نوروزی: خوشحالم که دایی دوباره به من اعتماد کرد/ مشکلی برای رقابت با مهاجمان پرسپولیس ندارم/ خوشحال می شوم انصاری فرد برگردد
شاید کسی گمان نمی کرد هادی نوروزی دوباره به پرسپولیس برگردد اما این اتفاق افتاد و نوروزی در فصل آینده نیز پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد. او بابت حضورش در پرسپولیس بسیار خوشحال است و به آی اسپورت می گوید: «من با پرسپولیس قرارداد داشتم و خوشحالم که دایی نظرش روی بازگشت من بود. پرسپولیس را دوست دارم و همیشه افتخار می کنم برای هواداران این تیم بازی کنم. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بتوانم برای پرسپولیس مثمرثمر باشم.»او درباره حضور رضا نوروزی در پرسپولیس و احتمال بازگشت کریم انصاری فرد ادامه می دهد: «با رضا نوروزی پارسال در نفت همبازی بودم و رقابت خوبی با هم داشتیم. کریم انصاری فرد هم در پرسپولیس کنارش بودم. البته این دو بازیکن پستشان کمی با من تفاوت دارد. البته حضور انصاری فرد تا جایی که می دانم قطعی نیست اما اگر برگردد خوشحالم می شوم. با این حال من مشکلی برای رقابت ندارم و می جنگم تا با صلاحدید سرمربی تیم حقم را بگیرم و به میدان بروم.»
مهاجم پرسپولیس درباره آینده تیمش تاکید می کند: «قطعا شرایط تیم خوب است. ما راه سختی داریم اما با کادرفنی بزرگی که بالای سر پرسپولیس است و همچنین بازیکنان خوبی که در پرسپولیس هستند قطعا فصل آینده برای موفقیت در هر 3 جام تمام تلاشمان را به کار می بندیم و می توانیم موفق باشیم. ما باید این هواداران را خوشحال کنیم و چنین امری فقط با گرفتن جام محقق می شود.»