کریمی: به قولشان عمل کنند گزینه اولم تراکتورسازی است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کریمی: به قولشان عمل کنند گزینه اولم تراکتورسازی است

 1. #1


  محل سکونت
  ســـــــــاریــــ
  نام واقعی
  reza
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  1,115
  تشکر
  5,167
  تشکر شده 9,306 بار در 2,104 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک

  کریمی: به قولشان عمل کنند گزینه اولم تراکتورسازی است


  پای تلویزیون برای تیم ملی دعا میکنم/ اول طرفدار ایرانم، بعد آرژانتین
  کریمی: به قولشان عمل کنند گزینه اولم تراکتورسازی است/ شانس من بود که در جامجهانی نباشم
  هافبک سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: این شانس من بود که در جامجهانی نباشم، حالا هم فرقی نمیکند و برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.
  مهدی نفر- به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی علیرغم اینکه در لیست تیمملی در جام جهانی برزیل جایی ندارد اما خیلیها معتقدند که این بازیکن با تجربهاش میتوانست به تیم در جامجهانی کمک کند از همین رو دقایقی با این بازیکن درباره آخرین وضعیتش برای فصل آینده، گفتوگو با مسئولان تراکتورسازی، پیشنهاد خارجیاش و جام جهانی 2014 برزیل گفتوگویی انجام دادیم که در زیر میخوانید.
  فارس: آقای کریمی مدتی است از شما خبری نیست، کجایید؟  مثل همه مردم زیر آسمان آبی خدا زندگی میکنم، تمرینات اختصاصی خودم را دنبال میکنم و از تلویزیون بازیهای جام جهانی را میبینم، بالاخره ما هم باید استراحت کنیم.
  فارس: خیلیها دوست دارند مقصد بعدی جادوگر را بدانند.


  همهچیز دست خداست، الان همه در تکاپوی موفقیتهای والیبالیستها و فوتبال جام جهانی هستند چرا اینقدر برای من عجله دارید، مطمئن باشید ما هم یک تصمیمی میگیریم و مشکل خاصی وجود ندارد.
  فارس: شنیده میشود به تراکتوریها قول دادهاید.
  ببینید من ابتدا باید این را اعلام کنم که یک سال خوب را در تراکتورسازی داشتم، از همهچیز مهمتر برخورد هواداران فهیم و خونگرم تراکتورسازی با من بود که هنوز هم به من زنگ میزنند و به من لطف دارند. من هیچوقت نمیتوانم خوبی آنها را فراموش کنم اما موضوع قول به نظر من باید شفاف برای مردم اعلام شود.
  فارس: ماجرا چه بوده؟


  وقتی رسول خطیبی به تهران آمد با او صحبت کردم، به او گفتم هواداران تراکتورسازی شاهدند که من در یک سال گذشته هرچه در توان داشتم برای تراکتورسازی انجام دادم و کم نگذاشتم، هیچ منتی هم نیست، طبق قراردادم به آن پایبند بودم و کار خاصی نکردم اما باشگاه هم نباید در قبال این کارها به تعهدات خود عمل میکرد؟
  فارس: یعنی این اتفاق نیفتاده؟


  نه، در صحبتی که با خطیبی داشتم ایشان به من گفت ظرف شنبه و یکشنبه هفته جاری مشکل تو را حل میکنم، یعنی همهچیز درخصوص مذاکره من با تراکتورسازی منوط بر این بود که باشگاه تراکتور به تعهدات خود عمل کند آن وقت من هم سر حرفم هستم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
  فارس: یعنی شرط گذاشتهاید دیگر؟
  شرط نیست، صحبتی بود که با خطیبی انجام دادم و گفتم باشگاه به تعهدات خودش عمل کند من هم که در این یک سال از هزاران هوادار تراکتورسازی بدی ندیدم. مینشینم پای میز مذاکره با آنها حرف میزنم اما دوست دارم همهچیز طبق قرارداد جلو برود پس همهچیز بین من و تراکتور منوط به قول خطیبی است، او گفت روز شنبه یعنی امروز و یا یکشنبه مشکل تو را حل میکنم، اگر این اتفاق افتاد من هم مرد و مردانه سر حرفم هستم و مشکلی ندارم و گزینه اولم برای مذاکره تراکتورسازی است. خوبیها و خاطرات زیادی از ورزشگاه یادگار دارم، از هوادارانی که همیشه من را شرمنده خودشان کردند.
  فارس: باشگاه باید چه تعهداتی در قبال شما انجام دهد؟


