نيمار: تصوراتم از مسي کاملا اشتباه بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نيمار: تصوراتم از مسي کاملا اشتباه بود

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

نيمار: تصوراتم از مسي کاملا اشتباه بود

مهاجم بارسلونا مي گويد که تصورات او از مسي کاملا اشتباه بوده و او انساني قابل احترام و بسيار خوب است.

نيمار سرانجام پس از کش و قوس هاي زياد به بارسلونا پيوست تا در کنار ليونل مسي زوج خطرناکي را در خط حمله آبي- اناريها تشکيل دهد. اين بازيکن برزيلي که بسياري از او به عنوان يکي از بهترين بازيکنان حال حاضر فوتبال جهان ياد مي کنند در نخستين فصل حضورش در آبي-اناريها نمايش خوبي نداشت و اين را خود او هم قبول دارد.

او در اين باره گفت: شروع سختي با بارسلونا داشتم. قبول دارم که نتوانستم انتظارات را برآورده کنم اما بد هم نبودم. اميدوارم که در ادامه عملکرد بهتري داشته باشم و بتوانم به تيمم کمک کنم.

وقتي نيمار به بارسلونا پيوست بسياري مي گفتند که او نمي تواند با مسي کنار بيايد و بايد هر چه سريعتر يکي از اين دو بازيکن از آبي-اناريها جدا شود اما به نظر مي رسد که پيش بيني ها اشتباه از آب درآمد چرا که نيمار از رابطه بسيار خوبش با مسي سخن گفت:" قبل از اينکه به بارسلونا بپيوندم تصورات بسيار بدي درباره مسي داشتم. اطرافيانم مي گفتند که او آدم بسيار گوشه گير و محافظه کاري است و با هيچ کس صحبت نمي کند اما واقعيت چيز ديگري بود."

او همچنين گفت: الان همه چيز متفاوت شده است. درست برعکس تصورات و برداشت هاي قبلي من. مسي گذشته از اين که يک نابغه است رفتار بسيار خوبي هم چه در مستطيل سبز و چه در خارج از آن دارد. من رابطه بسيار خوبي با مسي دارم. او نه تنها با من بلکه با ديگران هم بسيار خوب است. وقتي رفتار مسي با ديگران را مشاهده مي کني يقين پيدا مي کني که او شخصيت لطيفي دارد. اصلا نمي توانم درباره مسي سخنان بدي را بر زبان آورم، چرا که او آدم محترم و قابل احترامي است و من اصلا با او مشکلي ندارم.

تيم ملي فوتبال برزيل با تيم هاي مکزيک، کرواسي و کامرون همگروه است و در بازي افتتاحيه بامداد جمعه به مصاف کرواسي مي رود.

2. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (11th June 2014), shahrzaaaad (11th June 2014)

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    برزیلی رو که توش رونالدینیو و کاکا و رونالدو نازاریو رو نداشته باشه نمیشه خیلی دوست داشت