حمیدرضا سیاسی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا درخصوص مشکلات سیدجلال حسینی و نیلسون با باشگاه پرسپولیس گفت: من در جریان مشکل این دو نفر نیستم تا بخواهم درباره اش اظهار نظر کنم به همین دلیل حرفی نمی زنم و مسئولان باشگاه در این باره صحبت کنند.


وی درباره جلسه امروزش با خلعتبری نیز گفت: انشاءالله در جلسه فردای هیات مدیره درباره خواسته های خلعتبری صحبت میکنیم.


وی افزود: خلعتبری صحبت های خوبی را با ما داشت، مطالبی را عنوان کرد و قرار است فردا در جلسه هیات مدیره درباره این بازیکن تصمیم بگیریم.


سیاسی خاطرنشان کرد: مشکلاتی را که خلعتبری گفت از جمله مسائل مالی و برخی مسائل دیگر بود که فردا درباره آن صحبت می کنیم. انشاءالله ما همه تلاشمان را میکنیم که مشکل حل شود. او پیشنهادهای خوبی دارد اما درباره نظر خلعتبری که آیا بجا و یا نابجا است من نظری ندارم ولی همه چیز را بررسی خواهیم کرد.


وی افزود: البته بحث رفتن رحیمی به امارات نیز مطرح است اما فردا در جلسه هیات مدیره درباره این موضوع بیشتر صحبت میکنیم تا همه چیز مشخص شود.


سیاسی در مورد قطعی شدن حضور استیلی در راه آهن نیز گفت: آقای حمید استیلی باید بین راه آهن و پرسپولیس یکی را انتخاب کند چون نمی تواند در هر دو جا حضور داشته باشد و امکانش نیست. نیازی به صحبت با حمید استیلی در این باره نداریم اما به زودی یعنی حداقل تا جلسه هیات مدیره فردا این موضوع را با استیلی مطرح میکنیم.


سیاسی در مورد نقش اش در خرید راه آهن نیز گفت: من هیچ نقشی نداشتم و دخالتی در این موضوع نکردم.