  نه زیاد میخواهم نه کم، طبق قرارداد خواستار این شدم که باشگاه به تعهداتش عمل کند بعد هم من سر قولم هستم و پای میز مذاکره مینشینم و این یک افتخار است که دوباره بتوانم به هواداران فهیم تبریزی خدمت کنم، در فصل گذشته هرچه در توان داشتم به نمایش گذاشتم حالا خوب یا بد، این هواداران هستند که باید درباره من نظر بدهند و هیچوقت هم سعی نکردم راجع به برخی مسائل و مشکلات حرف بزنم.
  فارس: به نظر پیشنهاد بدی نمیآید.
  روراست و شفاف حرفهایم را زدم، نمیخواهم هیچچیزی پشت پرده باشد. وقتی همهچیز مشخص است و من هم همواره با هواداران تبریزی و تیمهایی که در آن بازی کردهام مانند هواداران پرسپولیس روراست حرفم را زدم چرا باید همهچیز را پنهان کنم به همین دلیل شفاف همهچیز را به شما میگویم تا همهچیز را مردم بدانند.
  فارس: پس سر حرفتان هستید؟


  بله، این تعهدی بود که من و خطیبی با یکدیگر داشتیم و انشاءالله اگر تراکتوریهای به آن عمل کنند من هم با کمال میل با آنها پای میز مذاکره مینشینم و دیگر همهچیز دست خدا است اما به نظرم به خاطر جام جهانی شاید کمی این موضوع دیر و زود شود ولی این موضعگیری من است.
  فارس: راستی ماجرای پیشنهاد خارجی چیست؟


  اجازه بدهید درباره این موضوع حرفی نزنم تا وقتی مذاکراتم با یک تیم قطعی نشده اهل این حرفها و مصاحبه نیستم الان هم با توجه به صحبتهایی که با خطیبی داشتم حرفم را زدم الان همه باید به فکر جام جهانی باشیم.
  فارس: خب ما هم درباره جام جهانی از شما سوال میکنیم، گروه ایران میگویند آسان است.


  مثل اینکه ما به جام جهانی رفتهایم، ما گروهبندی آسان نداریم، اگر اشتباه نکنم از بین 105 تیم خوب جهان که الان هر کدام در این فوتبال سرمایهگذاریهای کلانی میکنند 32 تیم به جام جهانی آمدهاند و فقط پرچم 32 کشور در برزیل بالا میرود پس مطمئن باشید تیم ضعیف به جام جهانی نرفته، حتما آنهایی که کار کردهاند و زحمت کشیدهاند به جام جهانی آمدهاند بالاخره جام جهانی اسمش روی آن است و همهچیز مشخص است.
  فارس: شانس صعود داریم؟


  در جام جهانی هیچکس نمیتواند قول بدهد که این تیم یا آن تیم صعود میکند پس قولی نداریم، شما به بازیهای اول جام جهانی دقت کنید، روی کاغذ خیلیها فکر میکردند که اسپانیا بتواند با یک نتیجه خوب مقابل هلند به عنوان تیم اول صعود کند چه کسی روی کاغذ فکر میکرد اسپانیا 5 گل از هلند بخورد، فوتبال غیر قابل پیشبینی است و همین اتفاقات غیرمنتظره است که آن را زیبا و شاید برخی اوقات برای هواداران تلخ کرده است.
  فارس: پس پیشبینی نمیکنید؟
  اگر بخواهیم روی کاغذ پیشبینی کنیم همه آنها میشود بهانه، شما شب گذشته بخشی از واقعیت فوتبال را دیدید، اسپانیا با تیمی که داشت خیلی از کارشناسان اعلام کردند که این تیم بدون باخت به فینال جام جهانی میرسد چون اسپانیا واقعا تیمی کامل و خوب بود اما فوتبال که میگوییم قابل پیشبینی نیست روی دیگر خود را نشان داد و گفت نمیتوان همهچیز را روی کاغذ پیشبینی کرد، همیشه قبل از بازیها حرف و حدیث بوده اما کسی و تیمی در جام جهانی موفق میشود که 6دانگ تمرکزش به بازیها باشد البته در جام جهانی کار نشد هم
  نداریم علیرغم اینکه حرف و حدیث است.
  فارس: این حرفتان با بازیکنان تیمملی هم بود؟


