کيروش: ميتوانيم روياي صعود را تحقق بخشيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کيروش: ميتوانيم روياي صعود را تحقق بخشيم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني از جهنم عبور کرديم و حالا در بهشت هستيم.

کارلوس کي روش در گفت و گويي کوتاه که در منزل او انجام شده بود با بيان اينکه پرتغال را ترک کردم تا بتوانم حضور در دومين جام جهاني آن هم در کشوري مانند برزيل که اولويت مردمش فوتبال است را تجربه کنم، افزود: وقتي فدراسيون ايران به من پيشنهاد داد فرصت خوبي بود و ديگر بهتر از اين نمي شد تا با اين کشور بتوانم يک بار ديگر حضور در جام جهاني را تجربه کنم ضمن اينکه بتوانم وجه ديگري از دانش و علم مربيگري ام را به نمايش بگذارم.

به نقل از فارس، وي با بيان اينکه در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني از جهنم عبور کرديم و حالا در بهشت هستيم، افزود: هدفمان در برزيل صعود از گروه مقدماتي و رسيدن به جمع 16 تيم برتر جهان است. تا به حال ايران در 3 جام جهاني شرکت کرده که در هيچکدام موفق به صعود از گروهش نشده است. اين مهم نيز بدون آماده سازي خاص محقق نمي شود اما با طي کردن آماده سازي خاص با کيفيت بالا مي توانيم به روياي صعود به دور دوم حقيقت ببخشيم.

سرمربي تيم ملي در پايان گفت: بر همين اساس امکان ارتقاي سطح قابليت هاي ملي پوشان وجود دارد و اين تنها راهي است که مي توان مردم ايران را شاد کرد و يک بار ديگر به آنها اعتبار بخشيد.

2. 3 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

666 (23rd May 2014), KhanoOmi (23rd May 2014), V a H i D (23rd May 2014)

نام واقعی
    نیما
    استاتوس
    به سلامتی هرکسی که از خانوادش دوره نخ سوزن از عشقش
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 535 بار در 268 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ​مامیتوانیم
    http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1398527532در مکه دیدم خدا چندسالی از شهر مکه رفته وانسان ها به دور خویش میگردند!درمکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دورگرد نیست!دوست دارند زودتر به خدا برسند و گناهان خویش را بزدایند غافل از اینکه آن دور گرد خود خدا بود!درمکه دیدم خدا نیست!وچقدرباید دوباره راه طولانی راطی کنم تابه خانه ی خویش برگردم ودرهمان نماز ساده ی خویش تصویر خدارا درکمک به مردم جستجو کنم...آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی درآن نیست