مارتينو: هدايت بارسلونا افتخار بزرگي براي من بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مارتينو: هدايت بارسلونا افتخار بزرگي براي من بود

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

خراردو مارتينو عنوان کرد: هدايت تيم بارسلونا افتخار بزرگي براي او بود. او همچنين گفت آتلتيکو مادريد شايسته قهرماني در ليگا بود.

بارسلونا شب گذشته (شنبه) در حالي که به يک پيروزي براي قهرماني در ليگ اسپانيا نياز داشت برابر آتلتيکو مادريد با تساوي يک بر يک متوقف شد تا در رده دوم جدول ردهبندي جاي گيرد.

خراردو مارتينو، سرمربي آرژانتيني بارسلونا که شب گذشته پس از توقف برابر آتلتيکو مادريد از سمت خود استعفا داد، در نشست خبرياش، گفت: با باشگاه به توافق رسيدم که قراردادم تمديد نشود. از باشگاه و همچنين جوزپ بارتومئو - رياست باشگاه، ساندرو روسل – رياست قبلي و تمام کساني که در اين باشگاه با آنها کار کردهام، تشکر ميکنم. آنها همه جوره از من حمايت کردند. اما ما نتوانستيم به اهدافي که اين باشگاه هر ساله به دنبال آن است دست يابيم. تا روز پاياني براي کسب جام تلاش کرديم، اما با حريفي مواجه شديم که از ما بهتر بود.

مارتينو در ادامه گفت: ميخواهم از تمام بازيکنان بارسلونا تشکر کنم. آنها چه به لحاظ شخصي و چه به لحاظ فني بسيار از کيفيت بالايي برخوردار بودند. از تمام هواداران بارسلونا عذرخواهي ميکنم که نتوانستم براي آنها افتخاري کسب کنم. براي من هدايت تيمي همچون بارسلونا افتخار بزرگي بود. بارسلونا باشگاه بزرگ و ويژهاي است و قطعا بدون من هم همين راه را ادامه خواهد داد و هر سال براي کسب قهرماني و افتخار به ميدان خواهد رفت. به تيم آتلتيکو مادريد که فصل بسيار خوبي داشته تبريک مي گويم. آنها در اين فصل عملکرد خيلي خوبي داشتند و شايسته قهرماني بودند.

سرمربي آرژانتيني بارسلونا در ادامه گفت: از کار با بازيکنان بارسا درسهاي زيادي گرفتم. آنها واقعا شايسته تمجيد و احترام هستند و آنها هر ساله عامل موفقيت بارسلونا هستند.

آندوني زوبي زارتا، مدير ورزشي باشگاه بارسلونا نيز که در نشست خبري مارتينو حاضر بود، گفت: از تاتا به خاطر کارش در بارسلونا تشکر ميکنم. او کمک زيادي به ما کرد تا بارسلونا روند موفقيت آميز خود را ادامه دهد. ما با مارتينو در جام حذفي برابر رئال مادريد فقط پنج دقيقه کم آورديم و در ليگا نيز تا ثانيههاي پاياني شانس داشتيم تا به قهرماني برسيم. از او تشکر ميکنم. مارتينو انسان خوبي است و ما از اين به بعد دوستان خوبي با هم خواهيم بود.

2. 5 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ayeh$ (18th May 2014), στρατιώτης-313 (18th May 2014), Love2013 (18th May 2014), Mahla (18th May 2014), پرسپولیس.قهرمان (18th May 2014)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    برو گم شو مرتیکه بارسا رو به گند کشوندی تا حالا اینقد بد بازی نکرده بودیم و اینقدم بد نتیجه نگرفته بودیم از اولشم گفتم این مربی نیست یه جام نیاورد خدا کنه ایرنیکه بتونه جبران کنه

4. 2 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Lionel Messi (18th May 2014), Love2013 (18th May 2014)

نام واقعی
    علی
    استاتوس
    The Best in The World
    شغل و حرفه
    دانشجو برنامه نویسی
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 789 بار در 284 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 38 تاپیک
    نمی دونم این تاتا رو از کجا پیدا کردن سران بارسا مربی بهتری واسه گند زدن به بارسا پیدا نکردن!! آخه با هر مربی گمنامی که نمی شه نتیجه گرفت!انریکه مربی خوبی ولی بنظر من اگه کرایف رو بیارن از همه بهتره!!

The Best in The World

عنوان ها ، جام ها و افتخارات مهم نیست ؛
    من همیشه همان پسری هستم که در روزاریو متولد شده ام...