یک سال شیرین با کارلو
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: یک سال شیرین با کارلو

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

یک سال شیرین با کارلو

مرجع خبری رئال مادرید : امروز ، اولین سالگرد حضور آنجلوتی در رئال مادرید است . سال اول کارلو بی نظیر بود. کوپا و چمپیونزلیگ را با هم برد. نگاهی اجمالی داریم به اولین سال کارلت.
    ژوئن : پیوستنش رسمی شد
    پس از مذاکرات طولانی با پی اس جی ، رئال او را در چنین روزی به خدمت گرفت . کارلو گفت :” کل دنیا دسیما را می خواهند. این هدف اصلی ماست و انگیزه بالایی داریم.”

ژولای ، اولین تمرین
    در روز ۱۵ ژولای اولین تمرینش را انجام داد. دو برد و یک تساوی در بازیهای دوستانه اولش داشت. وی گفت :” به خودم باور دارم چرا که به بازیکنانم باو دارم.”

آگوست ، لوپز فیکس و اوزیل فروشی
    در این ماه تصمیم گرفت که لوپز را در لالیگا فیکس کند . تصمیم مهم دیگرش فروش اوزیل به جای دی ماریا بود. اعتماد به ال فیدئو خوب جواد داد . رئال دو بازی اولش در لالیگا را به سختی برد.

سپتامبر، رئال از لالیگا جا ماند
    ماه مشکلی بود . نتایج در لیگ خوب نبودند و رئال عقب ماند. برد ابهام آمیز مقابل الچه باعث شد که ابهامات زیاد شود اما شکست به اتلتیکو اوج نا امیدی بود.

اکتبر، تجربه ناکام راموس در نیوکمپ
    شرایط لالیگا آنجلویت را به بحران برد. بازیکنان با او جلسه گذاشتند و نربی به آنها آرامش داد. رئال مادرید در الکلاسیکو باخت و استفاده از راموس در پست هافبک میانی یک تجربه افتضاح بود.

نوامبر، دی ماریا هافبک دفاعی شد
    رئال همه بازیهای لیگ را برد و به مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ رسید. او در آن زمان گفت :” دوست دارم به عنوان مربی برنده دسیما به یاد آورده شوم.” خدیرا مصدوم شد و دی ماریا به خط هافبک رفت. این تجربه عالی جواب داد.

دسامبر، توجه به تیم
    تساوی مقابل شاتیوا در کوپا و مقابل اوساسونا در لالیگا باعث شد که دومین زنگ خطر برای کارلو به صدا در بیاید.

ژانویه، اوضاع خوب
    رئال همه چیز را برد. مربی به خوبی حرکت زشت دی ماریا خطاب به سکوها را مدیریت کرد.

فوریه ، رئال مادرید مستقیم جلو رفت
    رئال مادرید شرایط را در لالیگا عوض کرد، به فینال کوپا رسید و ۶-۱ شالکه را شکست داد. کارلو در آن روزها به محرومیت کریستیانو اعتراض می کرد.

مارس، خداحافظ لالیگاآنجلوتی با شکست به سویا و بارسا از لالیگا دور شد. آنجلوتی فشارها را تحمل می کرد اما یک پیغام خطاب به مورینیویی فرستاد که از او انتقاد می کرد:”حداقلش این است که امسال برای لالیگا می جنگیم.”
    آوریل ، اولین جام و پیروزی تاریخی در مونیخ
    ماه خودنمایی بود. رئال کوپا را برد ، دورتموند را حذف کرد و ۴-۰ بایرن را در خانه اش شکست داد و تحقیر کرد.

می ، ماه دسیما
    رئال مادرید لالیگا را از دست داد اما کارلو به دسیما رسید و پس از ۱۲ سال طلسم شکنی کرد.

2. 4 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (2nd July 2014), RaMiN (26th June 2014), s A r A (26th June 2014)