مکاني: يک درصد هم به نيمکت نشيني فکر نمي کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مکاني: يک درصد هم به نيمکت نشيني فکر نمي کنم

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

مکاني: يک درصد هم به نيمکت نشيني فکر نمي کنم

سوشا مکاني بعد از جا ماندن از کاروان تيم ملي بلافاصله مذاکرات خودش را براي پيوستن به پرسپوليس آغاز کرد و جزو اولين نفراتي بود که رسما عضويت سرخپوشان پايتخت را پذيرفت.

چطور شد تصميم گرفتي با پرسپوليس وارد مذاکره شوي؟
    با آغاز فصل نقل و انتقالات با چند پيشنهاد روبرو شدم که يکي از اين تيمها پرسپوليس بود. من هم يک مشاور امين دارم که معمولا بدون گفتگو با او هيچ تصميمي نمي گيرم. موضوع را با اين فرد امين درميان گذاشتم و پس از چند ساعت بحث به اين نتيجه رسيدم که در شرايط فعلي بهترين گزينه پرسپوليس است.

حالا خوبه مثل خيلي ها ادعا نمي کني از بچگي پرسپوليسي بودي و ...؟
    بحث علاقه به پيراهن تيمي که بر تن مي کني يک طرف قضيه است و بحث آينده کاري طرف ديگر ماجرا است که من هم به تيم بزرگ و پرطرفدار پرسپوليس علاقه مند بودم ولي اين تصميم براي انتخاب تيم فصل آينده ام کاملا با مطالعه انجام شد.

اتفاقا خيلي ها مي گويند سوشا احساسي تصميم گرفته و احتمالا دارد در آينده از کرده خود پشيمان شود؟
    چرا؟!

رقابت با دروازه باني مثل نيلسون کار هر کسي نيست؟
    ولي من اينجوري به قضيه نگاه نمي کنم.اگر به پرسپوليس آمده ام يعني در خودم ديده ام که براي پوشيدن پيراهن شماره يک حسابي بجنگم تا حقم را بگيرم. باور کنيد در زمان عقد قرارداد حتي يک درصد هم به نيمکت نشيني پرسپوليس فکر نکردم.

هنوز هم همين طرز تفکر را داري؟
    شک نکن. همين طرز تفکر را دارم و معتقدم در پرسپوليس هم مثل هر تيم ديگري که قبلا در آنها بازي کرده ام مي توانم حقم را بگير

عليرضا حقيقي هم فصل گذشته با همين طرز تفکر برگشت اما ...؟
    در مورد عليرضا حقيقي هيچ نظري ندارم و دوست ندارم سرنوشت وي را در پرسپوليس تجزيه و تحليل کنم.

جزو اولين بازيکنان ليگ بودي که قرارداد جديد بستي. دليل خاصي داشت؟
    بله. دوست داشتم هر چه سريعتر تکليف تيم آينده ام روشن شود تا به آرامش فکري برسم. بي تيم ماندن و دائم به پيشنهادات اين و آن گوش کردن بااخلاق و روحيات من سازگار نيست و هرگز دوست نداشتم در چنين شرايطي گرفتار شوم. به همين دليل فکر نمي کنم تصميم عجولانه اي گرفته باشم.

از مبلغ قراردادت بگو؟
    کسي مبلغ دقيق قراردادش را اعلام نمي کند. پس توقع نداشته باشيد من در اين مورد حرف بزنم. فقط همين قدر بدانيد که از مبلغ دريافتي ام رضايت دارم.

نسبت به فصل گذشته مبلغ قراردادت بيشتر شده؟
    قرار نيست با آمدن به پرسپوليس عقبگرد کنم من نسبت به فصل گذشته دروازه بان باتجربه تري شده ام پس بايد بيشتر از نفت و فولاد پول بگيرم.

براي پيوستن به پرسپوليس هيچ پيش شرطي نداشتي که بايد فلاني نباشد يا ...؟
    خير، نه من اينجور بازيکني نيستم که براي پيوستن به يک تيم پيش شرط بگذارم و نه علي دايي مربي است که اين شرط و شروط ها را بپذيرد.

صحبت از علي دايي يادآوري خاطره ديدار با استيل آذين است؟
    اين قضيه مربوط به چند سال پيش است و دوست ندارم آن را دوباره کالبدشکافي کنم اما همين قدر بدانيد هم من و هم دايي اين موضوع را فراموش کرده ايم و خوشبختانه هر دو نفر ما بيشتر از آنکه به گذشته فکر کنيم به آينده فکر مي کنيم.دايي اسطوره من در فوتبال است که به شخصيت و اراده اش احترام مي گذارم.

ديدار با السد قطر چقدر در جدايي تو از فولاد نقش داشت؟
    اگر منظور شما خوردن دو گل در آن بازي است من روي هيچکدام از اين گل ها مقصر صد در صد نبودم تازه هر دروازه باني يک روز خوب و يک روز بد دارد در ضمن فراموش نکنيد در شرايطي از فولاد جدا شدم که اين تيم خواهان تمديد قرارداد با من بود ولي بخاطر شرايط آب و هوايي ديگر طاقت ماندن در اهواز را نداشتم و تصميم گرفتم در تهران به فوتبالم ادامه دهم.

اگر حرف خاصي داري بگو؟
    نه فقط اميدوارم يک فصل خوب و بي حاشيه را در پرسپوليس سپري کنم. تا عاقبت بتوانم حق خودم را از اين فوتبال بگيرم.

2. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shahrzaaaad (15th June 2014)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    امیدوارم موفق باشه و مهمتر اینکه واسه پرسپولیس حاشیه سازی نکنه..

زندگی جاریست...