مهاجم تيم ملي اروگوئه اعلام کرد که قصد دارد در پايان دومين بازي اين تيم در مرحله گروهي جام جهاني ، پيراهن خود را با پيراهن کاپيتان تيم باشگاهياش عوض کند.


با اينکه هنوز آمادگي صددرصد لوئيز سوارز براي حضور در جام جهاني و رسيدن او به بازي دوم تيم ملي اروگوئه در اين رقابتها که برابر تيم ملي انگليس است تأييد نشده، مهاجم تيم فوتبال ليورپول گفت ميخواهد در پايان بازي با سهشير پيراهنش را با پيراهن استيون جرارد، کاپيتان حريف عوض کند.

اگر سوارز به دومين بازي انگليس در جام جهاني که در سائوپائولو برگزار ميشود، برسد بايد با چند همتيمياش در ليورپول از جمله استيون جرارد، دنيل استوريج، گلن جانسون و رحيم استرلينگ روبهرو شود و اين ديداري است که او براي حضور در آن هيجان زيادي دارد.

به نقل از تسنيم، سوارز در خصوص اين بازي گفت: اين بازي را همه نگاه خواهند کرد. بسياري از اروگوئهايها در اين چند وقت گذشته پيگير بازيهاي ليورپول بودهاند که اين اتفاقي باورنکردني است. مردم اروگوئه طرفدار ليورپول شدهاند که اين مايه مباهات من است. به جرارد گفتهام که آخر بازي ميخواهم پيراهنم را با او عوض کنم. مطمئنم که گلن جانسون هم پيراهنم را ميخواهد. شايد دنيل و رحيم هم آن را بخواهند. فکر کنم براي آن بازي بايد با خودم چند پيراهن ببرم!

ديدار اول تيم ملي اروگوئه در جام جهاني برابر کاستاريکاست. پس از آن سوارز و همتيميهايش که در دوره قبلي جام جهاني چهارم شدند، به مصاف سهشير ميروند و در نهايت در آخرين بازي خود در مرحله گروهي برابر تيم ملي ايتاليا قرار خواهند گرفت.