ادامه جنجال در تيم دوم پايتخت/ نظري : فحش های رکیک اولادي به کادر فنی کار دستش داد!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ادامه جنجال در تيم دوم پايتخت/ نظري : فحش های رکیک اولادي به کادر فنی کار دستش داد!

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

ادامه جنجال در تيم دوم پايتخت/ نظري : فحش های رکیک اولادي به کادر فنی کار دستش داد!

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال نسبت به اظهارات همبازی خود واکنش نشان داد.

محمد مهدی نظری در واکنش به صحبت های مهرداد اولادی که گفته بود نظری به دلیل ارتباط با یک نفر، در همه بازی های استقلال فیکس بازی می کرد، گفت: از صحبت های اولادی واقعا تعجب کردم چون ما با هم صمیمی بودیم. مشکل اولادی اخلاقی بود و ارتباطی به مسائل فنی و یا بازیکنان دیگر نداشت.وی ادامه داد: اولادی در بازی با ملوان فحش های رکیکی به کادر فنی داد که این صحبت ها به گوش امیر قلعه نویی رسید و دیگر به او بازی نداد. نمی دانم بازی نکردن اولادی چه ربطی به من داشت که پشت سرم حرف زد.

نظری گفت: هیچ وقت کاری به کسی نداشتم و خیلی ها به من انواع و اقسام تهمت ها را زدند اما هیچ صحبتی نکردم. هنوز مانده ام چرا اولادی درباره من این صحبت ها را انجام داد.

پاسخ تند اولادي : نظری نباید گنده تر از دهانش صحبت كند!

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: «نظری ۲ سال است فوتبالش را آغاز کرده و نباید گنده تر از دهانش صحبت کندهمه می دانند نظری به شکلی در ترکیب استقلال بازی می کرد و یک آقا همه کارهای او را انجام می داد. آقای نظری امسالت را هم می بینیم بعد ببینم چه صحبتی داری »

اولادی چند روز پیش در مصاحبه ای گفته بود مهدی نظری سال گذشته با ارتباط با یکی از افراد نزدیک استقلال ثابت بازی می کرد. نظری هم در واکنش به این اظهارات مشکل اولادی را اخلاقی دانست نه فنی. اولادی در این زمینه گفت: «نظری در حد و اندازه هایی نیست که بخواهد در مورد من صحبت کند. نظری 2 سال است فوتبالش را آغاز کرده و نباید گنده تر از دهانش صحبت کند. این برای بار اول و آخر او باشد که در مورد من صحبت می کند.»

وی در مورد اینکه نظری مدعی شده اولادی به کادر فنی ناسزا می گفت، خاطرنشان کرد: «چنین چیزی صحت ندارد. مجید صالح با یک سری از بازیکنان رابطه خوبی داشت و با برخی از بازیکنان از جمله من رابطه خوبی نداشت. من هم آدم رکی هستم و همه حرف هایم را می زنم. مشکل من در استقلال صالح بود و ما با هم حتی سلام و علیک هم نداشتیم. بله، مشکل من اخلاقی بود و ربطی به مسائل فنی نداشت!»

مهاجم فصل گذشته استقلال تصریح کرد: «نظری ابتدا مصاحبه من را با دقت بخواند و سپس آن را برای خودش معنی کند. منظورم از آن صحبت ها این بود که مانند این بازیکنان با کادر فنی رابطه نداشتم. اگر این بازیکنان توانستند بازی کنند به خاطر رابطه خوبشان بوده است.»

اولادی در پاسخ به این سوال که چرا با قلعه نویی در مورد بازی نکردنش هیچ صحبتی انجام نداد، عنوان کرد: «همه چیز را نمی توانم بگویم و صحبتی با قلعه نویی نکردم. شرایط تیم در آن مقطع خوب نبود و تیم در آسیا یا شکست می خورد و یا به تساوی می رسید !

2. 3 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (31st May 2014), SALAMI-FC (31st May 2014), shahrzaaaad (31st May 2014)