قوچان نزاد: به همدیگر قول داده ایم که تا اخرین نفس بجنگیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: قوچان نزاد: به همدیگر قول داده ایم که تا اخرین نفس بجنگیم

 1. #1


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  شبنم
  استاتوس
  راضیم به رضای خودش...
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Amir Abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  1,790
  تشکر
  5,925
  تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 48 تاپیک

  قوچان نزاد: به همدیگر قول داده ایم که تا اخرین نفس بجنگیم

  به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بازیکنی که در راه صعود ایران به جام جهانی کمک زیادی به تیم ملی کرد، در برزیل نیز یکی از امیدهای اصلی کارلوس کیروش محسوب میشود. رضا قوچاننژاد اکنون در تیم ملی یکی از بازیکنان باتجربه محسوب میشود، هر چند تنها 11 بازی ملی در کارنامه دارد. وی البته امید اول گلزنی در جام جهانی است.
  رضا قوچاننژاد در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به روند آمادهسازی تیم ملی، در خصوص دیدارهای ایران در جام جهانی، شناختش از آرژانتین و دیگر مسائل مربوط به تیم ملی صحبت کرد.

  تسنیم: در حالی که اکنون مهمترین دیدار ایران در جام جهانی بازی با نیجریه عنوان میشود، شرایط تیم ملی پیش از آغاز مسابقات چگونه است؟ خوشبختانه شرایط خوبی داریم و همه بازیکنان با انگیزه هستند. بازیهای تدارکاتی خوبی هم برای ما در نظر گرفته شده و میتوانیم تا آغاز جام جهانی به خوبی آماده شویم. در خصوص بازی با نیجریه نیز باید بگویم به زودی از این تیم شناخت پیدا میکنیم. پیش از این با گینه بازی و تقریبا با سیستم تیمهای آفریقایی شناخت پیدا کردیم. قرار است با آنگولا هم بازی کنیم.

  تسنیم: اما تیم ملی در چند بازی تدارکاتی گذشته نتوانسته نتیجه خوبی بگیرد. این موضوع ناامید کننده نبود؟ در دیدارهای دوستانه نتیجه به هیچوجه مهم نیست. باید در بازیهای دوستانه تجربه کسب کنیم و درس بگیریم تا برای جام جهانی آماده شویم.

  تسنیم: با این شرایط میتوانیم نیجریه را شکست دهیم؟ اینطور نیست که ما در جام جهانی نتوانیم به پیروزی برسیم. من از نیجریه شناخت زیادی ندارم اما به نظرم میتوانیم آنها را شکستدهیم. برابر بوسنی هم شانس داریم اما مطمئناً بازی با آرژانتین یکی از سختترین بازیهای ما خواهد بود. آنها یکی از بهترین تیمها دنیا هستند.
  تسنیم: دیدار تدارکاتی با بلاروس و مونتهنگرو چقدر به تیم ملی کمک میکند تا از تیمی چون بوسنی شناخت پیدا کنیم؟ برخی میگویند باید با تیمهای بزرگتری بازی میکردیم. دیدار با بلاروس برای تیم ملی خوب بود و دیدار با مونتهنگرو نیز میتواند کمک زیادی به تیم ملی کند. بلاروس و مونتهنگرو تیمهای کمی نیستند و نمیدانم چرا اینگونه میگویند چون واقعاً اینها کشورهای خوبی هستند. این اشتباه است که بخواهیم به اسم تیمها نگاه کنیم، چون نمیخواهیم با نام آنها فوتبال بازی کنیم. اکنون در دنیا تیم ضعیفی نداریم، چرا که فوتبال پیشرفت کرده است. با تکنولوژی و آنالیزهایی که وجود دارد فکر نمیکنم تیم باشگاهی یا ملی ضعیفی داشته باشیم. دیگر نمیتوان به راحتی تیمی را شکست داد و اگر میخواهید نتیجه بگیرید باید زحمت بکشید. فکر میکنم بلاروس و مونتهنگرو حریفان خوبی هستند. این تیمها را با توجه به سبک بازیشان میتوان با بوسنی مقایسه کرد.

  تسنیم: چقدر از نیجریه، آرژانتین و بوسنی شناخت پیدا کردهای؟
  مربیان تیم ملی در حال آنالیز کردن حریفان هستند. ما از کشورها و بازیکنان آنها شناخت داریم. از تیمی مانند آرژانتین و ستارههای آنها همه شناخت دارند اما اینکه آنها با چه سیستمی و چگونه بازی میکنند مسئلهای است که مربی تیم ملی باید درباره آن نظر بدهد.

  تسنیم: اگر به طور کلی بخواهی به گروهمان در جام جهانی نگاهی بیندازی، ایران میتواند از این گروه صعود کند؟ نباید خودمان را دست کم بگیریم و باید تلاش کنیم. اگر بتوانیم در فرم و «ایران اصلی» باشیم و مانند بازیهای مقدماتی جام جهانی بازی کنیم، میتوانیم در جام جهانی بازیهای قشنگی انجام دهیم. مطمئن هستم اگر بتوانیم تواناییهای خودمان را بروز دهیم و در جام جهانی تیمی آماده باشیم، تیمی خواهیم بود که در برزیل حرفهای زیادی برای گفتن دارد. با تواناییهایی که از خودمان سراغ دارم، میتوانیم در جام جهانی بازیهای زیبایی به نمایش بگذاریم.