  بله، به نظر من بچهها باید بدون ترس و استرس هرچه دارند در 3 بازی مقابل نیجریه، آرژانتین و بوسنی به نمایش بگذارند، فوتبال بالا و پایین دارد، مطمئن باشید تیمی که در زمین زحمت بکشد دست خالی بیرون نمیآید، خیلی وقت بوده که از این اتفاقات در فوتبال ما افتاده و درس خوبی هم به تیمها و علاقهمندان به فوتبال داده است پس به نظرم بچهها به هیچچیزی نباید توجه کنند جز 270 دقیقه حساس در بزرگترین رویداد جهان.
  فارس: خیلی از کارشناسان معتقدند جای شما در این مسابقات در میانه زمین خالی است نظرتان چیست؟


  این دیگر دست من نیست که به جام جهانی بروم، اگر من نیستم بالاخره دوستانم هستند که با صلاحدید کادرفنی انتخاب شدند. ان شاءالله آنها با قدرت بازی میکنند و با افرادی که روی نیمکت هستند یک دل و همقسم برای موفقیت تیمملی میجنگند، قطعا آنهایی که شایسته بودند در لیست 23 نفر قرار گرفتهاند و آنها فرصت دارند تا خود را به جهانیان نشان دهند، امیدوارم که این بچهها بهترین عملکرد خود را داشته باشند.
  فارس: و اما غیبت شما؟


  من قطعا پای تلویزیون مینشینم و برای بازیکنان تیمملی دعا میکنم اما بازیکنان هیچ استرسی نباید داشته باشند، خیلی قوی و محکم باید قدرت مقابله با هر بازیکنی را داشته باشند، این باید در دستور کار بچهها باشد.
  فارس: اما بالاخره بازی با بهترینهای جهان استرس خاص خودش را دارد.


  من هم نگفتم که ندارد اما کسی موفق است که دست و پایش نلرزد و به این استرس غلبه کند، بالاخره ما باید قبول کنیم جزو 32 تیم برتر جهان هستیم و باید فوتبال ایرانی را به نمایش بگذاریم، انشاءالله بتوانیم یکی از پدیدههای جام جهانی باشیم، من باز هم میگویم فوتبال قابل پیشبینی نیست.
  فارس: با این حرفها یعنی هیچکس نباید از مسی هم ترس داشته باشد؟


  دفعه گذشته به خودتان گفتم، مسی دو پا، دو دست، دو چشم و یک مغز دارد، از کره دیگر نیامده، شما به بازی دیشب اسپانیا توجه کنید، اسپانیا انباری بود از بازیکنان مستعد و ستارههای بزرگ تا آنجایی که یادم است این همه ستاره اینطور کنار هم قرار نگرفته بودند به غیر از یک مهاجم این تیم بقیه در دورههای قبلی با هم بازی کرده بودند و خیلی خوب همدیگر را میشناختند اما چه بلایی سر اسپانیا آمد، آرژانتین هم همین موضوع در قبالش صدق میکند، آنها آرژانتین هستند و ما هم ایران که میخواهیم از آبروی خود دفاع کنیم، کار سخت است اما باید بچهها زحمت بکشند.
  فارس: به نظر شما شب گذشته اسپانیا شایسته باخت با 5 گل به هلند بود؟


  خوشبینترین کارشناسان این فکر را نمیکردند، البته هر 5 گل هلند روی اشتباهات اسپانیاییها در خط حمله، دفاع و هافبک بود، به نظرم تا به امروز اسپانیا در بازیهای خود در جام جهانی اینطور تحقیر نشده بود و این یکی از سختترین شکستهای قهرمان جهان و بازیکنانی در سطح بالا بود، کدام کارشناس فکر این نتیجه را میکرد؟
  فارس: فکر میکنید چه تیمی قهرمان جام جهانی میشود؟


