حامد لک : ملی پوش بودن علیرضا حقیقی خنده دار است / گاسپارنتوانست چیزی به گلرها اضافه
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: حامد لک : ملی پوش بودن علیرضا حقیقی خنده دار است / گاسپارنتوانست چیزی به گلرها اضافه

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

حامد لک : ملی پوش بودن علیرضا حقیقی خنده دار است / گاسپارنتوانست چیزی به گلرها اضافه

برای من جالب است و خنده دار که یک گلر که در 3،4 سال اخیر، فقط 4 بازی در دسته دو پرتغال انجام داده به تیم ملی دعوت می شود و حتی بازی هم می کند! این آقا اگر گلر بود و چیزی داشت که در روبین کازان بازی می کرد یا در پرسپولیس ذخیره نیلسون نمی شد.

آی اسپورت- حامد لک، دروازه بان جوان تراکتورسازی که 3،4 سالی است به تیم ملی دعوت می شود، بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی در تمام اردوها حاضر بود اما برای اردوی اتریش از لیست تیم ملی خط خورد تا علیرضا حقیقی جانشینش شود. حالا هم که نام 5 دروازه بان برای حضور در جام جهانی رجیستر شده که در این میان، نامی از حامد لک به چشم نمی خورد.

جالب اینکه کادر فنی تیم ملی، علیرضا بیرانوند را هم در لیست قرار داده اند. حامد لک که چند ماهی بود سکوت کرده بود و حرفی نمی زد صحبتهای تازه ای دارد. صحبت هایی که می تواند اتفاقات درون اردوی تیم ملی را تا حدود زیادی نمایان سازد. لک می گوید:« از کارلوس کی روش کمال تشکر را دارم که در 3 سال اخیر مرا به اردو دعوت کرد و حتی در چند بازی ، مرا در دروازه تیم ملی قرار داد. من در یک سال اخیر هم پای ثابت تمام اردوها بودم اما در آستانه جام جهانی، خطم زدند تا جا برای بعضی دیگر باز شود. کی روش همیشه نشان می داد نگاه ویژه ای به بازیکنان جوان دارد ، از او تشکر می کنم اما ناراحتی ام از این است که او به کادر فنی اش و به خصوص مربی دروازه بان ها، اعتماد زیادی می کرد. فازغ از اینکه بداند چه اتفاقاتی در اردو رخ می دهد»

لک، گاسپار را نشانه گرفته. او در مورد مربی دروازه بان های تیم ملی می گوید:« گاسپار فقط رزومه داشت وگرنه نتوانست چیزی به گلرها اضافه کند. او اصلا در حد تیم ملی نبود، نه اینکه حالا این را بگویم بلکه اصلا نمی توانید از من مصاحبه ای پیدا کنید که از مربی دروازه بانها تعریف کرده باشم. به نظر من گاسپار کیفیت نداشت و این را می توانید از دروازه بان های دیگر تیم ملی هم که با او کار کرده اند بپرسید. البته اگر آنها در آستانه جام جهانی حرفی بزنند»

لک درباره گلرهای دعوت شده به تیم ملی هم صحبت می کند:« رحمان احمدی بهترین بازی ها را انجام داد و اگر نبود تیم ملی به جام جهانی صعود نمی کرد. حق آقا رحمان بود که به جام جهانی برود. در مورد سوشا هم باید بگویم او عملکرد فوق العاده ای داشت و دعوتش به تیم ملی حقش بود. ( لک اینجا خنده تمسخرآمیزی می کند) اما برای من جالب است و خنده دار که یک گلر که در 3،4 سال اخیر، فقط 4 بازی در دسته دو پرتغال انجام داده به تیم ملی دعوت می شود و حتی بازی هم می کند! این آقا اگر گلر بود و چیزی داشت که در روبین کازان بازی می کرد یا در پرسپولیس ذخیره نیلسون نمی شد. داستان رفتن او به پرتغال را هم که فعلا صلاح نیست بگویم. چون دوست ندارم برای تیم ملی حاشیه درست کنم. برای بازی مقابل گینه، در حالی که من و سوشا و آقا رحمان، چند روز تمرین می کردیم، این آقا شب بازی رسید و اتفاقا به زمین هم رفت و بازی کرد. اینها عجیب نیست؟ تازه با 4 بازی برای تیمی که اسمش را هم حتی پرتغالی ها نمی دانند ادعای بازی در جام جهانی و پوشیدن شماره یک تیم ملی را دارد! »

