کاله از تيمداري در ليگ برتر واليبال انصراف داد


مسئولان کاله آمل از تيمداري در ليگ برتر فصل آينده انصراف دادند.

تيم واليبال کاله آمل که عنوان قهرماني رقابتهاي ليگ برتر واليبال و قهرماني جام باشگاه هاي آسيا و نايب قهرماني فصل گذشته رقابتهاي ليگ برتر را در کارنامه خود دارد، فصل آينده در مسابقات ليگ حضور نخواهد داشت.

طي آخرين نشست هيأت مديره باشگاه ورزشي کاله مازندران در روز يکشنبه رويکرد اين باشگاه اولويتهاي مشروح زير اعلام شده است:

1- ادامه پروژه احداث سالن سرپوشيده چند منظوره 10 هزار نفري باشگاه ورزشي کاله مازندران در قالب اقدامات زيربنايي

2- پرداختن به فعاليتها و اقدامات پايه، شناسايي و آموزش استعدادهاي نهفته واليبال و ادامه حضور تيم کاله جوان در رقابتهاي ليگ دسته اول واليبال کشور

همچنين باشگاه ورزشي کاله مازندران از ادامه تيمداري در رقابتهاي سوپرليگ سال 93 اعلام انصراف داده است.

به گزارش فارس، در سال 1386 شرکت کاله با سرمايهگذاري و تيمداري در بخش واليبال در ليگ دسته اول کشور حضور يافت که عليرغم نتايج خوب موفق به صعود به سوپر ليگ نشد. در سال بعد باشگاه ورزشي کاله با برنامهريزي بلندمدت و با هدف راهيابي به ليگ برتر ايران يک تيم قدرتمند و منسجم را با عنوان تيم واليبال کاله راهي ليگ دسته اول کشور کرد که اين تيم توانست مقام اول را کسب و جواز صعود به ليگ برتر را کسب کند.

در سال 1388 باشگاه با يک برنامهريزي خوب و با در اختيار قراردادن امکانات ورزشي و رفاهي و تشکيل يک تيم قدرتمند در سوپر ليگ برتر واليبال کشور با بازيهاي قدرتمند و منسجم خود يک تيم منظم را در ليگ نمايش داد و در اولين حضور خود در سوپر ليگ موفق به کسب عنوان سوم گشت. در سال 1389 با نظر هيأت مديره باشگاه مقرر شد تيم واليبال همچون سال قبل منسجم و قوي در سوپرليگ واليبال حاضر شود.

همچنين به دليل عدم استفاده مستقيم بازيکنان نوجوان و جوان آکادمي باشگاه در تيم سوپر ليگ، يک تيم واليبال با عنوان باشگاه واليبال کاله جوان در ليگ دسته اول کشور حضور يافت تا از بازيکنان بومي و آکادمي واليبال کاله در اين تيم استفاده شود. تيم واليبال کاله مازندران در ليگ سال 1389 نيز با بازيهاي درخشان خود موفق به کسب عنوان سومي اين رقابتها شد. اين تيم در سال 1390 با بازي خوب خود موفق به کسب اولين عنوان قهرماني در ليگ برتر ايران شد و از آن پس کاله به عنوان تيمي صاحب سبک به عنوان يکي از باشگاههاي نامدار در ليگ برتر ماند.

کاله در سال 1392 با قهرماني در مسابقات قهرماني باشگاههاي آسيا 2013 براي اولين بار به مسابقات قهرماني باشگاههاي جهان 2013 راه يافت.

کاله در سال 1390 با جذب عليرضا نادي، سعيد معروف، شهرام محمودي، عبدالرضا عليزاده، حمزه زريني و کراسيمير گايدارسکي به تيم کهکشاني مبدل شد و اين لقب در سال بعد با جذب فرهاد قائمي، محمد موسوي و والدو پتکوويچ ادامه يافت.