تیموریا: میخواهیم سوپرایز جام جهانی باشیم/ایران شایسته ترین تیم جام جهانی است!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تیموریا: میخواهیم سوپرایز جام جهانی باشیم/ایران شایسته ترین تیم جام جهانی است!

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

تیموریا: میخواهیم سوپرایز جام جهانی باشیم/ایران شایسته ترین تیم جام جهانی است!

تیموریان: می خواهیم سورپرایز جام باشیم/ ایران شایسته ترین تیم جام جهانی است!

آرژانتین متشکل از ستارههای فوتبال دنیاست ولی همانطور که مقابل نیجریه بازی کردیم، مقابل آرژانتین هم میجنگیم و اصلا هم ناامید نیستیم.

آی اسپورت- آندو تیموریان در دیدار با نیجریه یک بازی در کلاس جهانی از خودش به نمایش گذاشت و به همراه مهرداد پولادی بهترین بازیکن تیم ملی در اولین دیدار جام جهانی بود. تنها نکته ی منفی بازی آندو کارت زردی بود که دریافت کرد و حالا احتمال از دست دادن دیدار با بوسنی برای تیموریان زیاد است. هر چند آندو می گوید در دیدار با آرژانتین کارت نمی گیرد. مصاحبه ی آندو را در زیر به نقل از ایران ورزشی بخوانید:

همه را زدی... مساوی هم نداشتی!

(خنده) اگر نمیزدیم و نمیجنگیدیم که الان بازی را باخته بودیم و شما ما را بیچاره میکردید!

از نتیجه راضی هستی؟

چرا راضی نباشیم؟ تمام برنامهها و دستورات کروش را اجرا کردیم و همانطور که تمرین کرده بودیم، در زمین بازی کردیم. به نظر من ایران بهتر از نیجریه بازی کرد.

ولی توپ بیشتر دست آنها بود...

شما درست میگویید، توپ در اختیار آنها بود و مالکیت بیشتری داشتند اما ببینید آنها چند موقعیت درست کردند و ما چقدر فرصت داشتیم. موقعیتهای ایران از نظر من خیلی خطرناکتر بود و اگر کمی شانس داشتیم، بازی را میبردیم.

خودت هم یک فرصت برای شوت زدن داشتی که...

... وای خدای بزرگ؛ اگر آن توپ روی پایم میچسبید فوقالعاده میشد ولی خب خستگی و فشار بازی باعث شد تا در آن لحظه تمرکز صددرصدی روی شوت نداشته باشم و ضربهام داخل چارچوب نرود.

ای کاش مثل بازی با بوریرام شوت میزدی...

خسته بودم؛ واقعا بدنم در آن لحظه جواب نداد.

تیم نیجریه را چطور دیدی؟

نیجریه تیم فوقالعادهای داشت. بازیکنان این تیم همگی در تیمهای خوب اروپایی بازی میکنند و از نظر فیزیکی هم شرایط فوقالعادهای داشتند ولی ما در طول بازی اجازه ندادیم که آنها خیلی صاحب موقعیت شوند. شاید توپ در اختیارشان بود ولی فضای نفوذ را بچهها به خوبی بستند و بازی را عالی کنترل کردند.

پس از بازی و نتیجه راضی هستی...

چرا راضی نباشیم؟ به نظر من ایران شایستهترین تیم حاضر در جام جهانی است و از همه بیشتر لیاقت حضور در جام جهانی را دارد...

از همه تیمها بیشتر؟ چرا؟

به خاطر اینکه زحمت کشیدیم، به خودمان سختی دادیم. چون بازی تدارکاتی آنچنانی نداشتیم، با مشکلات و کمبودهای فراوان به اینجا آمدیم و هر فوتبالدوستی درک میکند که ما چه کار بزرگی انجام دادیم. چه کسی فکرش را میکرد که تیم ایران به جام جهانی صعود کند؟ وقتی میگوییم ما از همه شایستهتر هستیم، به خاطر لغو اردوها و مشکلاتی است که تا رسیدن به برزیل همراه ما بود و بچهها با از خودگذشتگی و تلاش تیم ملی را به اینجا رساندهاند و دست همگیشان درد نکند و من به همه آنها خسته نباشید میگویم.

بازی با آرژانتین را چطور میبینی؟

آرژانتین متشکل از ستارههای فوتبال دنیاست ولی همانطور که مقابل نیجریه بازی کردیم، مقابل آرژانتین هم میجنگیم و اصلا هم ناامید نیستیم. ما میخواهیم سورپرایز جام باشیم و هدفمان صعود از مرحله گروهی است و برای رسیدن به این هدف باید از دو بازی بعد امتیازات لازم را کسب کنیم.

احتمالا تو در بازی با بوسنی غایب ایران هستی...

(با تعجب) چرا؟!

مقابل نیجریه کارت زرد گرفتی... عادت داری هر بازی یک اخطار بگیری و احتمالا مقابل آرژانتین هم اخطار دوم را میگیری...

(آندو با صدای بلند میخندد) نه بابا... البته مهم نیست. چه یک بازی، چه 10 بازی. من با تمام وجودم برای پیراهن تیم ملی میجنگم و اصلا برایم مهم نیست که اخطار بگیرم، بلکه نتیجه گرفتن تیم مهم است. البته سعی میکنم مقابل آرژانتین اخطار نگیرم تا محروم نشوم.

دستهایت زیاد کار میکند و مدام همه را در زمین میزنی...

(با خنده) از کروش بخواهید با طناب دستهای مرا ببندد و به زمین بفرستد.

2. 2 کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (18th June 2014), shahrzaaaad (18th June 2014)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده