پدربزرگ دنیل می گوید فکر می کرده نوه اش دروازه بان اول تیم ملی شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پدربزرگ دنیل می گوید فکر می کرده نوه اش دروازه بان اول تیم ملی شود

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

پدربزرگ دنیل می گوید فکر می کرده نوه اش دروازه بان اول تیم ملی شود

آی اسپورت / آرمین قریب: هر کسی به خانه آنتون لهنرت پدربزرگ دنیل داوری دروازه بان تیم ملی ایران برود، در نگاه اول مى فهمد که زندگى این پیرمرد در فوتبال خلاصه مى شود.

یکى از موارد جالب در منزل او شالى بود که روى میز قرار داشت که به گفته خودش یکى از خاص ترین کادو هایى بوده که گرفته چون نوه او یعنى دنیل روى آن شال با لحنى دوست داشتنى از پدربزرگش تشکر کرده.
    تمام در و دیوارهاى منزل آنتون از پوستر ها و عکس هاى دنیل پوشیده شده . دروازه بانی که نقش بسیار مهمى در صعود برانشوایگ به بوندسلیگا داشت و کى روش را وسوسه کرد تا به عنوان یکى از دروازه بانان ایران به برزیل ببرد.
    آنتون درباره انتخاب دنیل براى جام جهانى را این گونه بیان مى کند:"براى یک پیرمرد ٨١ ساله این یک لحظه فوق العاده اى است ،من هیچ وقت فکر نمى کردم که دنیل بتواند این کار را ممکن کند"
    آنتون به تازگى حامى دنیل او نشده بلکه او تمام عکس ها و ویدئوهاى دوران کودکى این دروازه بان را هنوز دارد او در این باره مى گوید:" دنیل از ابتدا استعداد بسیار زیادى در واکنش هاى سریع داشت . او ابتدا دروازه بان تیم هندبال بود و سپس به سمت فوتبال گرایش پیدا کرد"
    در ادامه آنتون درباره رابطه با دنیل مى گوید:"رابطه بین ما فوق العاده بوده و هست مانند دو دوست بسیار صمیمى،من به نوعى هم پدر دنیل هم دوست او و هم مربى او بودم"
    آنتون این گونه ادامه مى دهد :"موقعى که دنیل در برزیل است حدود سه ساعت به صورت تصویرى با هم در ارتباط هستیم. وقتی نوه ام به تیم ملى دنیل دعوت شد مطمئن بودم که دروازه بان اول است اما الان کمى ناراحت هستم که او نتوانسته در این پست به عنوان بازیکن اصلى به میدان برود"
    به هر حال آنتون براى تکمیل ارشیو فیلم ها و عکس هاى دنیل چند ماه دیگر باید صبر کند تا لیگ سوییس اغاز شود

2. 5 کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (27th June 2014), Raso8L (27th June 2014), s A r A (27th June 2014), shahrzaaaad (27th June 2014), Vampires (27th June 2014)