عادل به من گفت!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عادل به من گفت!

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

عادل به من گفت!

عصر روز دوشنبه شبکه ورزش حميد عليدوستي را به استوديو پخش دعوت کرده بود تا مهاجم سابق تيم ملي و هما هم در مورد فوتبال اين مرز و بوم نظرات کارشناسي بدهد. اما گزارشگر ديدار هلند و شيلي جواد خياباني بود که ما را حسابي به وجد آورد. کافي است دو ، سه دقيقه گزارش جواد خان را گوش بدهيم و از غم پرکردن اين ستون رها شويم. با اينکه دو روز قبل در همين ستون تيتر زديم خياباني متحول شد اما او دوشنبه شب باز هم هرازگاهي به خاکي ميزد و حرفهايي ميزد که اصلا طرح آن در يک گزارش فوتبالي ضروري نيست. آن هم با ادبيات خاصي که اعصاب و روان آدم را خراش ميدهد. او در مورد کشور شيلي گفت: کشوري که خيلي طول دارد! و مثل يک نوار در آمريکاي جنوبي پهن شده است البته روسيه هم طولش زياد است! جوادخان در صحنه اي ديگر نيز گفت: حساسيت بازي بالاست و براي اينکه دو تيم براي رسيدن به عنوان اولي و دومي تلاش کنند و نميدانند حريف بعديشان کيست و... در ادامه او براي موفقيت تيم ملي دعا کرد و حتي از کودکان و خردسالان هم کمک خواست در حالي که جواد ميتواند خيلي راحت جمله بندي کرده و روي گزارش بازي تمرکز کند. خياباني در بخشي از گزارش خود نيز افزود: عادل به من گفت اگر با مزدک در برزيل ارتباط برقرار کنيم صداي او پخش ميشود. (انشاءا... جام جهاني 2022) شبکه HD هم به جاي پخش کردن ديدارهاي مهم با شبکه ورزش متحد شده بود و ديدارهاي تشريفاتي اين شبکه را همزمان پخش ميکرد.
    ویرایش توسط s A r A : 25th June 2014 در ساعت 17:09

زندگی جاریست...