  تسنیم: این یعنی اینکه ایران در جام جهانی برزیل یکی از مدعیان صعود از گروهش خواهد بود؟ اگر قرار بود شانس صعود نداشته باشیم، بهتر بود به جام جهانی نرویم. باید باور داشته باشیم که شانس صعود داریم و با بازیکنان برای این هدف تلاش میکنیم. این باور باید در ما وجود داشته باشد و این کار را هدفمان قرار دهیم که برای رسیدن به آن تلاش کنیم. باید برای همین منظور به جام جهانی برویم و هدفمان این باشد که از گروه صعود کنیم وگرنه حضور در جام جهانی به چه دردی میخورد؟ اگر قرار است برویم و بدون هدف از جام جهانی حذف شویم، اصلاً به برزیل نرویم بهتر است.

  تسنیم: پیشبینی میشود مهاجم اول تیم ملی در جام جهانی باشی. رضا قوچاننژاد که گلزنیهایش برای تیم ملی ادامه دارد، قول گلزنی در جام جهانی را میدهد؟ برای گلزنی هیچوقت قول نمیدهم، فقط قول میدهم برای تیم زحمت بکشم. این قولی است که همیشه همه بچهها به یکدیگر میدهیم که برای تیم زحمت بکشیم و این از همهچیز مهمتر است. اینکه من گل بزنم یا بازیکن دیگری اهمیتی ندارد، فقط باید نتیجه بگیریم. ما نباید به این مسائل فکر کنیم و باید هدفمان این باشد که تیم نتیجه بگیرد. من قول میدهم در برزیل تمام تلاشم را برای تیم ملی به کار بگیرم. زحمت کشیدن برای تیم، تلاش کردن و جنگیدن تا آخرین نفس قولی است که با دیگر بازیکنان به هم دادهایم.

  تسنیم: میگویند تو بعد از جام جهانی خبرهای خوبی خواهی داشت و میخواهی به تیمهای بزرگ اروپایی بروی. درست است؟ درباره این موضوع بعد از جام جهانی صحبت میکنم. اول ببینم خدا برای فردا چه چیزی برای ما میخواهد، بعد درباره آینده صحبت میکنم.

  تسنیم: هدفت ادامه حضور در فوتبال اروپاست؟ مطمئناً حضور در فوتبال اروپا تجربه خوبی برای من است تا یک کشور جدید و یک فوتبال جدید را تجربه کنم. این میتواند برای من یک پله خوب باشد تا هر روز بهتر و بهتر شوم. امیدوارم در جام جهانی روی فرم باشم تا بازی خوبی از خودمان نشان دهم.

  تسنیم: اگر بخواهی تیمهای حاضر در نیمه نهایی و قهرمان جام جهانی را پیشبینی کنی، به نظرت کدام تیمها شانس بیشتری دارند؟ همیشه چهار، پنج تیم هستند که در بین 8 تیم پایانی قرار میگیرند. برزیل در کشور خودش بازی میکند، آرژانتین تیم قدرتمندی دارد و اسپانیا که همیشه شانس دارد. یکی از این سه، چهار تیم هم قهرمان خواهد شد اما مطمئناً پیشبینی این موضوع کار بسیار سختی است و من هم نمیخواهم پیشبینی کنم. باید توجه داشته باشیم که این رقابتها در برزیل برگزار میشود و مسلماً آنها بیشترین شانس را دارند. آرژانتین ستارههای زیادی در تیمش دارد و اسپانیا نیز در دوره قبلی جام جهانی قهرمان شده است. چند تیم دیگر هم هستند که همیشه خوب ظاهر میشوند و میتوانند به نیمه نهایی بروند. 2. 5 کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ayeh$ (24th May 2014), Con$tan†!N (24th May 2014), Farzandeiran (24th May 2014), Lionel Messi (24th May 2014), mahsa8 (24th May 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  PerSpoliS FC
  نام واقعی
  sayeh
  استاتوس
  sayeh
  شغل و حرفه
  محصل
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  664
  تشکر
  1,988
  تشکر شده 1,540 بار در 610 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  به اميد صعود...

  اين روزا صداي من به هيشکي نميرسه
  عمر پاييزي من داره به اخر ميرسه

 4. کاربر مقابل از ayeh$ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  shabnam12-8 (24th May 2014)

 5. #3


  محل سکونت
  خونمون
  نام واقعی
  مهسا
  استاتوس
  یه دله پاک...
  شغل و حرفه
  ایشاا... معمار
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  798
  تشکر
  3,231
  تشکر شده 908 بار در 467 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 14 تاپیک
  نبینم اخرین نفساتونو
  شیرانه سرزمینه من
  کجایی تک دانه سرخ...
  کجایی دوردانه سرخ...
  بدون بودن تو حتی 6 گل سرخ هم خوشحالم نمیکند!!!

 6. کاربر مقابل از mahsa8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  shabnam12-8 (24th May 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  رشت
  نام واقعی
  آیدین
  استاتوس
  مرا از دور تماشا کن ، من از نزدیک غمگینم!
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  183
  تشکر
  480
  تشکر شده 257 بار در 103 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  جای بعضیا از جمله صادقیان و حسین ابراهیمی خالیه ، اما به هرحال امیدوارم موفق باشید

 8. کاربر مقابل از aidin0131 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  shabnam12-8 (24th May 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا