اطمينان دارم تيم ملي ايران صعود ميکند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اطمينان دارم تيم ملي ايران صعود ميکند

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

اطمينان دارم تيم ملي ايران صعود ميکند

سفير ايران در برزيل با بيان اينکه اطمينان دارد تيم ملي ايران به مرحله بعدي جام جهاني صعود ميکند، گفت: چشمان باز مردم ايران نظارهگر شما هستند و دلهاي آنها که دلهاي پر از اميد هست با شما همراه خواهد بود.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، قانعزاده سفير ايران در برزيل در مراسم نيمه شعبان که با حضور مليپوشان، کادر فني و مسئولان فدراسيون برگزار شد، گفت: در ابتدا اين عيد بزرگ را به همه شما عزيزان تبريک ميگويم و از اينکه در جشن بزرگ نيمه شعبان در کنار شما هستيم، جاي خوشحالي دارد.وي اضافه کرد: براي من به عنوان سفير باعث افتخار است که از طرف دولت جمهوري اسلامي ايران امشب ميزبان شما عزيزان، ورزشکاران و محبوبان دل ملت ايران باشم. همچنين بسيار مسرورم فرصتي دست داد تا از نزديک با کارلوس کيروش آشنا شوم و همچنين دوستان عزيزم کفاشيان، محمدنبي و مقدس و ديگر عزيزان را از نزديک در برزيل ببينم.
    سفير ايران در برزيل خاطرنشان کرد: آنچه بدست آمده، در سايه عنايت حق تعالي و در پرتو مديريت هدفمند، کارآمد و پوياي کيروش و با تلاش و کوشش جوانمردانه شما ورزشکاران عزيز و همدلي اعضاي فدراسيون فوتبال به ويژه کفاشيان و البته با دعاي خير ملت ايران حاصل شده است.وي ادامه داد: همه شما ميدانيد در ورزش پهلواني، جوانمردي، آزادگي، تخصص، تعهد و شجاعت جوهره اين ورزش را تشکيل ميدهد. فکر ميکنم در ورزش قهرماني شما به تاسي از اين آموزهها که آموزه‎هاي اسلامي است، در بازگشت به ميهن اسلامي حامل کاپ اخلاق و جوانمردي خواهيد بود.قانعزاده در ادامه تاکيد کرد: اطمينان دارم آنچه چيزي که پيش بيني شده، انشاءالله تحقق پيدا ميکند و تيم ملي ايران به مرحله بعدي صعود خواهد کرد. البته من متخصص نيستم اما احساس دروني من هم چنين چيزي را طلب مي‎کند و به همين خاطر سفارت جمهوري اسلامي ايران برنامهريزيهايي براي مرحله بعد از مقدماتي کرده است تا در کنار شما و همراه ملت بزرگ ايران نظارهگر افتخار آفريني شما باشيم.وي در ادامه خاطرنشان کرد: چشمان باز مردم ايران نظارهگر شما هستند و دلهاي آنها که دلهاي پر از اميد هست با شما همراه خواهد بود. اطمينان دارم با توجه به تقارن اين شبهاي بزرگ و ولادت با سعادت منجي عالم بشريت ما به آن چيزي که آرزو ميکنيم، خواهيم رسيد. من از شما عزيزان درخواست ميکنم آرزوهاي بلند در اين شب داشته باشيد تا انشاءالله شاهد بازيهاي غرورآفرين شما باشيم.سفير ايران در برزيل در ادامه در خصوص کارهايي که سفارت ايران در برزيل انجام داده، يادآور شد: قصدم اين بود گزارش چند دقيقهاي از کارهاي سفارت انجام داده، بگويم که در سه جمله در زمينه امنيت، مسائل فرهنگي و آسايش هموطنان خلاصه ميکنم. در زمينه امنيت، بنده طي چهار ماه گذشته از سوي سفارت جمهوري اسلامي ايران با مسئولان عالي رتبه ايالاتي ديدارهاي مختلفي را برگزار کردم و درخواست داشتم شرايط ويژهاي براي تيم ملي ايران در نظر بگيرند.وي افزود: در خصوص مسائل فرهنگي، مقرر شده است در سه شهري که تيم ملي ايران در آنجا مسابقه برگزار ميکند، هفته فرهنگي خواهيم داشت. نمايشگاه صنايع دستي و جاذبههاي گردشگري از ايران نيز به نمايش گذاشته خواهد شد. شما نيز اگر فرصت پيدا کرديد بازديدي هم از آنجا داشته باشيد.قانعزاده در پايان در خصوص آسايش ايرانياني که به برزيل سفر کردهاند، گفت: برهمين اساس پست کنسولي 24 ساعته را فراهم کرديم تا قلب پرسنل سفارت جمهوري اسلامي ايران همراه شما و در خدمت شما باشد. بنده هم به عنوان نماينده دولت تا پايان اين رقابتها در خدمت شما خواهيم بود. آرزو ميکنم سربلند و پيروز باشيم و شاهد موفقيت شما در اين جام جهاني باشم. سفير ايران در پايان اين ميهماني به رسم يادبود هدايايي براي کيروش، کفاشيان، نبي و بازيکنان تيم ملي اهدا کرد.سفير ايران در برزيل در پايان صحبتهايش هدايايي را به رسم يادبود به مديران تيم ملي، کارلوس کيروش و اعضاي کادرفني و بازيکنان اين تيم اهدا کرد که تصاوير آنها را در زير ميبينيد:

زندگی جاریست...

2. 5 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (15th June 2014), ayeh$ (15th June 2014), bahareh88 (15th June 2014), SaRiNa-10 (15th June 2014), shabnam12-8 (15th June 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده