ايراندوست:بايد به مربيانداخلي فرصت و امکاناتداد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ايراندوست:بايد به مربيانداخلي فرصت و امکاناتداد

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

ايراندوست:بايد به مربيانداخلي فرصت و امکاناتداد

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي ميگويد اگر امکانات و فرصت کافي در اختيار مربيان داخلي قرار گيرد ميتوانند به رشد فوتبال ايران کمک کنند.

نصرت ايران دوست در مورد آخرين وضعيت تيم فوتبال ملوان، اظهار کرد: در اين فصل باشگاه کار سختي را داشت، 17 تن از بازيکنان قراردادشان تمام شده بود و تمديد قرارداد آنها کار دشواري بود.

به گزارش ايسنا، او ادامه داد: ما با نفراتي که مدنظر داشتيم صحبت کرديم و با چند تن از آنها نظير مازيار زارع، سيد جلال رافخايي و احمد آهي توافق کرديم. البته راه براي کساني که ميخواستند تيم را ترک کنند نيز باز بود و فشاري به آنها نياورديم.

ايراندوست در در مورد تغيير و تحولات در مديريت باشگاه ملوان بندر انزلي نيز، خاطر نشان کرد: من چندان وارد جزئيات اين اتفاقات نشدم. وظيفه اصلي من در بخش فني است و اين تغييرات در فعاليت من خللي ايجاد نکرد.

او در بخش ديگري از صحبتهاي خود در مورد تيم ملي فوتبال ايران نيز، اظهار کرد: خوشبختانه کيروش به صورت کامل به تيم اشراف دارد و قطعا در جام جهاني بازيهاي متفاوت از آنچه را که ديدهايم از تيم ملي شاهد خواهيم بود.

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي با بيان اين که همه بايد در مورد تيم ملي واقع بين باشيم، تصريح کرد: نبايد فراموش کنيم که در جام جهاني با سه تيم قدرتمند همگروه هستيم و با آن که همه ما تيم ملي خود را دوست داريم ، ولي بايد آماده رويايي با اين سه تيم قوي باشيم.

او در مورد صحبتهاي مطرح شده درباره تمديد قرارداد کارلوس کيروش نيز گفت: همان طور که مربيان غير ايراني وقتي وارد فوتبال ما ميشوند مورد حمايت قرار ميگيرند و به آنها کمک ميشود بايد همين امکانات نيز در اختيار مربيان داخلي هم قرار گيرد.

ايراندوست تصريح کرد: مطمئن باشيد اگر امکانات و فرصت کافي در اختيار مربيان داخلي باشد، ميتوانند به رشد فوتبال ايران کمک کنند. مربيان ايراين با فوتبال آشنا هستند و بر خلاف آنچه که گفته ميشود همه مربيان ايران سنتي نيستند.

او خاطر نشان کرد: ما مربياني را داريم که اتفاقات به روز هستند و ميتوانند به خوبي تيم ملي را اداره کنند، به شرط اين که امکانات و فرصت کافي در اختيار آنها قرار گيرد.

2. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash 1990 (13th June 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    مربیان خوب ایرانی خیلی خیلی معدود هستن

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی