مصاحبه جنجالی وزنه بردارهای دوپینگی!!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مصاحبه جنجالی وزنه بردارهای دوپینگی!!!

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

مصاحبه جنجالی وزنه بردارهای دوپینگی!!!

مهرشاد محمودی: مربی مازندرانی از ما خواست دروغ بگوییم/ سالها از ما پول میگرفت و دارو میداد

وزنهبردار متهم به دوپینگ تیمملی نوجوانان گفت: مربی مازندرانی ما می خواست که دروغ بگوییم و از مصرف دارو به سرمربیان تیم ملی چیزی نگوییم.
    مهرشاد محمودی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص مثبت شدن دوپینگش در رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا گفت: بالاخره باید روزی همهچیز رو میشد. موضوع از آنجایی شروع شد که مربی شهرستانی ما به ما دارو داد و از وزنهبرداران ملیپوش نوجوان خواست تا وقتی به اردو رفتیم این موضوع را عنوان نکرده تا از اردو خط نخوریم. ما مازندرانیها نیز به مربی 5 ساله خود تکیه کرده و به حرف او گوش کردیم. او از ما خواسته بود دروغ بگوییم و ما هم این کار را انجام دادیم.
    وی ادامه داد: این مربی در حالی از ما خواست دروغ بگوییم که در سوی دیگر ماجرا حسین توکلی سرمربی تیمملی نوجوانان خواستار پیشرفت ما بود و از اینکه به او اعتماد نکردیم پشیمان هستیم. توکلی به فکر آینده ما بود اما مربی شهرستانی فقط پولش را میخواست.
    محمودی در خصوص اینکه این مربی چه مقدار پول از وزنهبرداران مازندرانی گرفته است گفت: او در هر دوره حدود یک تا یک و نیم میلیون از ما پول دریافت میکرد و به یاد دارم که از 12 سالگی این پولها را از ما میگرفته و دارو میداده است. عجیب اینکه چند وقت پیش که به دکتر مراجعه کردم دکتر تاکید کرد که چه دارویی مصرف کردهام که این حال و روز به سرم آمده و در حال مرگ هستم چون آنزیم کبدم به بالای 120 رسیده بود. این مربی فقط بر سر یک ماجرا حدود 13 میلیون تومان از من گرفته بود. شما دیگر خودتان حساب کنید از سایر ملیپوشان چه مقدار پول گرفته و درآمدزایی کرده است.
    وی یادآور شد: اشتباه ما این بود که به توکلی حقیقت را نگفتیم و به او دروغ گفتیم در حالی که توکلی در اردوها مثل پدر ما بود اما مربی 5 ساله من باعث سرافکندگیام شده است. امروز نیز در قائمشهر به شدت تحت فشار هستیم و حتی ما را تهدید کردهاند که اگر حرفی بزنیم محروممان میکنند.
    وزنهبردار متهم به دوپینگ تیمملی نوجوانان گفت: تمام آرزوهایم بر باد رفت. انگشتنمای مردم شدم و دیگر نمیتوانم سرم را جایی بلند کنم. ما که دیگر کاری از دستمان برنمیآید اما از مسئولان خواهش میکنم این اتفاق را تا حصول نتیجه پیگیری کنند. امثال من در این استان زیاد هستند که هنوز هم چنین داروهایی را مصرف میکنند و من نمیخواهم وزنهبردار دیگری به این سرنوشت دچار شود.

2. 2 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

1khatereh1 (3rd June 2014), 888 (3rd June 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

کیانوش باقری: پدرمربی شهرستانی تهدیدکرداگر ازمصرف داروهاحرفی بزنیم ما را با چوب میزند

وزنهبردار تیم ملی نوجوانان گفت: پدر مربی شهرستانی ما را تهدید کرد که اگر از مصرف دارو به مربیان تیم ملی حرفی بزنیم با چوب ما را خواهد زد.
    کیانوش باقری در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه چرا او با توجه به مازندرانی بودن آزمایش دوپینگش در رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا مثبت اعلام نشد گفت: مربی شهرستانی ما مردادماه سال گذشته داروها را به من داد و طبیعی بود که هفت ماه بعد آزمایشاتم مثبت نشود اما سایر همتیمیهایم طی ماههای شهریور، مهر و آبان دارو مصرف کردند و آزمایش دوپینگ آنها مثبت اعلام شد.
    وی افزود: این مربی حتی از لحاظ مالی هم به ما رحم نکرده و دارویی که مبلغش 400 هزار تومان بود را حدود سه برابر حساب میکرد و جالب اینکه به ما میگفت اگر آزمایش دوپینگ بدهیم هرگز پاسخ آنها مثبت نخواهد شد و وی آن زمان عواقب این کار را پذیرفت و ما هم که نمیدانستیم این داروها مجاز است یا غیرمجاز به حرفهای او اعتماد کرده و آن را مصرف میکردیم. او حتی ما را تهدید کرد که اگر به اردوی تیم ملی رفتیم به حسین توکلی چیزی نگوییم که در این صورت محروم خواهیم شد.
    باقری تأکید کرد: یادم میآید در اردوی تیم ملی در حال تمرین بودیم و این مربی یک هفته به تمرینات تیم ملی آمد و در همان مدت زمان 5 نفر از وزنهبرداران نوجوان را به آزمایشگاه سعید در خیابان پاسداران برد و بابت نمونههای ادرار و خون از هر نفرمان 250 هزار تومان دریافت کرد. پس از چند روز نیز جواب آزمایشات را آورد و با منفی بودن آنها به ما اعلام کرد مشکلی نداریم و خیالمان راحت باشد.
    وی یادآور شد: این مربی به ما اعلام کرد در اردوها در این خصوص حرفی نزنیم تا برایمان پس از بازگشت به مازندران مشکلی پیش نیاید. عجیب اینکه پدر این مربی تماس گرفت و گفت اگر در این خصوص حرفی بزنیم، در بازگشت به قائمشهر ما را با چوب خواهد زد و ما هم از ترسمان چیزی نمیگفتیم.
    باقری در پایان گفت: خود من شاهد تمام این اتفاقات بودم اما مجبور بودیم این حرفها را بزنیم و حالا هم به ما میگویند تقصیر را گردن توکلی بیندازیم در حالی که او هیچ تقصیری ندارد.

4. 2 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

1khatereh1 (3rd June 2014), 888 (3rd June 2014)