رضا نورمحمدی در گفت وگویی، در پاسخ به سؤالی که چه اتفاقی افتاد که در پرسپولیس ماندنی شدید، گفت: پوشیدن پیراهن پرسپولیس همیشه برای هر بازیکن افتخار است و من هم خدا را شکر می کنم که باز هم می توانم امسال هم در خدمت پرسپولیس باشم البته آن موقع که گفتند به من نیازی ندارند من حرفی نزدم و باز هم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کردم.

وی افزود: اما اصل ماجرا این بود که سه ساعت رودرروی علی دایی نشستیم و در جلسه ای رودررو همه حرف ها را زدیم و همه چیز را تمام کردیم. صحبت های لازم انجام شد و حالا امیدوارم که در سه جام امسال بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

نورمحمدی ادامه داد: وقتی قسمت یک بازیکن این است که از یک تیم جدا نشود، نمی شود کاری کرد در جلسه ما و دایی اتفاق خاصی نیفتاد فقط سرمربی پرسپولیس حرف هایش را به ما زد البته ما قبل از اینکه خبر جدایی مان رسانه ای شود هیچ صحبتی رو در رو با دایی نکرده بودیم. چون دایی به مسافرت رفته بود اما بالاخره قسمت شد در جلسه ای دایی را ببینیم که به توافقات لازم رسیده ایم. امیدوارم که بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

وی در پایان درباره ترافیک خط دفاعی و احتمال نیمکت نشینی مجددش گفت: ما سه جام داریم که مطمئن باشید به هر نحوی که بتوانم به پرسپولیس کمک می کنم. باور کنید اگر در این تیم نبودم باز هم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کردم. من خیلی خوشحالم که به همراه نوری که واقعا برای پرسپولیس تاثیرگذار بوده در جلسه ای با دایی همه مسائل را حل کردیم و خدا را شکر در خدمت این تیم هستیم. ای کاش زودتر با علی آقا حرف می زدیم.