  کار کمی پیچیده شده و قهرمان خیلی سخت به هدفش میرسد، البته من یک نیمه از بازی برزیل را دیدم نمیشود با یک نیمه و در بازی اول درباره برزیل هم نظر داد هر دو تیم خوب کار کردند و حالا آنطوری که گفته میشود روی اشتباه داور، برزیل به گل برتری خود رسید، ما باید بایستیم تا تیمها کمی بیشتر جا بیفتند و بیشتر بازی کنند سپس دربارهشان نظر بدهیم، الان خیلیها میگویند شاید اسپانیا شانسی نداشته باشد اما همین تیم به یکباره به فینال جام جهانی میرسد، پیشبینی خیلی سخت است.
  فارس: پس هلند چه میشود؟


  از همین امروز هلند که 5 گل به اسپانیا زد خیلیها میگویند قهرمان جام جهانی است اما من میگویم هلند روی اتفاقها و مخصوصا اشتباهات داوری اسپانیاییها 5 گل زد، اشتباه فردی در جام جهانی یعنی مرگ، بازیکنان ما هم آن را بدانند، همه میدانند اختلاف فوتبال هلند و اسپانیا 5 گل نیست اما بازی فوتبال است و پیشبینی آن خیلی سخت، فوتبال غیرقابل پیشبینی است و هر دقیقه و ثانیه آن اتفاقات زیادی در آن میافتد، اینها مسئلهای است که باید تیمملی ما با تفکرات کادرفنیاش آنها را رعایت کند.
  فارس: نظر شما درباره اولین بازی تیمملی با نیجریه چیست، خیلیها میگویند تکلیف ما با این بازی روشن میشود؟


  همیشه اولین بازیها در جام جهانی سختی خاص خودش را دارد، هلند فکر نمیکرد آنطور اسپانیا را ببرد و اسپانیا هم فکر نمیکرد آنطور از هلند شکست بخورد، بدون شک بازی اول شرایط خاصی دارد اما در روند حرکتی یک تیم در جام جهانی تاثیرگذار است، به نظرم بچههای ما در بازی اول خیلی باید محکم و قلدر بازی کنند، حالا هر تیمی میخواهد جلوی آنها بایستد، البته ما در زمین نیستیم که این حرفها را میزنیم چون
  واقعا بازی در میدان جام جهانی سخت است.


  فارس: آن هم مقابل نیجریه؟
  در فوتبال نیجریه و آفریقاییها قدرت بدنی حرف اول را میزند علیرغم اینکه آفریقاییها بازیکن تکنیکی آنچنانی ندارند اما 95 درصد آنها قدرت خود را به جای تکنیک به حریفان دیکته میکنند، ما اگر بتوانیم مقابل نیجریه به امتیاز برسیم، کارمان خیلی راحتتر میشود و به بازی آینده با انگیزه بیشتر نگاه میکنیم، من مطمئن هستم همه به دنبال این هدف هستند.
  فارس: بازی با آرژانتین چطور؟


  آرژانتین نیاز به تعریف و تمجید من ندارد، آنها کلکسیون بازیکنان را در تیمملیشان دارند اما اگر آنها آرژانتیناند ما هم ایرانیم، باید با قدرت مقابل آنها قرار بگیریم، کارمان سخت است اما مطمئن باشید آنها هم با توجه به اینکه شناخت صددرصدی از فوتبال ما ندارند استرس کوچکی خواهند داشت، خیلی منطقی و با تمرکز میتوانیم ستارههای آرژانتین را خنثی کنیم البته باید دو برابر همیشه تلاش کنیم.
  فارس: شما طرفدار چه تیمی هستید؟