لک به صحبت هایش اینگونه ادامه می دهد:« نمی دانم ملاک دعوت به تیم ملی چه چیزی است؟در لیگ دو پرتغال که سطحش حتی پایین تر از لیگ یک ایران است یک بازی 3 گل خورده، یک بازی 4 گل و چند بازی هم ذخیره بوده. آنوقت به تیم ملی دعوت می شود و بازی هم می کند! آنوقت من در لیگ ایران 4،5 سال است که همه بازی ها به میدان رفته ام و البته در لیگ آسیا هم بازی کرده ام اما در لیست جایی ندارم. تازه به گواه کارشناسان، عملکرد قابل قبولی داشته ام و همه از من تعریف و تمجید می کنند که البته این نظر لطفشان است. می دانم چه اتفاقاتی رخ داده اما به احترام کی روش که فکر می کنم او هم بی خبر است سکوت می کنم و حرفی نمی زنم. فقط می گویم ملاک دعوت به تیم ملی آمادگی نیست، بلکه داستان های دیگری است که گاسپار می داند»

لک به بیرانوند و انتخاب او هم خرده می گیرد:« ببینید تیم ملی به کجا رسیده که یک دروازه بان با فقط 15 بازی در لیگ به تیم ملی دعوت می شود و در لیست 30 نفره هم قرار می گیرد. برای خودم متاسفم که ارتباطم ضعیف است و مثل خیلی ها اهل کانال زدن نیستم. فقط با توانایی هایم به اینجا رسیده ام و دوست هم ندارم در ادامه برای موفقیت و حضور در یک لیست، به این در و آن در بزنم. این گلر که تازه 15 بازی در لیگ برتر انجام داده، جلوی همه مظلوم نمایی می کند اما جاهای دیگر، کارش را بلد است. واقعا خنده ام می گیرد اما دوست ندارم بیشتر از این حرفی بزنم. ناگفته های بسیاری از اردوهای تیم ملی در دل دارم که به وقتش و اگر صلاح بدانم بازگویشان می کنم تا همه بفهمند بعضی ها با چه ملاک هایی به تیم ملی دعوت شده اند و حتی ادعای بازی هم دارند.

لک در پایان این مصاحبه جنجالی می گوید:« الان چند روز است که با خودم فکر می کنم اما نمی دانم ملاک دعوت به تیم ملی چیست. وقتی لیست نهایی دروازه بان ها را دیدم خنده ام گرفت، چون 2،3 تای آنها اصلا لیاقت نداشتند اما باز هم به نظر کی روش احترام می گذارم و او را مقصر نمی دانم. مقصر افرادی هستند که توسط کی روش، اختیار بی حدی گرفته اند و هر کاری که دلشان می خواهد انجام می دهند. فقط امیدوارم که تیم ملی نتیجه بگیرد، برای کی روش هم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که تیم ملی در جام جهانی دشمن شاد نشود

GooDBYe CapTaiN

2. 27 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (14th May 2014), *sir amirhossein* (14th May 2014), 888 (14th May 2014), Amir_Ali (14th May 2014), Arash 1990 (17th May 2014), ayeh$ (14th May 2014), bahareh88 (11th June 2014), Con$tan†!N (14th May 2014), Hamzeh (17th May 2014), στρατιώτης-313 (17th May 2014), kimiya 1 (16th May 2014), kingmrq (16th May 2014), Love2013 (14th May 2014), Lovely Girl (14th May 2014), mahsa8 (14th May 2014), nadia (14th May 2014), NumBer1 (16th May 2014), Raso8L (16th May 2014), RUDMEHR K (14th May 2014), s A r A (14th May 2014), Terminator2731 (14th May 2014), نینا (17th May 2014), V a H i D (19th May 2014), Vampires (14th May 2014), yalda88 (14th May 2014), Zayed FC (14th May 2014), صادق مالمیر (14th May 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    بدبخت داره از حسودی میترکه
    یکی جلوشو بگیره!

