از بین فوتبالیست های ایرانی فقط دایی و مهدوی کیا را میشناسم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: از بین فوتبالیست های ایرانی فقط دایی و مهدوی کیا را میشناسم

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

از بین فوتبالیست های ایرانی فقط دایی و مهدوی کیا را میشناسم

پیشکسوت فوتبال آلمان گفت: از بین بازیکنان ایرانی علی دایی و مهدوی کیا را میشناسم و امیدوارم که در آینده ای نه چندان دور باز هم شاهد حضور بازیکنان ایرانی در بوندسلیگا باشم.
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، توماس هسلر پیشکسوت فوتبال آلمان که برای حضور در پدیده مشهد چند روزی را به کشورمان آمده بود در گفت وگویی در خصوص اینکه از نظر وی کدام تیم میتواند قهرمان جام جهانی شود، گفت: برزیل همیشه در فوتبال یک مدعی است و در این دوره هم به دلیل داشتن بازیکنانی مثل نیمار و ... میتواند نقش اصلی را برای قهرمانی در جام جهانی ایفا کند. البته نمیتوان از فشاری که تماشاگران برزیلی روی تیم ملی کشورشان دارند بیتفاوت گذشت. هر چند که من فکر میکنم برای قهرمانی در جام جهانی تیمهای دیگری مثل آلمان، ایتالیا، اسپانیا، اروگوئه، هلند، انگلیس و فرانسه هم شانس قهرمانی دارند و میتوانند در نقش یک مدعی ظاهر شوند.

هسلر در مورد تیم ملی فوتبال آلمان و عملکرد احتمالی این کشور در جام جهانی برزیل هم خاطرنشان کرد: این دوره از جام جهانی این امیدواری وجود دارد که آلمانها بتوانند بعد از چند دوره ناکامی در جام جهانی قهرمان شوند و من به این موضوع امیدوارم که بازیکنان تیم ملی کشورم بتوانند شرایط را به گونه ای تغییر دهند که بعد از جام جهانی 1990 ایتالیا یک بار دیگر قهرمان جام جهانی شویم اما این موضوع بستگی به مسائل جانبی زیادی دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا آلمان ها قصد انتقام گیری از تیم ملی فوتبال ایتالیا را در جام جهانی دارند یا نه، افزود: در چند دوره است که ما با باخت مقابل آلمان ها در یورو و مسابقات دیگر حذف میشویم و من امیدوارم اگر این بار به ایتالیا برخورد کردیم بتوانیم از این تیم انتقام بگیریم.

پیشکسوت فوتبال آلمان در خصوص شناختش از بازیکنان ایرانی تصریح کرد: از بین بازیکنان ایرانی که در سالهای مختلف دیده ام علی دایی و مهدی مهدویکیا را میشناسم. دایی مهاجمی بود که گلهای زیادی میزد و از بازیکنان قدیمی هرتابرلین و بایرن مونیخ به حساب می آمد. مهدی مهدویکیا را هم میشناسم و با فوتبال او آشنا هستم.

وی ادامه داد: البته چند سالی است که در سطح اول فوتبال آلمان بازیکن ایرانی وجود ندارد و من امیدوارم بعد از مسابقات جام جهانی و در آینده ای نه چندان دور بازیکنان ایرانی باز هم راهی بوندسلیگا شوند.

هسلر در پایان درباره عملکرد بازیکنان آلمان در جام جهانی گفت: با توجه به بازیکنان بزرگی نظیر گوتسه و رویس که در تیم ملی آلمان بازی میکنند انتظار میرود که عملکرد خوبی را از بازیکنان آلمان در جام جهانی برزیل شاهد باشیم.

GooDBYe CapTaiN

2. 4 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (16th May 2014), s A r A (16th May 2014), SALAMI-FC (16th May 2014), Zayed FC (16th May 2014)