  من طرفدار تیمملی ایران هستم.
  فارس: بعد از ایران؟


  من اول طرفدار تیمملی ایران هستم و بعد طرفدار تیمملی آرژانتین البته دوست دارم آرژانتین مقابل ما متوقف شود، نمیدانم این اتفاق میافتد یا نهاما بچهها هرچه در توان دارند باید به نمایش بگذارند، بالاخره آرژانتین و آلمان هیچوقت به باخت فکر نمیکنند اما من بعد از ایران امیدوارم که آرژانتین به هدفش برسد. بچهها میتوانند با یک نتیجه خوب هم شرایط را برای موفقیتهای آینده خود مهیا کنند و هم دل مردم را شاد کنند. البته باید در حد معقول از تیمملی انتظار داشته باشیم چون شب گذشته ما درسی از باری اسپانیا و هلند گرفتیم که به درد آینده فوتبال ما میخورد.
  فارس: دوست داشتید در این بازیها به میدان میرفتید؟


  دوست داشتم جام جهانی برزیل را تجربه میکردم اما نظر مسئولان تیمملی روی من نبود الان وقت این حرفها نیست که چرا این فرد و یا آن فرد در تیمملی نیست، الان وقت آرامش برای کاروان تیمملی است تا در 3 بازی آینده بتوانند مقابل حریفان با قدرت ظاهر شوند، ما اگر بتوانیم در بازی اول نتیجه بگیریم به نظرم امیدواریم اما دیدارهایی در جام جهانی برگزار میشود که به نظرم هر کجای دنیا آن را پیشبینی کنند اما باز هم غیرقابل پیشبینی است.
  فارس: ماجرای پیشنهاد باشگاه ملوان به شما چیست؟


  ملوان تیمی ریشهدار است من هر وقت در انزلی بازی کردم آنها نهایت احترام را به من داشتهاند. از قبل صحبتهایی با ملوانیها داشتم و همه چیز منوط به جلسه حضوری شد. آنها هواداران خوبی دارند.
  فارس: و حرف پایانی؟


  از صمیم قلب امیدوارم بچههای تیمملی و کاروان ما از برزیل دست پر بیرون بیایند همینکه جزو 32 تیم برتر جهان بودیم خودش یک افتخار است و این شانس من بود که نصیبم نشد تا در مقابل 3 حریفمان به میدان بروم، من هم اگر بودم مثل همین بچهها بودم و فرقی نداشت اما حالا که نیستم برای همه بازیکنان تیمملی آرزوی موفقیت دارم، همه بازیکنان حریف که شاید در جام جهانی خیلی حرفهای هم باشند با توجه به تلاش و غیرت بازیکنان خوب ما قابل کنترلاند و ما باید بدون ترس و ششدانگ خود را برای 3 بازی در جام جهانی آماده کنیم، چه بسا آرژانتین مقابل ما به مشکل بخورد و ما سپس میتوانیم با نتیجه خوب مقابل دو تیم دیگر شاید شانس صعود پیدا کنیم، فوتبال قابل پیشبینی نیست و همیشه آن چیزی که روی کاغذ پیشبینی و مینویسند درست درنیامده اما من همینجا هم باید موفقیت والیبالیستهای خوب کشورمان را که به جامعه ورزش روحیه دادند تبریک بگویم و به نظرم این یک افتخار بزرگ است که در یک رشته تیمی برزیل پرآوازه را پشت سر گذاشتیم.
  ویرایش توسط RUDMEHR K : 14th June 2014 در ساعت 16:41
  همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
  یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
  به خریت زدنو قبول دروغا
  یه وفتایی معنای دوست داشتنه
  خنده ها برا تو
  غصه ها برا من
  با اینکه نداشتی حوصله برا من
  میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
  میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
  من همونم که بودم اسیرت
  شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
  دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
  ولی تو آروم تو تخت کثیفت

 2. 3 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (14th June 2014), Con$tan†!N (14th June 2014), oscar (14th June 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  s fun
  نام واقعی
  محمدرضا
  استاتوس
  پرسپولیس یعنی زندگی
  شغل و حرفه
  دیوونه ی پرسپولیس
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Chelsea | NetherLand
  نوشته ها
  2,882
  تشکر
  9,423
  تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  فدایی داری داش علی!  خداحافظ 24 ابدی


 4. 2 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (14th June 2014), Con$tan†!N (14th June 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا