کنارهگيري ناگهاني وحيد شمسايي از دبيري
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کنارهگيري ناگهاني وحيد شمسايي از دبيري

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

سرمربي تيم فوتسال دبيري تبريز به دليل آنچه "مشکلات شخصي" عنوان کرد از هدايت اين تيم کنارهگيري کرد.

وحيد شمسايي با تاکيد بر اين موضوع که او به هيچ وجه قصد کنارهگيري از تيم فوتسال دبيري را نداشته، گفت: در اين تيم تمامي شرايط براي ادامه کار ايدهآل بود و من از مسئولان اين تيم و مخصوصا افشين دبيري که از رفقاي بسيار خوب من است و اعتماد او باعث شد که در اولين تجربه سرمربيگري خود عنوان قهرماني ليگ برتر را کسب کنم، براي گرفتن اين تصميم عذرخواهي ميکنم.

به گزارش ايسنا، وي افزود: من نه مشکل فوتبالي براي ادامه اين کار داشتم و نه مشکلي بابت مبلغ قرارداد، بلکه تنها دليلي که نميتوانم ديگر در اين تيم به فعاليت خود ادامه دهم مشکلات شخصي و خانوادگي بود و بنا به دلايل غير فوتبالي نميتوانم در خدمت اين تيم و مردم خوب تبريز باشم و جا دارد که يک بار ديگر از آنها به خاطر گرفتن اين تصميم عذرخواهي کنم.

سرمربي سابق دبيري تبريز خاطرنشان کرد: در جلسهاي که با مديرعامل اين تيم داشتم، او به من اظهار لطف بسيار زيادي کرد و حتي دو سه روز هم براي فکر درباره اين تصميمم فرصت داد اما به او اعلام کردم به دليل مشکلاتي که خود او هم ميداند تمرکز لازم را براي هدايت دبيري در جام باشگاههاي آسيا و ليگ برتر آينده ندارم.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    دبيري:مشکلاتشخصي عاملجدايي شمساييبود

مديرعامل باشگاه دبيري تبريز تاکيد کرد: وحيد شمسايي بدليل مشکلات شخصي قادر به همراهي با تيم دبيري نيست.

افشين دبيري در رابطه با کنارهگيري وحيد شمسايي از سرمربيگري تيم فوتسال دبيري تبريز در فاصله کمتر از سه ماه مانده تا برگزاري مسابقههاي جام باشگاههاي آسيا اظهار کرد: او روز چهارشنبه به تبريز آمد و با هم صحبت کرديم. شمسايي يک سري از مشکلات شخصي دارد که خواستار کناره گيري از تيم شد اما به او گفتيم بيشتر دراين باره فکر کند که قرار شد تا فردا (شنبه) به ما جواب بدهد. در هر صورت ما در فصل پيش با او همکاري بسيار خوبي داشتيم و از او راضي بوديم و الان نيز به هر تصميمي که او گرفته احترام ميگذاريم.

به گزارش ايسنا، مديرعامل باشگاه دبيري تبريز افزود: همان طور که به رفاقت با شمسايي احترام زيادي قائلم مشکلات او نيز براي ما قابل احترام است و هر تصميمي که بگيرد، ما نيز به آن احترام ميگذاريم. او هيچ مشکلي در اين تيم نداشت و رفاقت خوبي ميان ما و مجموعه تيم در طول فصل گذشته وجود داشت اما در حال حاضر تنها بدليل برخي از مشکلات شخصي قادر به همراهي تيم ما نيست.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

کلمات کلیدی این موضوع