مونسان: نمی دانم آقای سیاسی چه گفته است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مونسان: نمی دانم آقای سیاسی چه گفته است

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

مونسان: نمی دانم آقای سیاسی چه گفته است

علی اصغر مونسان؛ عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بهتر است اعضای هیأت مدیره هیچ صحبتی در مورد شرایط فعلی پرسپولیس نکنند و اجازه دهند حمید استیلی به عنوان سخنگو صحبت کند.

او روز گذشته، پاسخگوی تماس ما بود اما گفت: در هیأت مدیره بحث کردیم و مقرر شد در چارچوب نظم و انضباط حرکت کنیم. این قاعده کلی کار ماست و به همین خاطر، دیگر قرار نیست من و سایر اعضا، به غیر از رئیس و سخنگوی هیأت مدیره صحبتی کنیم.

با این حال، مونسان در توضیح اینکه چرا در جلسات هیأت مدیره شرکت نمی کند، اضافه کرد: «چه کسی می گوید من در جلسات شرکت نمی کنم؟ هفته قبل که توفان آمد، من نتوانستم بیایم اما این هفته، در انتهای میز نشسته بودم و در جلسه حضور داشتم.

حالا نمی دانم چرا می گویند بنده در هیأت مدیره نیستم.» از او پرسیدیم به هر حال عدم حضور شما یا حتی دیر رسیدن تان به جلسات، به شایعه اختلاف درون هیأت مدیره باشگاه دامن می زند که مونسان پاسخ داد: «چه اختلافی؟ هیچ اختلاف و درگیری ای بین اعضای هیأت مدیره وجود ندارد و رک و روراست باید بگویم ما اینجا هستیم تا اختلافی پیش نیاید.»

مونسان در مورد حرف های هفته گذشته حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که گفته بود؛ دادکان گزینه هیأت مدیره برای مدیرعاملی نبود و از همان اول، ما رحیمی را انتخاب کرده بودیم، گفت:«الان چه بگویم؟ از کجا معلوم که این حرف را سیاسی زده باشد و حالا گذشته از آن، وقتی سیاسی یک حرفی را زده، من چه باید بگویم؟ ایشان گفته اند رحیمی گزینه بوده و انتخاب شده است، من هم همین نظر را دارم.»
    ویرایش توسط UniQue : 12th June 2014 در ساعت 13:39