نسل طلايي فوتبال ايران بازنشسته شده استپايگاه اينترنتي KSTA با معرفي تيم ملي فوتبال ايران اعلام کرد کيروش در حالي با ايران به برزيل ميرود که نسل طلايي اين تيم بازنشسته شده است.


جام جهاني 2014 برزيل 24 روز ديگر آغاز ميشود و تيمهاي حاضر در بيستمين دوره اين رقابتها در هشت گروه چهار تيمي برابر هم به ميدان ميروند.

به نقل از ايسنا، پايگاه اينترنتي KSTA در گزارشي به بررسي تيم کارلوس کيروش پرداخت و نوشت: ايران يکي از تيمهاي خوب آسيا بود که موفق شد در مرحله گروهي با کنار زدن کره جنوبي و ازبکستان مسافر برزيل شود. اين تيم در 14 ديدار خود در مرحله انتخابي تنها هفت گل دريافت کرد که نشان ميدهد ايران تيم قدرتمندي در خط دفاع محسوب ميشود و توانسته زير نظر کيروش به نظم تاکتيکي برسد.

تيم ملي فوتبال ايران تاکنون سه بار حضور در جام جهاني را تجربه کرده است. اين بار آنها با هدايت کارلوس کيروش پرتغالي، اميدوار به درخشش در جام جهاني 2014 برزيل هستند. البته اين را بايد در نظر داشت که نسل طلايي فوتبال ايران بازنشسته شده است و ستارگان زيادي در تيم کيروش وجود ندارد. ايران در اولين ديدار خود در جام جهاني در گروه F بايد با نيجريه پيکار کند. سپس در دومين ديدار خود با آرژانتين مصاف خواهد داشت و در آخرين ديدار مرحله گروهي نيز با بوسني و هرزگوين بازي خواهد کرد.