باشگاه تراکتورسازی: فدراسیون بدهی مالیاتی برانکو را بدهد تا ما او را استخدام کنیم

ورزش > لیگ برتر - باشگاه تراکتورسازی قصد دارد برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی را روی نیمکت تیم خود بنشاند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی؛ در صورت مساعدت فدراسیون ، تراکتورسازی با برانکو ایوانکویچ قرارداد امضا می کند .
علیرغم آشفته بازار تبلیغی و خبری و طرح نظرات بی پایه و اساس ، مسئولین باشگاه تراکتورسازی با بررسی های کارشناسانه در حال گفتگو های مثبت و سازنده با مربیان معروف و کارنامه دار است. اولویت اول تراکتورسازی برانکو ایوانکویچ است که فوتبال ایران را خوب می شناسد و آن را دنبال می کند ، برابر صحبت های به عمل آمده نامبرده علاقه خود را نسبت به تراکتور اظهار داشته و آماده آمدن به تبریز است، اما یک مشکل سر راه این انتقال وجود دارد. وی مبلغ 450 میلیون تومان بدهی مالیاتی دارد که البته بدهی شخصی او نبوده بلکه بدهی فدراسیون از بابت مربیگری وی به دارایی است. در هر صورت مبلغ فوق باید ابتدا پرداخت شود تا ایشان بتواند در ایران مربیگری کند.
نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طرحی پیشنهاد کرده تا این مشکل حل شود. وی اعلام داشته که این مبلغ توسط باشگاه تراکتورسازی به دارایی پرداخت گردد و فدراسیون نیز تعهد نماید آن را در طول فصل به باشگاه پرداخت نماید. اگر فدراسیون طرح فوق را قبول کند باشگاه با این سرمربی قرارداد خود را نهایی خواهد کرد ولی اگر به هر دلیلی مشکل فوق حل نشود باشگاه بدون فوت وقت به سراغ گزینه های بعدی خود خواهد رفت که مربیانی سرشناس و رزومه داری هستند .