: در این مورد صحبتی ندارم.