4. 2 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (11th June 2014), NumBer1 (16th May 2014)

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 56 تاپیک
    وای الان عاشقای سینه چاک حقیقی میان لکو میخورن :|

خوب راس میگه!
    یه کم منطقی فک کنیم میبینیم راس میگه!
    طرف خیلی بازی نکرده! معلوم نیس آماده هست؟ نیست؟
    تیم ملی هم دعوت شه؟
    تصمیمه کادره فنی درسته لابد! اما به نظرم بین لک و حقیقی لک قابله اعتماد تره!

اصن به حامد لک نمیومد بخواد این مدلی حرف بزنه!

6. 12 کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (14th May 2014), Con$tan†!N (14th May 2014), Hamzeh (17th May 2014), Lovely Girl (14th May 2014), Majid:62 (14th May 2014), NaZaNiN__red (14th May 2014), Raso8L (16th May 2014), red for ever (14th May 2014), s A r A (14th May 2014), SaRa-MoHsEn (15th June 2014), shabnam12-8 (19th May 2014), نینا (17th May 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    فقط نذارید تاپیک برسه به دست این دختره الناز سرخدل
    میاد تاپیکو با خاک یکی میکنه!

8. 3 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (14th May 2014), Hamzeh (17th May 2014), SoRooSH (14th May 2014)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک
    خدایی خیلی از حرفاش منطقیه مخصوصا این : "نمی دانم ملاک دعوت به تیم ملی چه چیزی است"

هنوز تو کف دعوت نشدن پیامم !!

GooDBYe CapTaiN

10. 7 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (14th May 2014), Hamzeh (17th May 2014), στρατιώτης-313 (17th May 2014), s A r A (14th May 2014), SaRa-MoHsEn (15th June 2014), Terminator2731 (11th June 2014), Zayed FC (14th May 2014)

نام واقعی
    نیما
    استاتوس
    به سلامتی هرکسی که از خانوادش دوره نخ سوزن از عشقش
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 535 بار در 268 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    واه فکر میکردم فقط خودم دعوت شدن حقیقی رو اشتباه دیدم اما نه شماها هم منطقی هستین...ولی بازم بهتر چون ک** رحمتی میسوزه خخخخ
    ویرایش توسط San Iker : 14th May 2014 در ساعت 12:34
    http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1398527532در مکه دیدم خدا چندسالی از شهر مکه رفته وانسان ها به دور خویش میگردند!درمکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دورگرد نیست!دوست دارند زودتر به خدا برسند و گناهان خویش را بزدایند غافل از اینکه آن دور گرد خود خدا بود!درمکه دیدم خدا نیست!وچقدرباید دوباره راه طولانی راطی کنم تابه خانه ی خویش برگردم ودرهمان نماز ساده ی خویش تصویر خدارا درکمک به مردم جستجو کنم...آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی درآن نیست

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک
    فقط تو خوبی....؟؟؟؟

13. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Hamzeh (17th May 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    میدونید این علیرضا خان حقیقی کارش از اونجایی محکم شد که تو بازی با سایپا تا پنالتی شد اومد توی زمین و به طرز کاملا مشکوکی پنالتی علی دایی رو گفت
    توی پرسپولیس هم خدا وکیلی و انصافا دو تا بازی خوب ازش ندیدیم
    بنده خدا لک حق داره دیگه
    واقعا حقیقی چیزی توی چنته نداره و اصلا دروازبان نیست ولی روابط پشت پردش قویه
    متاسفم
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

15. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NaZaNiN__red (14th May 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    حرفش همچین غیر منطقی نیست !
    با این که علیرضا حقیقی رو دوست دارم ولی در حال حاضر لک بهتر بود .....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

17. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Hamzeh (17th May 2014)

نام واقعی
    sayeh
    استاتوس
    sayeh
    شغل و حرفه
    محصل
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی