دعوا ادامه دارد / کی روش علیه رحمتی و عقیلی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: دعوا ادامه دارد / کی روش علیه رحمتی و عقیلی

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

دعوا ادامه دارد / کی روش علیه رحمتی و عقیلی

من سعی کردم بازیکنان شجاع را برای تیم ملی انتخاب کنم،کسانی که منافع شخصی شان را مقدم بر منافع ملی نمی دانند."

"من سعی کردم بازیکنان شجاع را برای تیم ملی انتخاب کنم،کسانی که منافع شخصی شان را مقدم بر منافع ملی نمی دانند."

انگار قرار نیست دعوای کی روش و رحمتی تمام شود. به همان اندازه که رحمتی اقداماتی آنچنانی را انجام می دهد، سرمربی پرتغالیِ تیم ملی هم بی توجه به موقعیت حساسش حاضر جوابی می کند و به تحرکات آنها واکنش نشان می دهد.

سرمربی تیم ملی ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال یک بار دیگر از جام جهانی گفت و افرادی که منافع شخصی شان را به منافع ملی ترجیح دادند. او خیلی محسوس به رحمتی و البته هادی عقیلی اشاره کرد.

کروش همچنین در ادامه در خصوص لیست 23 نفره و نهایی تیم ملی افزود: یکی از دغدغه های اصلی من برای انتخاب 28 بازیکن این بود که بتوانم بازیکنان شجاعی را برای تیم ملی انتخاب کنم. کسانی که به تیم ملی فکر می کنند نه به خودشان و همینطور منافع شخصی شان را مقدم بر منافع تیم نمی دانند و این شروعی قدرتمندانه برای حرکت ما به سمت موفقیت در جام جهانی است و از همین جا باید این مسئله را به همه هواداران فوتبال ایران اعلام کنم که من کابوس انتخاب 23 بازیکن از میان این 28 بازیکن را می بینم و برای من این کابوس آغاز شده و بعضی از شبها این فکر به سراغ من می آید که چگونه میتوانم 23 بازیکن را از میان 28 بازیکن انتخاب کنم.

سرمربی تیم ملی در ادامه افزود: از این فرصت استفاده کرده و اعلام می کنم که برخی مواقع شاهد نقطه نظرات پوچ و بی پایه و اساسی هستیم که تعهد و انگیزه بازیکنان را زیر سوال می برد. می خواهم همین جا به همه هواداران اعلام کنم که این صحبتها بی اساس است و افرادی که تعهد و انگیزه بازیکنان را زیر سوال می برند افرادی هستند که دغدغه موفقیت تیم ملی ایران را ندارند و آنها هیچگاه از موفقیت تیم ملی ایران خوشحال نمی شوند. به عبارت دیگر باید بگویم که ما نیز تراوش های این ذهن های مسموم را احساس می کنیم و ایمان داریم که اکثریت هواداران این ذهن ها را می شناسند و این صحبتها برای آنها آشنا است و توجهی به آن ندارند.

GooDBYe CapTaiN

2. 11 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (20th May 2014), ali_@sghar (20th May 2014), Amir_Ali (20th May 2014), Con$tan†!N (20th May 2014), Hamzeh (20th May 2014), Majid:62 (20th May 2014), mansoor66 (20th May 2014), RaMiN (21st May 2014), Raso8L (20th May 2014), RUDMEHR K (21st May 2014), پرسپولیس.قهرمان (20th May 2014)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    نمیدونم چی بگم

4. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    MOHSEN
    استاتوس
    پیش بسوی پرسپولیس جهانی...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 471 بار در 281 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سرمربی اگر شل بگیره خیلی ها هرکاری که بخوان میکنن مخصوصا سرمربی تیم ملی یک کشور من این کار کارلوس رو تایید میکنم دمش گرم

6. 3 کاربر مقابل از MOHSEN.RED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (20th May 2014), Hamzeh (20th May 2014), پرسپولیس.قهرمان (20th May 2014)

نام واقعی
    نیما
    استاتوس
    به سلامتی هرکسی که از خانوادش دوره نخ سوزن از عشقش
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 535 بار در 268 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کافیه یه بار مربی به بازیکن باج بده دیگه باید تا اخرعمر سواری بده اگه به رحمتی باج میداد هر دفعه یه بازیکن قهر میکردومیشد الگوی بازیکنای جوون تر ولی الان بازیکنا میدونن قهر کنند هماناو خط خوردن ازتیم همانا...تازه اینطوری تاکتیک پذیر تر میشن من مربی میشناسم بازیکناش خودشون پست خودشونو تعیین میکنن خودشون میگن کی تعویض بشن کی نشن...کیروش دمت گرم
    http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1398527532در مکه دیدم خدا چندسالی از شهر مکه رفته وانسان ها به دور خویش میگردند!درمکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دورگرد نیست!دوست دارند زودتر به خدا برسند و گناهان خویش را بزدایند غافل از اینکه آن دور گرد خود خدا بود!درمکه دیدم خدا نیست!وچقدرباید دوباره راه طولانی راطی کنم تابه خانه ی خویش برگردم ودرهمان نماز ساده ی خویش تصویر خدارا درکمک به مردم جستجو کنم...آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی درآن نیست

8. کاربر مقابل از 666 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    اینکه سرمربی نیست تا بخواد 23 نفرو تعیین کنه سرمربی در واقع نکونامه که نگران مصدومیت دوست صمیمیش مسعود شجاعی بود نکونام شجاعی رو که دعوت کرد پیامو خط زد خدا لعنت کنه نکونامو رحمتی هم به خاطر نکونام دعوت نمیشه

10. 4 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (20th May 2014), Con$tan†!N (20th May 2014), Raso8L (20th May 2014), Zayed FC (20th May 2014)

نام واقعی
    نیما
    استاتوس
    به سلامتی هرکسی که از خانوادش دوره نخ سوزن از عشقش
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 535 بار در 268 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شما واقعا باورتون شده پیام به خاطر نکونام دعوت نشده؟ماهمه چون پرسپولیسی هستیمو دواتیشه اینو میگیم معمولا عشق که زیادی بشه منطق باهاش میره...رحمتی لیاقت تیم ملی رونداشت پیام هم تو پستی هست که بازیکنای خوب زیادی داره و هم پستیاش تو تیمای اروپایی هستن حالا هرچند تیم اروپایی ضعیف باشه ولی تمریناتش ارزش سه دوره کامل لیگ ایران رو داره...وقتی میاد میشنوه پیام تو اردو قلیان کشیده انتظار نداری مربی باکلاسی مث کیروش اونو دعوت کنه؟کیروش داره جون میکنه تا نفس بازیکنا یه خورده بیشتر شه و بتونن نزدی به کلاس جهانی برسن...من اینارو منطقی گفتم وبدون تعصب تیمی
    http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1398527532در مکه دیدم خدا چندسالی از شهر مکه رفته وانسان ها به دور خویش میگردند!درمکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دورگرد نیست!دوست دارند زودتر به خدا برسند و گناهان خویش را بزدایند غافل از اینکه آن دور گرد خود خدا بود!درمکه دیدم خدا نیست!وچقدرباید دوباره راه طولانی راطی کنم تابه خانه ی خویش برگردم ودرهمان نماز ساده ی خویش تصویر خدارا درکمک به مردم جستجو کنم...آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی درآن نیست

12. 3 کاربر مقابل از 666 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (20th May 2014), San Iker (20th May 2014), SEYEDHAMED (20th May 2014)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده