✙✙✙اخبار و حواشی گروه A جام جهانی ✙✙✙ ( برزیل.کرواسی.مکزیک.کامرون)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55

موضوع: ✙✙✙اخبار و حواشی گروه A جام جهانی ✙✙✙ ( برزیل.کرواسی.مکزیک.کامرون)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک

✙✙✙اخبار و حواشی گروه A جام جهانی ✙✙✙ ( برزیل.کرواسی.مکزیک.کامرون)

::: به نام یگانه ترین یگانه :::

دوستان در این تاپیک تمامی اخبار مربوط به گروه 1 جام جهانی قرار میگیره ..

لطفا از ایجاد هرگونه تاپیک متفرقه خودداری فرمایید. ... !

تیم های این گروه :

برزیل - Brazil -

کرواسی - Croatia -

مکزیک - Mexico

کامرون - Cameroon

بازی
    تاریخ و ساعت
    ورزشگاه برگزاری
    برزیل - کرواسی
    جمعه 23 خرداد 1393 - 00:30 استادیوم: آرنا سائوپائولو
    شهر: سائوپائولو
    مکزیک - کامرون
    جمعه 23 خرداد 1393 - 20:30 استادیوم: آرنا داس دوناس
    شهر: ناتال
    برزیل - مکزیک
    سه شنبه 27 خرداد 1393 - 23:30 استادیوم: کاستلو
    شهر: فورتالزا
    کامرون - کرواسی
    پنج شنبه 29 خرداد 1393 - 02:30 استادیوم: آرنا آمازونیا
    شهر: مانائوس
    مکزیک - کرواسی
    سه شنبه 3 تیر 1393 - 00:30 استادیوم: آرنا پرنامبوکو
    شهر: رسیف
    برزیل - کامرون
    سه شنبه 3 تیر 1393 - 00:30 استادیوم: برازیلیا
    شهر: برازیلیا

ویرایش توسط Mohammadreza : 13th June 2014 در ساعت 16:29

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

2. 8 کاربر مقابل از bahareh88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (13th June 2014), AliReza (13th June 2014), A_MI_N (13th June 2014), Mohammadreza (13th June 2014), oscar (13th June 2014), Raso8L (13th June 2014), Terminator2731 (12th June 2014), UniQue (12th June 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

نفر به نفر بازیکنان برزیل ؛ نیمار نامبروان

مطمئنا اسکولاری می داند که در همه بازی ها نمی توانند با چنین نمایشی، به یک پیروزی پرگل برسند.
    آی اسپورت- برزیلی ها در شبی که خیلی هم خوب نبودند، توانستند به یک پیروزی شیرین برسند. مطمئنا اسکولاری می داند که در همه بازی ها نمی توانند با چنین نمایشی، به یک پیروزی پرگل برسند.

ژولیو سزار(6): اتفاق زیادی روی دروازه اش نیفتاد و روی گل هم مقصر نبود در مجموع شب آرامی داشت.

مارسلو(4): بدترین شروع ممکن را با زدن گل به خودی داشت و چند بار هم پرسیچ از سمتش نفوذ کرد

تیاگو سیلوا(7): عملکرد خوب و مطمئنی داشت لیدر خط دفاعی برزیل بود و در اکثر اوقات از پس وظایفش به خوبی برآمد.

داوید لوییز(6): در کنار سیلوا شب خوبی را سپر کرد و چند باری هم در نفوذ ها شرکت کرد.

دنی آلوز(5): او هم شب چندان خوبی نداشت و بارها اولیچ از سمت اونفوذ کرد و آزارش داد گل اول هم از سمت او به ثمر رسید.

گوستاوو(7): در مقابل راکیتیچ و مودریچ شب موفقی داشت و به خوبی وظایفش را انجام داد

پائولینیو(6): عملکرد بدی نداشت و توانست در جلوگیری از شکل گرفتن حملات کرواسی به خوبی گوستاوو را کمک کند

هالک(6):شب پرفروغی نداشت و نتوانست به گل برسد.

اسکار(8): نقش اساسی در پی ریزی حملات برزیل داشت و یک گل هم به ثمر رساند و شب خوبی را پشت سر گذاشت.

فرد(6): بازی کم اثر و ضعیفی داشت و مهمترین کارش گرفتن پنالتی از لوورن بود.

نیمار(9): چه چیزی بهتر از آغاز جام جهانی با دو گل زده! ستاره برزیل بازی درخشانی را به نمایش گذاشت واز همین بازی اول نشان داد عزمش را برای موفقیت جزم کرده است.

هرنانس(7): با ورودش بازی برزیل جان تازه ای گرفت و توانستند برزیلی ها به برتری دست پیدا کنند.

برنارد(5):چیز زیادی را از خودش نشان نداد و تحت تاثیر مابقی عناصر هجومی سلسائو بود.

خداحافظ 24 ابدی

4. کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bahareh88 (13th June 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

نفر به نفر بازیکنان کرواسی ؛ قربانیان قرمزو سفید

تیم ملی کرواسی در اولین دیدارش با نتیجه 1-3 از میزبان رقابت ها شکست خورد.
    آی اسپورت-کرواسی بازی افتتاحیه جام جهانی را 3-1 باخت اما شاید نتیجه بازی، چندان نشان دهنده عملکرد بازیکنان این تیم نباشد. شاگردان کوواچ تا پیش از خوردن گل دوم، نمایش قابل قبولی داشتند.

پله تیکاسا(7): روی هیچ کدام از دو گل اول مقصر نبود اما روی گل سوم دیر حرکت کرد در مجموع چند توپ خوب را از برزیلی ها گرفت.
    سرنا(7):در کارهای دفاعی خوب و قدرتمندانه کار کرد و جلوی نفوذ برزیلی ها از عمق را به خوبی می گرفت.
    چورلوکا:7 عملکرد چندان مطمونی نداشتودر یک صحنه توپ را لو داد که باعث ضدحمله خطرناکی برای برزیلی ها شد.
    لوورن(3): ضعیف ترین بازیکن کرواسی بود،خطای پنالتی او باعث برباد رفتن زحمات هم تیمی هایش شد.روی گل سوم هم مقصر بود.
    ورساییکو(7):چندین تکل عالی عملکرد منسجم و خوب در دفاع داشت و چند بار هم از کنار خط به خوبی نفوذ کرد.
    مودریچ(7):مغز متفکر تیم کواچ طراوت همیشگی را در حرکات هجومی نداشت اما بازهم روی اکثر حملات کرواسی نقش مستقیم داشت.
    راکیتیچ(6):زوج مودریچ در این دیدار درخشش خاصی نداشت و زیاد در جریان بازی نبود و یکی دو بار هم توپ را در جریان بازی لو داد.
    پریسیچ(5): به جز چند سانتر خوبش عملکرد ضعیفیدر صحنه های متعدد مخصوصا روی گل اول برزیل با تکل موفقش داشت.
    کواچیچ(4): کاملا در جریان بازی محو بود و عملکرد نامطلوبی داشت جای خود را بروزوویچ داد.
    بروزوویچ(4): نمایش ضعیفی داشت و چندان در جریان بازی نبود.
    اولیچ(7):روی گل اول نقش اساسی داشت. یک موقعیت خوب را از دست داد و چندین نفوذ و سانتر خوب داشت و در مجموع یکی از بهترین بازیکنان کرواسی بود
    یلاویچ(5): خوب تغذیه نشد اما خودش هم نتوانست بازی از تک موقعیت ها استفاده کند.

خداحافظ 24 ابدی

6. کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Raso8L (13th June 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

اسکار : بهترین بازی عمرم را انجام دادم

باید روی مسائل دفاعی در بازی های دیگر بیشتر دقت کنیم
    آی اسپورت - برزیل در شب درخشش نیمار و اسکار به یک پیروزی شیرین در مقابل کرواسی دست یافت.
    اسکار که زننده گل سوم تیمش بود در پایان بازی چنین گفت :"خیلی خوشحالم. فکر می کنم روی هر سه گل موثر بودم. همه چیز برای من رویایی پیش رفت.از اینکه مردم برزیل را شاد کردیم در پوشت خودم نمی گنجم . یکی از بهترین بازی های عمرم را انجام دادم. اما باید روی مسائل دفاعی در بازی های دیگر بیشتر دقت کنیم."
    این ستاره تیم چلسی روی گل سوم خیلی ها را به یاد ضربات کشنده روماریو در جام جهانی 94 انداخت.

خداحافظ 24 ابدی

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

نیکو کواچ: داوری شرم آور بود!

سلسائو از پنالتی که در دقیقه 71 برروی فرد گرفته شده استفاده کرد تا بازی را به سود خودش به پایان ببرد.
    آی اسپورت-نیکو کواچ، سرمربی کرواسی، پس از دیدار تاکید کرد که تصمیمات داوری نقش اساسی در باخت تیمش داشته است و ادعا کرد که با تیمش عادلانه برخورد نشده است.
    سلسائو از پنالتی که در دقیقه 71 برروی فرد گرفته شده استفاده کرد تا بازی را به سود خودش به پایان ببرددر حالی که مربی کرواسی معتقد است در یک صحنه خطا بر روی ایویتسا اولیچ توسط ژولیوس سزار اعلام نشده است.
    سرمربی کروات در این باره اعلام کرد که به نظرش داور ژاپنی بازی را با آنچه او غیر ورزشی خواند خراب کرده است.

او در کنفرانس پس از بازی گفت:" اگر آن صحنه پنالتی بود، پس در واقع ما داریم بسکتبال بازی می کنیم نه فوتبال!شرم آور بود! داور قوانین مختلف داوری داشت یکی برای ما ویکی برای برزیل.با وجود این داوری شرم آور من به بازیکنانم افتخار می کنم. این همان چیزی بود که باید برای کشورشون انجام می دادند.با این بازی که ما نشان دادیم باید به دور بعد برسیم.من به بازی مکزیک و کامرون بسیار امیدوارم."

خداحافظ 24 ابدی

9. 2 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (13th June 2014), bahareh88 (13th June 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

نیمار : شروع خوبی بود بهتر از حد تصورمان

بسیار بسیار خوشحالم. واقعا همه چیز عالی پیش رفت.
    آی اسپورت - برزیل با درخشش نیمار موفق شد تا اولین دیدار خود در جام جهانی را با پیروزی پشت سر بگذارد. در حالی که به گمان بسیاری ، این تیم مستحق پیروزی با اختلاف دو گل نبود. نیمار در پایان بازی چنین گفت :
    از آن چیزی که فکرش را می کردم بهتر شروع کردیم.انتظار پیروز شدن را داشتم اما اینکه دو گل در این بازی بزنم برایم باورنکردنی بود. بسیار بسیار خوشحالم. واقعا همه چیز عالی پیش رفت.
    نیمار در شرایطی که یک کارت زرد ، بخاطر یک برخورد شدید با مودریچ دریافت کرده بود دقایقی بعد موفق شد تا گل مساوی تیمش را به ثمر برساند. وی در نیمه دوم نیز روی یک پنالتی مشکوک گل دوم سلسائو را وارد دروازه کرواسی کرد تا تیمش در مسیر پیروزی قرار بگیرد.

خداحافظ 24 ابدی

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

ناراحتی چیچاریتو از نیمکت نشینی مقابل کامرون

پیش از این سرمربی مکزیک اعلام کرده بود که جووانی دوس سانتوس را در دیدار ال تری مقابل کامرون فیکس خواهد کرد
    آی اسپورت-خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو،مهاجم منچستر یونایتد، گفت که به هیچ وجه دوست ندارد در جام جهانی روی نیمکت مکزیک قرار بگیرد.
    او به خبرنگاران گفت:"تا حالا به نشستن روی نیمکت فکر نکرده ام و هیچ وقت هم دوست ندارم نیمکت نشین بشوم و باور کنید از این که خیلی از مردم به من ذخیره طلایی می گویند خسته شده ام.من فوتبالیسیتی هستم که وقتی هم که به عنوان یار اصلی بازی کرده ام تاثیر خودم را گذاشته ام."
    این مصاحبه پس از آن اعلام شد که میگوئل هررا، سرمربی مکزیک، اعلام کرد که جووانی دوس سانتوس را در دیدار ال تری مقابل کامرون فیکس خواهد کرد و چیچاریتو نیمکت نشین خواهد شد.با این وجود این ستاره اعلام کرده که قصد مشکل سازی برای تیم ملی کشورش را ندارد و از هر بازیکنی که بازی کند حمایت خواهد کرد.
    هررا پیش از این اعلام کرده بود که اوربی پرالتا مهاجم اول تیمش در جام جهانی خواهد بود با این وجود هرناندز می گوید که قصد نا امید شدن را ندارد و از هر فرصتی که داشته باشد استفاده خواهد کرد.
    او گفت:"هیچ گاه نا امید نمی شوم رویاهایی دارم که می خواهم به آنها دست پیدا کنم و برای رسیدن به آنها خواهم جنگید."

خداحافظ 24 ابدی

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    نیکو کواچ: تصمیم داور مضحک بود

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی در نشست خبری به شدت از تصمیمات نیشیمورا داور ژاپنی این دیدار انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از برزیل، نیکو کواچ که تیمش در دیدار افتتاحیه جام جهانی مقابل میزبان رقابتها با نتیجه 3 بر یک تن به شکست داد در نشست خبری ابتدا درباره عملکرد داوری گفت: من به تیم برزیل تبریک میگویم. معتقدم بازیکنان من در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشتند و برابر حریفی به این بزرگی نمایش قابل قبولی از خود ارائه دادند. فکر میکنم تماشاگران و بینندگان همه صحنه پنالتی را دیدند. من کاری به پنالتی که علیه تیم ما گرفته شد ندارم. هرچند همه در استادیوم و در خانههایشان دیدند که پنالتی برزیل به هیچ وجه درست نبود.
    وی ادامه داد: دو تیم بازی خوبی انجام دادند اما داور با تصمیمش ما را ناامید و ناراحت کرد. البته نباید کسی را مقصر بدانیم. من به شاگردانم به دلیل این نمایشی که از خود ارائه دادند افتخار میکنم. ما مقابل برزیل هوشمندانه و بسیار تاکتیکی کار کردیم. شاگردانم شایسته حضور در مرحله بعدی رقابتها هستند.
    سرمربی تیم ملی کرواسی که تیمش پیروزی یک بر صفر را با شکست 3 بر یک عوض کرد، در پاسخ به این سوال که آیا نگران این مسئله نیست که مشکلات داوری در بازی بعدی نیز تکرار شود گفت: برزیل مدعی اصلی این جام به شمار میرود و من علاوه بر قدرت برزیل پیشبینی کرده بودم که در بازی افتتاحیه با مشکلات داوری نیز رو بهرو شویم. من پیش از این در کارگاه داوری فیفا هشدار داده بودم که شرایط قضاوت در بازی اول این گونه نشود. من به برزیل احترام میگذارم اما معتقدم که ما شایسته کسب یک امتیاز بودیم.
    کواچ در ادامه سخنان خود باز هم تیم داوری را مورد انتقاد قرار داد و گفت: ما در این بازی واقعا فوتبال بازی کردیم. قانون میگوید فوتبال برای همه یکسان است. شعار فوتبال احترام است و این احترام باید بر ای هر دو تیم باشد. نمیخواهم داور را مقصر بدانم اما تصمیم او بسیار مضحک بود. با این حال زندگی ادامه دارد.
    سرمربی کرواسی در پاسخ به این سوال که آیا اعتقاد دارید برزیل به عنوان میزبان از داوری سود برد گفت: به نظر من برزیل نیاز به کمک داور ندارد. آنها تیم قدرتمندی هستند و من بار دیگر تاکید میکنم که نمیخواهم داور را مقصر این باخت بدانم.
    کواچ درباره شرایط فنی بازی نیز گفت: برزیل در این بازی فشار بسیار زیادی بر ما وارد کرد. فکر میکنم توانستیم با شهامت و هوشمندی فشار آنها را تحمل کنیم.
    سرمربی کرواسی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره تاکتیکی که او از آن صحبت میکرد، گفت: بازی کردن مقابل تیمی با کیفیت برزیل بسیار دشوار است. همان طور که من گفتم و شما نیز پذیرفتید باز هم میگویم که ما مستحق نتیجه بهتری بودیم. بعد از این که گل دوم را دریافت کردیم از حریف بهتر بازی کردیم اما باز هم میگویم که برگشت به بازی در آن شرایط و مقابل تیمی مانند برزیل بسیار سخت بود. بازی بعدی برای ما اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. به نظرم میتوانیم از دو بازی بعدی امتیازهای لازم را کسب کنیم. من 23 بازیکن با کیفیت در اختیار دارم. امروز در دفاع خوب بودیم و در بازیهای بعدی میتوانیم در دو بازی بعدی در حمله هم خوب باشیم و به حریفان فشار بیاوریم
    .

13. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bahareh88 (13th June 2014), Raso8L (13th June 2014)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    ترکیب مکزیک و کامرون اعلام شد / چیچاریتو روی نیمکت

دو تیم مکزیک و کامرون دومین دیدار جام بیستم را تا دقایقی دیگر برگزار میکنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دومین دیدار جام بیستم تا دقایقی دیگر بین دو تیم مکزیک و کامرون برگزار می شود.
    ترکیب دو تیم برای این دیدار اعلام شد که نکته جالب توجه نیمکتنشینی خاویر هرناندز در این دیدار است.
    مکزیک: اوچوآ- آگوئیلار – لایون- مورنو – رافائل مارکس- رودریگس – هررا- واسکوئس – جیوانی دوس سانتوس- پرالتا و اندرس گواردادو
    کامرون: ایتانجه- دوگئو- بنویت اوسو اکوتو- آلکساندر سانگ- انکولو- چدجو- امبیا- انوه- ساموئل اتوئو- موکاندجو و چوپو موتین
    گ

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    3تا گل زدن هر ستاشو داور افساید گرفت عجب بازی شده!!!
    ولی عشق است تیم ملی والیبال خودمون مطمئنا بیشتر بچه ها دارن والیبال میبینن!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

16. 2 کاربر مقابل از bahareh88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (13th June 2014), shabnam12-8 (14th June 2014)

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین